FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Latvietes UK

Sveikas. Varbūt šeit ir kaada, kas dzīvo UK un kaut ko paardod? :) 

9 Atbildes

Ja viss izdosies un būšu UK ar janvāra sākumu, tad ir doma turpināt būt skapī tikai no turienes.. vienīgi ar sūtīšanu nezinu kā tur ir. Bet nu jā, to zināšu drīzumā vai būšu vai nē, bet ir tāds plāns.

Arī es no turienes gribētu kko kas mums te nav!Bet nav kam pajautāt!:( Būtu baigi feini,ja kāda būtu!;))

> Līga Jonaite

Arī es no turienes gribētu kko kas mums te nav!Bet nav kam pajautāt!:( Būtu baigi feini,ja kāda būtu!;))

Kas tur ir,kas nav mums? 

> Līga Jonaite

un kas tas būtu?:D

Vai tad UK iknedēļas/ikmēneša tirdziņos nedabūjat visu,ko gribat? Vai arī sezona jau beigusies. Kad dzīvoju UK, tad par pāris paundiem, varēju jaunu gardarobi izveidot. 

> Janeta

> Līga Jonaite

Kas tur ir,kas nav mums? 

TopShop un Warehouse ir divi kas man ļoti konkrēti pietrūkst.

> Ieva

> Līga Jonaite

un kas tas būtu?:D

Piemēram!? Tās pašas ziemas jakas!Tādu kādu ļoti gribu es,ir tikai uk nopērkama!;)

> Gunas skapis

Vai tad UK iknedēļas/ikmēneša tirdziņos nedabūjat visu,ko gribat? Vai arī sezona jau beigusies. Kad dzīvoju UK, tad par pāris paundiem, varēju jaunu gardarobi izveidot. 

OO, ieinteresēji. Neko par tadaam lietaam nezinu. Zinu tikai, ka ir lidziga lapa shai, www.vinted.co.uk , kur arii viskautko labu var dabuut. :) Neesmu gan aktivi tur darbojusies, bet varbut iespejams, ka suta ari uz citam valstim. Ja nu kadai interesee.

Es pati tikai otro menesi sheit esmu, un nav isti sanacis izpetit ka te kas notiek. Bet nu Primarkaa paspeju but, neteiksu, ka slikti :D

> Wildfox

Ja viss izdosies un būšu UK ar janvāra sākumu, tad ir doma turpināt būt skapī tikai no turienes.. vienīgi ar sūtīšanu nezinu kā tur ir. Bet nu jā, to zināšu drīzumā vai būšu vai nē, bet ir tāds plāns.

Forshi, uz kuru pilsetu taisies? :)

1 - 9 no 9