FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Kuponi un vilšanās. help!

Help! Vai esi kādreiz saskāries ar situāciju, ka caur kuponiem pasūti kādu pakalpojumu (ne preci), piemēram, pasūtījuši picu vai citu ēdienu, friziera pakalpojumus, masāžu, SPA pakalpojumu, piedāvājumu apmesties viesnīcā, kādu izklaidi, vai jebkādu citu pakalpojumu, un tas licis jums vilties? Ja ir, lūdzu, dariet man to zināmu. Nepieciešama neliela aptauja/intervija studiju darbam. Smaidīgs

30 Atbildes

> Mila

> Inky - izdevīgi - ieskaties! :)

Man pirms 5(?) gadiem bija uz kuponiem zobu higiēna ar ultraskaņu, kas ilga 15 vai 20min... :D

Par šo man stāstīja friziere un stāsts ir par frizētavām, bet attiecināt var arī uz zobu higiēnu u.c. pakalpojumiem. 

Salona īpašniece reklāmas nolūkos ieliekas iekšā kuponu portālos un frizieris dara. Kāda cena, tāda kvalitāte. Lētākais šampūns, lētākās krāsas, nogriež pavirši, ka tik ātrāk, jo nauda jānopelna un frizieris spiež uz kvantitāti.

Ar pārējiem bijis mazāk problēmu, vienreiz adrese izrādījās cita, citā kvalitāte  ne tāda, kādu gaidīju, bet daudz ir sanācis arī kvalitatīvi un labi pakalpojumi, kur vienkārši tiek piesaistīti jaunie klienti. 

Kaut kad arī gultasveļu pirku, viena vienā lietošanā savēlās ļoti, aizrakstīju ar bildēm un nākamajai, cita materiāla iedeva 30 vai 40% atlaidi, ko izmantoju un otrā arī kalpo labi. Neko citu no drēbēm pirkusi neesmu, jo nav ticības kvalitātei.

Vispār ļoti reti kuponus pērku,  tikai tur, kur aptuveni zinu, ka sūdīgi nevajadzētu būt.

Esmu pirkusi kuponu uz šokolādes masāžu un biju apmierināta- viss bija tā kā kuponā atrunāts gan ilgums, gan kvalitāte. Visu veica ļoti labi un profesionāli, nemaz nejutos ka man procedūra tiktu veikta sliktāk, jo esmu šeit ar kuponu. Vienīgais mīnus bija jāgaida 2 nedēļas līdz tiku uz procedūru , jo bija liela atsaucība uz šo kuponu.

emm,parasti ar kuponiem peerku tikai eedienus,neatceros negatiivo pieredzi,nepatiik tas,ka daudzas preces,kas tiek piedaavaatas,piegaadaa tikai peec meenesha,kas rakstiits maziem burtiem,ko daudzi pat nepamana...tas attur no pirkshanas,piemeeram,ellju matiem biju noskatiijusi,bet piegaadi soliija peec 3 nedeeljaam,bet man gribeejaas-tagad. 

jaa,par higieenaam,parasti zvanu pirms peerku,jo gadaas,ka pieraksts jau meenesi jaagaida,

Ir pirkti sev ceļojumi,masāžas, izklaides pasākumi -viss ir bijis lieliski :). Draudzene nopirka kuponu uz manikīru ar gēlišu-rezultāts šausmīgs :(. Bet tas jau nav atkarīgs no kuponu tirgotāja,bet no pakalpojuma sniedzēja. Kā viena meitene no skaistumkopšanas salona teica-kāda cena,tāds rezultāts....Tàtad arī firmas īpašnieks( kurš ieliek pakalpojumu kuponos) , laicīgi izstāsta saviem darbiniekiem darbošanās kvalitāti -manas domas :).

bija pasūtīts viesnīcas numuriņš- viss būtu okey,tikai gaisma nestrādāja un apkures nebija....nosalām kā divi pingvīni....Noslēgts

Draugs bij caur kuponiem man nopircis ādas imitācijas legingus ar silto iekšu-saņēmām, trenulzeņauduma legingus ar silto iekšpusi, garums bij nedaudz zem ceļa...un jostasvieta līdz krūtīm Smejošs

Ah, jā,  un frizētavās u.c. Pakalpojumos ļoti bieži mēdz būt svaigie meistari, t.i., kuri tikko pabeiguši skolu un sertifikātu dabūjuši.

Prātīgi ir pirms kuponu pirkšanas palasīt atsauksmes/sūdzības.

> Tikai bērniem

Pa kuponiem 3x esmu pirkusi apmeklējumu pie friziera, katrs savā salonā, katrs ar neveiksmīgu iznākumu. Nav viss tik skaisti un daudzsološi, kā raksta. Vienā frizētavā vispār bija jābūt dāvanā vēl matu ķemmēm, bet redz, tās esot beigušās, man kā bonusu ielika matu vasku matos :D Kruta. Es parasti pirku šos kuponus, lai atrastu frizētavu, kuru turpmāk apmeklēt, bet diemžēl šie kuponu dalībnieki īsti neizprot, kādā nolūkā tur jāpiedāvā savi pakalpojumi. Ar šiem kuponiem viņiem vajadzētu censties no visas sirds un vairāk kā tad, ja eju par pilnu cenu bez kupona, jo tā vispār skaitās kā reklāma un klientu piesaiste, bet visi šie pakalpojumu sniedzēji dara visu zem visas kritikas un tieši aizbaida klientus. Kuponus pērku tagad ļoti reti, bet ne uz frizieru, skaistumkopšanas vai veselības pakalpojumiem. Drīzāk mantu, foto utt iegādei. Jo saprotams, ka pakalpojumu kvalitāte ir zem visas kritikas un neesmu no tām cimperlīgākajām un prasīgākajām klientēm.

Vēl viens pēdējais, kas tika kuponos pirkts - fotogrāfiju izgatavošana. Minēts, ka komplektā ar 100 fotogrāfijām ir arī albums 100 bildēm. Albumu nesaņēmām un foto kvalitāte diezgan švaka, plus vēl dažas bildes nez kāpēc salipušas kopā.

+++

Esmu bijusi uz miostimulāciju, presoterapiju, masāžām, spa, izmantojusi viesnīcu pakalpojumus un esmu ļoti apmierināta.

Apģērbu u.c. ķīnas izstrādājumus pat neriskēju pirkt, tur kvalitāte tā pat skaidra.

> Kristīne

> Margueritte

Nu tikko nesen bija - kuponos pārdod biļetes uz cirku, bet atnākot, tādas vietas cirkā nemaz nav. Protams, cilvēkus izsēdina kaut kā, bet ģimenei nākas sēdēt šķirti + sliktākās (tālākās) vietās.

Pati biju pēc kupona aizgājusi uz skaistuma salonu. Sasolīts bija nezin kas - ādas tipa un problēmu noteikšana, konsultācija utt. Taču pa seju tikai pabraukāja ar palielināmo aparātu, tuvumā man parādot manas krunkas (tipa es tāpat nezinu, ka tādas tur jau ir), neko neteica ne par tipu, ne par ko un uzreiz aizveda pie stenda ar krēmiem pāri 80 eiro, lai pierunātu nopirkt. pati darbiniece ar aparātu rīkoties īsti nemācēja, man vēl bija jāpalīdz viņai pareizi aizpildīt teksta daļu un izvēlēties programmu.

bēdīga pieredze. Vai atceries kaada bija orģinaala cena un cena ar kuponu? :)

Tas bija sen. vēl bija lati. Bet oriģināla cena bija kaut kur pie 25 Ls, kupons uz pusi vai pat vairāk lētāks, kaut kā 6 palika atmiņā, bet varu kļūdīties. Uz cirku negāju, tikai tās sūdzības dzirdēju, tāpēc par cenām nepateikšu.

Vispār kuponus ļoti mīlu un agrāk ļoti bieži izmantoju, bet vislielākā vilšanās arī man ir tieši pakalpojumu sfērā, prece jau ir prece. Atcerējos, ka arī gāju uz zobu higiēnu - tā man neilga pat 15-20 minūtes, jo smaganas sāka asiņot un tas ir pilnīgi normāli, kad tīra kabatas zem tām, taču daktere teica, ka tūlīt noslīkšot asinīs un pārtrauca procedūru, lika ārstēt smaganas un, protams, tas nebija iespējams, bez viņu tirgojamas pastas iegādes. Dabīgi, ka mana daktere tai pašā dienā procedūru nobeidza veiksmīgi un vēl teica, ka visai dīvaini secinājumi tur ir bijuši. Turklāt cena tai kuponu higiēnai bija nepamatoti saaugstināta - tipa normāla cena 30 Ls, kupons 12 Ls, lai gan visur bez kupona bija15-20 Ls toreiz.

Ar ēdieniem gan problēmu nebija, vienīgais atkal tur plaši izmanto viltību - pica vai suši ir lēti, bet piegāde nenormāli sadārdzināta, vienu man gribēja 4 eiro sava rajona robežās, var teikt, uz kaimiņu māju! Pēc laika attapušies, pārzvanīja un piedāvāja 1.50 eiro, bet es jau gāju pie viņiem pati. Ar virtuļiem mums ir vienmēr veiksmīgi, tikai tagad nepateikšu - manuprāt, kupona noteikumos tas parādījas ne uzreiz, ka kuponu virtuļus var izvēlēties ne no visa klāsta. Tagad tas noteikti ir rakstīts, bet pašā sākumā, man kaut kā šķiet, ka nebija, jo lasu es visu uzmanīgi. Tāpēc ieradāmies ar kuponu un mums uzreuz rāda - no šiem plauktiem drīkst izvēlēties, bet no tiem - nedrīkst. Bet nu sortiments bija plašs arī atļautajos plauktos, tādēļ tas īsti nesarūgtināja.

Un atcerējos vēl vienas frizieres apmeklējumu - meitene it kā centās, bet sanāca kā vienmēr. Viņa piedāvāja pēc kupona franču bīžu pīšanu, man bija paredzēta fotosesija un mati gari - kāpēc nē. Atnāku, viņa prasa, ko vēlos. Izstāstu par fotosesiju un saku, ka man viņas kupona piedāvājumā patika viena bilde (zinu, ka bildes tiek liktas ilustrācijai, bet nu tomēr). Viņa nomurmina kaut ko, ka vairs neatceroties, kādas bildes bija tur salikusi. Saku, ka man nav principiāli, lai tik turas līdz vakaram un der fotosesijai un manam tēlam. Beigu beigās sapina tā, ka priekšplānā neko nevarēja redzēt, fotografēt varēja tikai aizmuguri, seja pilnībā plika, priekšā viss pielaizīts, bet aizmugurē tikai neliela bize, kura nevis izceļ manu matu garumu un biezumu, bet otrādi - rada iespaidu, ka man tur 3 matiņi. Turējas arī ne pārāk - kamēr aizbraucu uz mājām, jau bija so-so. Padomāju un izpinu visu nost, fotografējos ar izlaistiem matiem, kurus vismaz tad varēja redzēt. Un runājām visu laiku latviski, it kā meitenei bija akcents, bet grūtības tas viņai nesagādāja, runāja normāli, bet procedūras laikā man piezvanīja no Krievijas, parunāju minūti krieviski un viss - meitene laimīga bez jebkādiem jautājumiem pārgāja un sāka tarkšķēt krieviski. Bixzes jua tas neietekmēja, bet ne visai patika, mazums kā un ar ko es runāju, vai tas ir iemesls uzreiz mainīt sarunas valodu.

> Adhara

Apģērbu u.c. ķīnas izstrādājumus pat neriskēju pirkt, tur kvalitāte tā pat skaidra.

kvalitaate viens,bet tas uzcenojums pa kaadu piedaava+veel meenesi jaagaida,kad vinjiem piegaadaas :D

11 - 20 no 30