FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Kuponi un vilšanās. help!

Help! Vai esi kādreiz saskāries ar situāciju, ka caur kuponiem pasūti kādu pakalpojumu (ne preci), piemēram, pasūtījuši picu vai citu ēdienu, friziera pakalpojumus, masāžu, SPA pakalpojumu, piedāvājumu apmesties viesnīcā, kādu izklaidi, vai jebkādu citu pakalpojumu, un tas licis jums vilties? Ja ir, lūdzu, dariet man to zināmu. Nepieciešama neliela aptauja/intervija studiju darbam. Smaidīgs

30 Atbildes

Nu tas ir vienkārši - izpārdod kuponus, nosaka vajadzīgu daudzumu un pasūta Aliexpressā, pēc mēneša izsniedz. Katrs var darīt to pašu individuāli sev, priekš kam šādiem starpniekiem vēl jāmaksā un jāvelkas pie viņiem saņemt.

> Margueritte

Nu tas ir vienkārši - izpārdod kuponus, nosaka vajadzīgu daudzumu un pasūta Aliexpressā, pēc mēneša izsniedz. Katrs var darīt to pašu individuāli sev, priekš kam šādiem starpniekiem vēl jāmaksā un jāvelkas pie viņiem saņemt.

skidraak par skaidu,cik nopeerk,tik pasuuta un tad gaidiet,oi,kaveejas pasts ...:D

Ar ceļojumiem /viesnīcām / spa pa lielam viss bijis ok, un atbildis aprakstam. Solāriji arī ir ok, nu tur pat nav pie kā piesieties jo tas jau vienkārši ir pakalpojums. Bet ar drēbēm jā, totāla ķīna, mamma vienreiz nopirka man garos svārkus, jo tad baigi bija modē, iekšā nenormālākā sintētika, burtiski "made in China" un L izmērs bija tāds, ka man spiedās iekšās-viss bija skaidrs, tikpat labi no aliexpresa varēju tādus pasūtīt 3x lētāk. :D

Pozitīvais-esmu pirkusi puisim kuponus uz šaušanu ar ieroci,viss bijis veiksmīgi jau vairākkārt.

Ir pirkti arī atsevišķi gardēžu kuponi-macarooni,burgeri,virtuļi un sushi seti,tur viss veiksmīgi.Samaksā,aizbrauc pakaļ,izņem,ēd.

Negatīvais-pirku uz kuponiem sushi iekš Yakuza.Ļoti negatīva pieredze,jo attieksme vienkārši šausmīga,komplekti novienkāršoti(zinu starpību,jo agrāk bieži tur ēdu),pietam vienu komplektu neielika vispār,kur speciāli nācās iet pakaļ vēlreiz. 

Mjā - tas gan, ka baigās rindās jāgaida, gan uz frizētavu bija rinda -bet vēl lielāka bija uz masāžu - mēness ielā.. ja nemaldos atradās..neatceros tagad kā sauca to salonu..slinkums meklēt.. :D

bet kvalit†e visām proceduŗām bija tāda, kā aprakstīta, nekas netika izlaists

Mjā - tas gan, ka baigās rindās jāgaida, gan uz frizētavu bija rinda -bet vēl lielāka bija uz masāžu - mēness ielā.. ja nemaldos atradās..neatceros tagad kā sauca to salonu..slinkums meklēt.. :D

> Rita

Jūs meklējat tikai negatīvi vērtējamas pieredzes stāstus vai pozitīvie arī der? :)

Labots: šodien, 00:05

Sen, sen atpakaļ, kad dinozauri vēl bija dzīvi, kādā mazpilsētas loterijā vinnēju dāvanu karti pie friziera 8 ls vērtībā, izmantošanas termiņš- mēnesis. Ierados pēdējā dienā, uzņēma laipni. Balstoties uz manām vēlmēm, nokrāsoja šķipsnas, izveidoja griezumu, un ieveidoja lokas, viss patika. Ne kapeiku nepiemaksāju, viss iekļauts cenā, + kamēr gaidīju, kad atbrīvosies friziere, kafiju un konfekti pienesa. :)

Reizēm čili picā pie ieejas ir tādas kuponu lapiņas, kuras lieti noder un vairākumos gadījumu atlaide ir jūtama, zemūdens akmeņus nemanu. :)

Nupat 13. novembra tenku avīzē "vakara ziņas" bija kupons no lietoto apģ. veikala r.d.a. -50% no jebkura pirkuma. Pērc cik vēlies un maksā uz pusi mazāk, žurnāls veikalos bija pieejams nedēļu, bet kuponus var izmantot līdz gada beigām. Mamma šo pastāstīja, cik sapratu, tad izmantoja arī un visi laimīgi. :)

Reizēm radi ēd makdonaldā, tur dod līdzi kuponu kafijai, tas arī, manuprāt, ir feini. Tā kā pieredze tikai pozitīva! :)

Man tikai pozitīva pieredze...es gan tādus riskantus kuponus nepērku. Piem pie friziera neietu ar kuponu, ej nu zin kāds rezultāts, ilgi jāgaida līdz mati ataugs. Vienreiz nederēja ar kuponu nopirktais apģērbs,- bez vārda runas paņēma atpakaļ.

Man pērn bija negatīva pieredze ar spa apmeklējumu pārim. Tas bija kaut kas šausmīgs. Vanniņas vietā tika izmantota kaut kāda bļoda, šausmīgas masieres, zabegalovka, vārdu sakot. Tagad esmu gudrāka, pirms pērku kuponu, apskatos google maps, vai vismaz izkārtne ir un kur apmēram atrodas, tad vismaz skaidrs, ka salons. 

Ar ēdieniem, restorāniem, suši, viss bijis ok.

Ekskursijasi, izklaide, tas arī viss ok.

Drēbes, mantas, rotaļlietas neriskēju ņemt, tikai ja kāds ūberpiedāvājums.

21 - 30 no 30