FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Par ziemas svetkiem!

Palika 2,5 menesi lidz šiem svetkiem! Isteniba nav nemaz tik daudz laika palicis, zinot, ka tas laiks skrien!

Vai Jus jau sakat kaut ko planot attieciba uz ziemassvetkiem!

ja ne kad parasti Jus sakat gatavoties?! 

03.10.2013 20:23

EĒee a kur Visu svēto dienu izlaidat? :D:D

Ziemiisiem novebrii saksu gatavoties ;)

03.10.2013 20:41

Noskaņojos ar pirmo Adventi,dāvanas sarūpēju novembra beigās vai decembra sākumā,citādi šito vājprātu veikalos  pirmssvētku nedēļā normāls cilvēks nespēj izturēt.

04.10.2013 12:19

Man jau ienāca prātā ideja, ka drīz būs jātaisa tēma "ko dāvināt Ziemassvētkos?", lai pasmeltos idejas, jo kā reiz' parasti viss notiek pēdējā brīdi un tad jau idejām par dāvanu jābūt gatavām...

Ja vēl plāno pašgatavotas lietas, tad vispār mēnesi iepriekš jau jāzina, ko gatavot Vēsais

04.10.2013 12:33

Sāku gatavoties kādu mēnesi iepriekš-sapērku dāvanas utt ;)

Man decembris-janvāris ir tie saspringtākie mēneši,jo tieši Ziemassvētkos ir mana vārda diena+šogad būs vārda dieniņa arī dēliņam(Ieva un Ādams),29.decembrī ir kāzu jubileja,tad jau Jaunais gads un janvārī dzimšanas dienas-vīram,man un būs arī pirmā-1.gadiņa dzimšanas diena dēliņam!

Trakums :D

04.10.2013 23:56

Man ari decembri ir varda diena! Bet parasti ta klusitinam ar saveJiem pasezham, nesvinu ta kartigi, jo pec ziemassvetkiem jataupa speki Jaunajam gadam :))

ziemassvetkiem ari sakam gatavoties, kadu menesi atrak! 

ko likt galda par to nedelu ieprieks jau sarakstinu sagatavoju, tik ja  kaut ko vajag lidz svetkiem papildinu! Davanas  saku laicigi iepirkt, ja kaut kas iekrit acis un Zinu, kam tas  butu nepieciesams noperku! Lai nav ta kad beidzama bridi un tad staiga un nezini ko pirkt... Ta katru reizi kad dodies pa veikaliem, kadam kaut ko noperc un lidz ziemassvetkiem jau visas davanas sapirktas un sasainotas :) un nav vairs nekur jaskrien un galvu jalauž, kaut gan vienmer atradisies par kaut ko palauz galvu :D

05.10.2013 00:28

> Bubucīte

Es arī nobrīnījos, ka helovīnu noignorēja.. Saprotu, nav latviešu svētki, bet tomēr jautri pārģērbties un paballēties svešā ādā >.>

05.10.2013 23:15

Sīrupaa ir brīnišķīgas idejas daavanaam , receptēm un rotaajumiem , bet tas jau tikai ziemaa .

1 - 7 no 7