FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Vedzji vai papeezji?Kas eertaak?

Vai tas tikai man taa ir, ka papeezjos (arii augstos) shkjiet eertaak un stabilaak staigaat , nekaa vedzjos (pilnaas platformas apavos)?Visu laiku domaaju, ka pilnaa platforma baigi eerti, bet nu es tajos ne tik eerti juutos.Kaa citaam?

9 Atbildes

Viss atkarīgs no apaviem.. :D

Es ar augstiem papēžiem nekādi nevaru... vienmēr kājas sāp, tādēļ izvairos. Dtaigāju zemejos apavos, reti paaugstinātos.Vēsais

Man ari vienmer likas augstos papezos ertak,bet kad saku stradat par tirdzniecibas agentu,daudz jabrauc ar masinu,jastaiga,jakramejas pa noliktavam,tur saku zemu papezu vai bezpapezu apavus nesat,pieradu un tagad augstpapezu vairs neiet pie sirds,ertak ar zemiem skriet un darit visu.Nu ar daziem iznemumiem,kad vajag smuki,un nav jaskrien.

Nu,man augstie papeezi vispaar "atkriit",par cik deformeejusies iiksku kaulini...

Pie stūres tikai ar wedge, ja ar kaajaam, tad dodu priekšroku augstiem papēžiem

Atkarīgs no papēža/platformas augstuma un arī no paarklaajuma pa kuru staigaa :D es parasti stabilaak jūtos uz platformenēm

Ja ir apavi ar ērtu liesti, tad pilnīgi nav nozīmes, cik augsts ir papēdis/pildītā platforma. Protams, segums pa kuru staigā ir nozīmīgs - ja jāstaigā pa ielām, tad biežāk tādos gadījumos man ērtāk ir ar pildīto platformu. Bet esmu absolūta augstu papēžu/platformu fane SmaidīgsAci miedzošs

atskiriba noapaviem.

man personigi ertaki un stabilaki liekas wedge vai papezu apavi ar biezu zoli +platformu.

> Aelita Miluka

Nu,man augstie papeezi vispaar "atkriit",par cik deformeejusies iiksku kaulini...

Man ar deformeejushies tie kaulinji, bet taapat staigaaju papeezjos un ljoti biezji tie ir diezgan augsti papeezji:))) Bezpapeezjos kaut kaa vispaar nevaru:))

1 - 9 no 9