FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

siltu zābaku meklējumos

Sveikas! Diez vai mani vienu nomoka šāda problēma - ziemā salst pēdas zābakos... neesmu vēl atradusi tādus zābakus, kuriem šī problēma nebūtu. Vai tiešām to var atrisināt pāris cm platforma? Vai arī zoles materiāls pie vainas... Un kā ar UGG tipa zābakiem, vai arī tie nesilda pēdas? Padalaties bildēm, kādos zābakos ziemā staigājiet?

8 Atbildes


ieskaties manā skapī, varbūt Skechers firmas zābaki, Tev iepatiksies!


Sveika! es nēsāju Timberland zābakus un esmu apmierināta- siltāka zeķīte un viss oki..laikam tā zole, kas ir pabiezāka kko dod tiešām. Vēl nēsāju arī uggus ar aitas vilnu iekšā (nevis parastus)- vispār super, pat visaukstākajā laikā neko nejūtu un mitrums arī ilgi netiek klāt, vienīgi tie nav tādi stingri un ir bez papēža paaugstinājuma (atšķirībā no citiem, piemēram, timbiem), tādēļ man kāja šķobās un nav tāda "saturēta". Uz ielas daudzām meitenēm esmu ziemā novērojusi nošķiebušos ugg tipa zābakus uz vienu vai otru pusi, izskatās ne visai un šaubos, vai arī kājām tas ir labi ilglaicīgākā periodā...

> Elga

Paldies, jāpaskatās veikalos tie Timberland, kaut dizains man vieņiem ne pārāk - smagnēji Neizlēmīgs Bet ko tikai nedarīši, lai kājas būtu siltas!


Sveika!Man ir Tamaris zābaki ar siltu oderi pa visū zābaku garumu,teikšu ka man par karstu,pārdodu jo paikuši par mazu,izm.37,dabīga āda,ziloņkaula krāsā ar nelielu papēdi.ja interesē raksti,pārdodu.


> Skārleta

Nu, jā tas ir individuālās gaumes un stila jautājums- pie visa tos gan nepievilksi, manuprāt. protams, vēl jau ir pēdiņas ar vilniņu, ko var ielikt zābakos..un īstas vilnas zeķes- manas favorītes :)-silti un nesvīst! :)


Iesaku Ecco zābakus.


> Skārleta 

 

Es kā apavu tirgotāja iesaku nopērc labas vilnas zeķītes vai termozeķes un ar viņām dodies uz veikalu,lai vari piemeklēt sev zābakus kādus vēlies. Nemokies Smejošs

1 - 8 no 8