FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Vai var noblekjeet,lai neredzu konkreeta cilveeka sludinaajumus?

Vai var taa izdariit, ka konkreeta cilveeka sludinaajumi man neparaadaas?Vienkaarshi biju atziimeejusi favoriitos kurpes, kuras tomeer izdomaaju, ka nenjemshu un meitenei laikam tas trauceeja....Teica, lai tad neatziimeeju kaa favoriitu, ja nepirkshu.Tad nu jautaajums-kaa izdariit ,lai nevienu shiis personas sludinaajumu neredzu?

32 Atbildes

> iterlunam

Nu ja, man tikai 6 sludinājumi favorītos, jo bezjēdzīgi nekad neatzīmēju. Man kā pārdevējai tas šķiet dīvaini - bariņš saķeksē mantu favorītos, it kā cilvēkiem patīk un ir populāra, bet tajā pašā laikā nepērk. Un tad sēdi, kasi galvu, vai ir jēga turpināt tirgot, pirks vai tomēr nē.
 Tā cenu laišanas gaidīšana arī jocīga - var taču uzrakstīt un pakaulēties.

Nav jau pārtika, kas bojājas. Par ko tur uztraukties, ja atzīmējuši favorītos?! Vienīgi ja grib mest ārā vai kādam atdod un kāds atzīmējis favorītos, tad varbūt gribas cer;et, ka tomēr nopirks un tajā laikā stāv skapī un aizņem vietu....  Bet tādā gadījumā jau var pieklājīgi pajautāt, vai vēlēsies vai nē... 

> Liene

> Dii

Man ir bijis taa, ka atzīmēju favorītos ar domu, ka kaadreiz varbūt pirkšu, pēc brīža no paardevējas atnaak vēstule ar konta nr. un viņa jautaa, kur sūtīt...

nopietni??? :D :D

:D

31 - 32 no 32