FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Ko tagad dariit ar labaam dreebee ,kas pa lielu?

Aiii,piefikseeju to,ka visas  visas manas labaakaas dreebiites, kuras viirs daavinaaja peec beerninja dzimshanas man, tagad karaajaas....Ko dariit? Vispaar nebija plaans tieveet, bet nu peec izmeeru tabulas sanaak , ka man kkaads 34/36 izmeers, bet labaakaas un daargaakaas dreebiites skapii ir uz 38.izmeeeru.Paardotnevaru sanjemties.uzbaroties speciaali nezinaashu kaa...glabaat????

13 Atbildes

Es zinu Pļavniekos labu suvèju. Saprotu, ka tikai centrà gribèji noskaidrot. Bet šī tiešàm lètàk ņem.

Un izmèru maiņu arī labi saprotu, man pirms pirmà bèrna ar bija 34/36, tad tàds stabils S līdz otram. Tagad pèc otrá dibens tàds velk jau uz 40. :-) Ļoti ceru, ka notievèśu, jo ļoti daudz kas neder, jo augša saglabàjusies S, bet apakša uzaugusi. Daudz kas izskatàs ká maisà :-)

> Aiga S Akcija!

Varbūt kādā forumā kur ir rokdarbnieces uzjautā kas šuj, man šuj mājās, ja šūtu piemēram Beātes darbnīcā ir Origo, GC, tad tur prasa 12 euro par džinsu galu atšūšanu, ja grib uz visātrāko laiku, bisķi nereāla summa. Ja meklē lētāku darbnīcu pat nezinu kur tev meklēt.

Ogo! D-pilī šads pakalpojums maksaa ap 2-3 eiro. Pārsteigts 

11 - 13 no 13