FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Vai esat ko pirkusi Etsy.com

Sveiciens visiem !

Jau sen interese kaut ko sev interesantu nopirkt taja Etsy. Varbut kada zin ka un ko ? :) Kadas atsaukmes ?

Paldies. 

7 Atbildes

Pirkts nav nekas.. Es zinu tikai, ka mans paziņa tur ļoti veiksmīgi tirgojas ar dažādiem apģērbiem.. Bet domāju, ka tāpat kā no ebay..

Pirkts nav nekas.. Es zinu tikai, ka mans paziņa tur ļoti veiksmīgi tirgojas ar dažādiem apģērbiem.. Bet domāju, ka tāpat kā no ebay..

Pati gan pārdodu precītes etsy.com, bet tiem, kas pērk, noteikti ieteiktu apskatīt, kādas ir atsauksmes konkrētajam veikalam, kurā noskatīta kārotā lieta, kā arī rūpīgi izlasīt aprakstus :)

nu to KO pirkt, gan zināsi tu pati.

es kaut kad sen pirku. interneta tirgus, kā interneta tirgus.

gan perku,gan pardodu. Visnotal pozitivi. Janem vera,no kurienes pardevejs. Ja ASV,Kina utt., prece naks menesi. No Eiropas nedela,reizem pat atrak ka no Latvijas otra gala.

Esmu pirkusi, bet tiešām, jāskatās, kādas atsauksmes. Pārsvarā man poieredze pozitīva, bet ir nopirkts arī kas mazāk kvalitatīvs, piemēram, pirku 'gold filled' gredzenus (skaitās apzeltīti) un kvalitāte bija ļoti slikta, lai arī atsauksmes labas (bet atsauksmi ieraksta tiklīdz pienāk, nepagaidot kā nēsājas).

Ļoti forša vieta, kur nopirkt citu rokdarbus. Pati esmu pasūtījusi prikolīgas amatnieču veidotas rotas - tādu unikālu, fantastisku rotu tur pilns, taču dēļ tā, ka tur pārsvarā pārdod rokdarbus (nevis štruntus no Ķīnas) un vintage vai ar rokām darinātas drēbes, viss ir krietni dārgāks nekā eBay, taču var sēdēt stundām un priecēt acis. Patīk tas, ka ar amatnieku var sarunāt, lai uztaisa custom preci, jeb preci pēc pasūtījuma. Reiz sūtīju gredzenus ar datumiem, kurus amatnieks iegravēja iekšā, arī gredzena dizainu pamainīja pēc manām vēlmēm. 

Par kvalitāti - viss atkarīgs no pārdevēja, man nav gadījies nopirkt sliktu preci, taču visi meistari rūpējas, lai viņiem atstātu pozitīvas atsauksmes. 

1 - 7 no 7