FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Par mūsu pircējām! :)

Sveikas dāmas! Kā jums ir ar pircējām? Nē, es tagad necenšos reklamēties, BET mana problēma ir tāda, ka visas pircējas, kas vēlas pie manis kaut ko nopirkt uzdod jautājumus- kāda ir cena? Vai sūti pa pakomātiem? kaut gan manā profilā pie profila informācijas ir norādītas atbildes uz abiem šiem jautājumiem. Sākumā likās - okey, kam gan negadās, bet šobrīd pēdējās ~ 10 pircējas ir uzdevušas vienu no šiem diviem jautāajumiem. Mani mulsina tas, vai tad tiešām ir tik grūti apskatīties info profilā, lai sadarbība ir ātrāka un veiksmīgāka? 

Kā jums ir? Vai tiešām esmu vienīgā ar šādu problēmu? 

Jauku vakaru ! :)

74 Atbildes

> Janeta

> Marija

Bet kas tur slikts,ja tiek pajautāts vai pieejams?! Cik daudzas reizes man pašai ir gadījies,ka uzrakstu,ka vēlos pirkt,bet pretī atbild,ka jau pārdots,bet aizmirsts izdzēst vai arī rezervēts,bet nav atzīmēts. Es labāk pārliecinos sākumā.

Man šķiet,drīzāk par to,ka pajautā vai pieejams un tad vairs neko neraksta. Kāda jēga interesēties vai pieejams,ja tāpat nav vēlmes pirkt?:D

+++, mani ipasi fascine tas, kuras uzraksta vienkarsi "pieejams?" "nemu!" un talak nekadas reakcijas nav. Like what? kas tu pa 5 minutem aizkreji jau uz veikalu un nopirki?:D 

> Ivanele

Es labprāt atbildu uz visiem jautājumiem Smaidīgs, ja arī nepērk, bet man tik liekas dīvaini, kad konta datus pajautā un pazūd...Neizlēmīgs

Tas smagi smird pec krapniecibas. Vienam cilvecinam ta bija, bet nedaudz savadak gan...bet jebkura gadijuma, neciena pret otru - augstakaja mera manuprat ta ir. 

Man standartā 10x pa nedēļu uzjautā,vai kleita,jaka,mētelis ir pieejams,atbildu ka jā.Vēstuli izlasa un vairs neatbild.Vienmēr cenšos vēlreiz uzjautāt,tad seko atbilde-nepirkšu,nevajag,nemaz netaisījos pirkt.Kā to lai izskaidro,tas skaitās normāli???

Man gandriz vienmer jauta tos pasus jautajumus,nav gruti atbildet-kautgan tas atnjem lieku laiku ja tas tiek tapat vien jautats jautasanas pec tad ir dumi. 

71 - 74 no 74