Iesaiņot pašam pasta sūtījumus

Sveiki!

Man radās jautājums - var taču pats mājās iesaiņot pasta sūtījumu, lai nav lieki jāmaksā par speciālo aploksni? Piemēram, es priekšmetu iepakoju tajā plēvē ar gaisa pūslīšiem, pēc tam aploksnē un pastā samaksāju tikai par sūtīšanas izdevumiem.


Lūdzu padomus :)


8 Atbildes


Jā, protams, tā vari darīt, saraksti adreses virsū! Vienīgais nelīmē ciet paciņu, jo pastniecei pēc noteikumiem ir jāredz, kas tur iekšā! Man ir labums tāds, ka mani pastā jau pazīst, jo bieži tur ieskrienu, tad es varu arī līmēt ciet jau majās!


Cik esmu sūtījusi, man nekad paciņa nav taisīta vaļā, pat nebiju iedomājusies, ka pēc noteikumiem ir jāredz, ko sūta, jo nekad netika prasīts, tad, kad sūtīju uz UK, tad vajadzēja uzrakstīt, kas ir iekšā.

Es iesainoju parasti necaurredzamā  maisiņā, pielīmēju lapiņu ar adresi, notinu ar skoču, vienīgais - vajag atstāt vietu, kur var uzspiest zīmogu, es pirmo reizi biju visu notinusi ar skoču, arī adresi, tad pasta darbiniece teica, ka adrese jāatstāj brīva, lai var zīmogu uzlikt.


> anita287

Saki lūdzu, cik tu samaksāji par sūtīšanu uz UK? Esmu skatījusies pasta mājas lapā cenrādi, bet īsti skaidrības nav. Varbūt vari pateikt aptuvenās izmaksas, no - līdz ls, cik parasti sanāk, piemēram, ja sūta drēbes, apavus līdz 1kg? :)

Paldies jau iepriekš!


>estere_

Es neatceros, cik liela bija summa, bet tā nebija liela, jo svars bija mazs (bija tamborēta šallīte un 2 tamborētas cepurītes bērnam). Ja sūtījums ir kā sīkpaka, tad nav dārgi, pati biju rēķinājusies vismaz ar pieciem latiem,  bet bija kaut kas ap 2 latiem.


Es vienmēr saiņoju mājās. Pastā nav prasījuši plēst vaļā, lai apskatītos. :) Bet, ja es gribētu, lai sūtījums izskatās reprezentablāk, noteikti izmantotu Pastā nopērkamās iesaiņojumu kastes. :)


esmu loti daudz sutijusi uz UK un vienmer lidz 1kg maksaju 4LVL!

tagad mamma vienmer man sūta pacinas un izcenojums tas pats!


es parasti noperku iepakojumu ar aploksnem ta sanak daudz letak ne ka pa vienam! Ari ieprieks Majas sagatavoju pacinu! Pasta tik apvaicajas kas iekša un viss neliek plest vala uzradit :)


Es mēdzu ietīt stingrajos miskastes maisos un ar skoču riņķī :D Nevienam nekad nav bijušas pretenzijas, neredzu jēgu maksāt katrreiz par lielo aploksni, kasti utt., protams, pati precīte ja nav tikai drēbes, kārtīgi jāiepako lielā burbuļplēvju čupā vai kurpju kastē, bet nekad nav bijis tā, ka pastā liktu pārpakot pie viņiem nopērkamajos iepakojumos.. Galvenais, lai nav viegli saplēšams iepakojums, kas pa ceļam varētu arī neizturēt.

1 - 8 no 8