FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Kuponi un vilšanās. help!

Help! Vai esi kādreiz saskāries ar situāciju, ka caur kuponiem pasūti kādu pakalpojumu (ne preci), piemēram, pasūtījuši picu vai citu ēdienu, friziera pakalpojumus, masāžu, SPA pakalpojumu, piedāvājumu apmesties viesnīcā, kādu izklaidi, vai jebkādu citu pakalpojumu, un tas licis jums vilties? Ja ir, lūdzu, dariet man to zināmu. Nepieciešama neliela aptauja/intervija studiju darbam. Smaidīgs

30 Atbildes

Nu tikko nesen bija - kuponos pārdod biļetes uz cirku, bet atnākot, tādas vietas cirkā nemaz nav. Protams, cilvēkus izsēdina kaut kā, bet ģimenei nākas sēdēt šķirti + sliktākās (tālākās) vietās.

Pati biju pēc kupona aizgājusi uz skaistuma salonu. Sasolīts bija nezin kas - ādas tipa un problēmu noteikšana, konsultācija utt. Taču pa seju tikai pabraukāja ar palielināmo aparātu, tuvumā man parādot manas krunkas (tipa es tāpat nezinu, ka tādas tur jau ir), neko neteica ne par tipu, ne par ko un uzreiz aizveda pie stenda ar krēmiem pāri 80 eiro, lai pierunātu nopirkt. pati darbiniece ar aparātu rīkoties īsti nemācēja, man vēl bija jāpalīdz viņai pareizi aizpildīt teksta daļu un izvēlēties programmu.

> Margueritte

Nu tikko nesen bija - kuponos pārdod biļetes uz cirku, bet atnākot, tādas vietas cirkā nemaz nav. Protams, cilvēkus izsēdina kaut kā, bet ģimenei nākas sēdēt šķirti + sliktākās (tālākās) vietās.

Pati biju pēc kupona aizgājusi uz skaistuma salonu. Sasolīts bija nezin kas - ādas tipa un problēmu noteikšana, konsultācija utt. Taču pa seju tikai pabraukāja ar palielināmo aparātu, tuvumā man parādot manas krunkas (tipa es tāpat nezinu, ka tādas tur jau ir), neko neteica ne par tipu, ne par ko un uzreiz aizveda pie stenda ar krēmiem pāri 80 eiro, lai pierunātu nopirkt. pati darbiniece ar aparātu rīkoties īsti nemācēja, man vēl bija jāpalīdz viņai pareizi aizpildīt teksta daļu un izvēlēties programmu.

bēdīga pieredze. Vai atceries kaada bija orģinaala cena un cena ar kuponu? :)

Man ari sodien bediga pieredze saja zina, majas lapa rakstīts, ka kupons derīgs līdz 01.12.2015., kas normali tiek uztverts ka 23:59, bet izradas, ka kupona apraksta minets mistiks laiks 03:00 :( :(

> Bruklene

Man ari sodien bediga pieredze saja zina, majas lapa rakstīts, ka kupons derīgs līdz 01.12.2015., kas normali tiek uztverts ka 23:59, bet izradas, ka kupona apraksta minets mistiks laiks 03:00 :( :(

nu jaa, bet tas tomēr bija minēts aprakstaa. Lūk tas ir viens no iemesliem, kaadēļ taa kuponu info ir jaaizlasa no A līdz Z :D :)

Labots 02.12.2015 00:05

Jūs meklējat tikai negatīvi vērtējamas pieredzes stāstus vai pozitīvie arī der? :)

Man pirms 5(?) gadiem bija uz kuponiem zobu higiēna ar ultraskaņu, kas ilga 15 vai 20min... :D

Bija gadījums ar kleitu. Vispār tādu biju noskatījusi te skapī, bet mazlietotu. Netīšām uzgāju kuponos, precīzāk laikam cherry vai atlaiderā un jauna par 7 eur pat lētāka. Skopums darīja savu, lai gan zināju, ka tā skapja meitene sev nepērk ne lētus ķīnas sū, ne arī pa humpalām rakājas :D ......kleita no kuponiem bija no vislētākās trikotāžas, plāna un elektrizējās. Pēc pirmās mazgāšanas vēl uzvilku pa māju reizes 2as un tad izmetu. Kopumā kleita manā īpašumā bija precīzi nedēļu. Pēc tam nopirku jau iepriekš noskatīto te skapī. Fasons 1:1, bet audums kvalitatīvs, vīles akurātas, vēl tagad valkāju :)

Esmu. ;)

Kopumā pieredze pozitīva, esmu pirkusi kuponus, ēdināšanai, braucienus ar kuģīšiem pāris reizes. Uz filmu vairākas reizes, jā arī picu, utt. Ja es ieraugu, ka ir kkass tāds, kas man noder un ir pa ceļam , tad izmantoju iespēju iegādāties lētāk.

Negatīvs vienīgi , bija saskarsme ar dāvanu servisu. kue iegādājos dāvanu draugam, braucienu ar laivu un beigās izrādījās, ka saimniekam nemaz nav atļaujas šim gadam. Dāvanu serviss nebija sazinājies ar pakalpojumu sniedzēju tikai automātiski ielicis piedāvājumu! Biju nokaitināta. Zvanīju, prasīju, naudu atpakaļ neatgriež, piedāvā apmainīt pret kko citu. Apmainīju, dabūju piemaksāt starpību. Tizli jo dāvanu serviss, dāvanu... cilvēks tiešām nepatīkami jūtas, ka vi\ņa dāvana nav pieejama.

> Inky - izdevīgi - ieskaties! :)

Man pirms 5(?) gadiem bija uz kuponiem zobu higiēna ar ultraskaņu, kas ilga 15 vai 20min... :D

Par šo man stāstīja friziere un stāsts ir par frizētavām, bet attiecināt var arī uz zobu higiēnu u.c. pakalpojumiem. 

Salona īpašniece reklāmas nolūkos ieliekas iekšā kuponu portālos un frizieris dara. Kāda cena, tāda kvalitāte. Lētākais šampūns, lētākās krāsas, nogriež pavirši, ka tik ātrāk, jo nauda jānopelna un frizieris spiež uz kvantitāti.

Pa kuponiem 3x esmu pirkusi apmeklējumu pie friziera, katrs savā salonā, katrs ar neveiksmīgu iznākumu. Nav viss tik skaisti un daudzsološi, kā raksta. Vienā frizētavā vispār bija jābūt dāvanā vēl matu ķemmēm, bet redz, tās esot beigušās, man kā bonusu ielika matu vasku matos :D Kruta. Es parasti pirku šos kuponus, lai atrastu frizētavu, kuru turpmāk apmeklēt, bet diemžēl šie kuponu dalībnieki īsti neizprot, kādā nolūkā tur jāpiedāvā savi pakalpojumi. Ar šiem kuponiem viņiem vajadzētu censties no visas sirds un vairāk kā tad, ja eju par pilnu cenu bez kupona, jo tā vispār skaitās kā reklāma un klientu piesaiste, bet visi šie pakalpojumu sniedzēji dara visu zem visas kritikas un tieši aizbaida klientus. Kuponus pērku tagad ļoti reti, bet ne uz frizieru, skaistumkopšanas vai veselības pakalpojumiem. Drīzāk mantu, foto utt iegādei. Jo saprotams, ka pakalpojumu kvalitāte ir zem visas kritikas un neesmu no tām cimperlīgākajām un prasīgākajām klientēm.

Vēl viens pēdējais, kas tika kuponos pirkts - fotogrāfiju izgatavošana. Minēts, ka komplektā ar 100 fotogrāfijām ir arī albums 100 bildēm. Albumu nesaņēmām un foto kvalitāte diezgan švaka, plus vēl dažas bildes nez kāpēc salipušas kopā.

1 - 10 no 30