pasts.

Meitenes  esat pedējà nedēļà sūtījušas pa pastu nav noslogots?

ceturtdien nopirku facebookaa preci. Teica izsūtīja tajā pašā dienā, rit būs jau nedēļa. Var būt ka tik ilgi nāk?....  pašai nekad tik ilgi nav bijis.Vīrs saka apčakarēja mani. Pirmdien pati sūtīju paciņu pašā vakarā šodien jau klāt.

čeku prasīju 3x tā arī neatsūtīja:/

28 Atbildes

Es piekritīšu Jūsu vīram. Mamma straadaa pastaa, pagaidaam ir tikai daudz sūtījumu uz citaam valstīm, pa Latviju viss iet normaali.

Es arī šodien jau saņēmu paciņu kuru meitene pirmdien izsūtīja, ātri un labi ! Tā kā diezvai noslogojums pie vainas.

> Dii

Es piekritīšu Jūsu vīram. Mamma straadaa pastaa, pagaidaam ir tikai daudz sūtījumu uz citaam valstīm, pa Latviju viss iet normaali.

Mhh tikko uzrakstīja, ka var naudu atskaitīt kamēr atnàks prece....

Viss vnm bija kārtībā, meitene šķiet jauka vai es tik glupa :D Ka ticu.

Nju es izsūtīju 4 Dec paku ,šodien atrasta ka neesot vēl, skatos pēc sūtījuma nummura ka aizsūtīts uz lidostu

Tad uz šķirotavu un atkal uz piegādes punktu.

Es pieprasītu čeku vai naudu līdz prece atnāk, jo pasts TIK ilgi nesūta, arī ja nomaldās nedaudz,  pa ceļam.

Var jau gadīties, ka pavisam nomaldījusies, bet ticētu tikai izsūtīšanas numuram.

Var gan būt ilgi.  Nupat saņēmu pirms 10 dienām sūtītu paciņu. Tā ka ne viss iet tik gludi.

> Michaella

Nju es izsūtīju 4 Dec paku ,šodien atrasta ka neesot vēl, skatos pēc sūtījuma nummura ka aizsūtīts uz lidostu

Ja adrese ir norādīta pareizi tad sarežģījumiem nav jàbūt. Ja neparezi tad protams sūta atkal uz škirotavu. Kādreiz man bija ka meitene iedeva nepareizu indeksu... viņi paši škirotavā pārlaboja un paciņa nokļuva gala punktà.

man diemžēl pagaidàm nav izsekošanas nr. Pēc stundas gaidīšu gan naudu gan izsekošanas nr.

> Inky - izdevīgi - ieskaties! :)

Es pieprasītu čeku vai naudu līdz prece atnāk, jo pasts TIK ilgi nesūta, arī ja nomaldās nedaudz,  pa ceļam.

Var jau gadīties, ka pavisam nomaldījusies, bet ticētu tikai izsūtīšanas numuram.

Solijàs ka būs pèc stundas.

Gribas ticēt ka tà būs. Vakar 2x prasiju un nekā.

> Love fashion*

> Michaella

Ja adrese ir norādīta pareizi tad sarežģījumiem nav jàbūt. Ja neparezi tad protams sūta atkal uz škirotavu. Kādreiz man bija ka meitene iedeva nepareizu indeksu... viņi paši škirotavā pārlaboja un paciņa nokļuva gala punktà.

man diemžēl pagaidàm nav izsekošanas nr. Pēc stundas gaidīšu gan naudu gan izsekošanas nr.

man draugam nesen pacinu ntaas reizes izsutiju uz nepareizu adresi..tad atkal uz skirotavu un atkal uz nepareizo adresi.. kkads gluks..bet jagaida bija ilgi :D beigas jau veiksmigi atrisinajaas..

1 - 10 no 28