FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Par braukšanas eksāmenu

čau! Varbūt kāda nesen kārtoja braukšanas eksāmenu Rīgā? Vērtēšanas protokolu uz rokas uzreiz nedeva. Teica, ka varot izprintēt un pats instruktors nozuda. Atbraucu mājās meklēju mājaslapā, nevaru atrast, kur tad var izprintēt... Jo maksājumus, ka esi maksājis par eksāmenu izprintēt var, domāju, ka varbūt tad arī rezultāti tur. Zvanīju uz CSDD. tur man neko sakarīgu nepateica. Rīgas nodaļa nomurmināja, ka pašlaik neesot atvērts vaļā csdd e pakalpojumi, lai pateiktu, kur man jāspiež..., un kko nomurmināja, ka kam tur vajagot prasīt... 

Zvanīju uz vispārīgo informācijas nr,tur man sieviete jau laipnāka, atbildēja. ka nekas tāds nav dzirdēts, ka varot izprintēt. :) :D

Tagad sāku domāt, ka varbūt man bija jāskrien tam instruktoram pakaļ , tad viņš man izdrukātu protokolu?

Varbūt , ka tomēr var izdrukāt?! Ja var tad kur? :)

09.12.2015 13:32

> Ieva

> euuva

Jā, es jau nesaku, ka man nekomentēja, man visu koemntēja, gribēju vienk paskatīties!

Viss jau atradu mājaslapā! Viss labi ! 

Inspektors bija adekvāts, visam piekrītu.

Es tikai skatos, ka tu visās diskusijās jaucies iekšā ar dzēlībām , nevis palīdzību.

diezin vai viedokļa izteikšana ir jaukšanās iekšā.

ko tad man darīt, ja mans viedoklis nesakrīt ar tavējo?:D

Nav ko te vairs diskutēt, protokols atrasts, visur labi, vienā nepietiekoši, viss, visi laimīgi.

09.12.2015 13:34

> mujerperfecta

Man tada sajuta,ka vins Tevi šmauc.naudinu kāšs.Varbut vieniga kļūda bija.Tā dīvaini,ņemt un aizskriet.Pat ja uz wc bizoja,ta ar vareja atri atvaonoties,un pateikt ka uz wc jož.

Bija viena kļūdiņa, bet piekrītu, tādai nevarētu būt. Uztrauukuma dēļ diemžēl tā sanāca, pie tam jau eksāmena beigās. škrobis. vēl dažas m inūtes un eksāmens būtu beidzies ar tiesībām. žēl protams. 

11 - 12 no 12

Tēma slēgta