FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

suudziiba par omnivu..

Sveetku laikaa viss bija labi-baigi aatri suutiijums sasniedza savu pirceeju, bet tagad-jau otro  reizi man  taa notiek... Ievadu visu- sanjeemeeja adresi,tel nr,saveejo nummuru  telefonam,noformeeju suutiijumu, samaksaaju par suutiishanu, bet man izdrukaa pilniigi citu adresi un labi, ka to esmu iedomaajusies paarbaudiit...Nu neko,naakas visu formeet veelreiz+ par suutiishanu maksaat otrreiz ( kaut arii nav garantijas , ka otrreiz nenotiek taapat...)

Vai kaadai ar shaadu situaaciju ir naacies saskarties? Pirmo reizi,kad man taa notika, es zvaniijus uz Omnivu vairaakas reizes, neviens man tel.klausuli nepaceela.Shoreiz nevienam nezvaniiju, jo pirksti bija paaraak nosalushi celjaa, lai spiestu telefona taustinjus...:( Vienkaarshi beediigi.Bet varbuut kaada zina kaa labaak dariit ,lai turpmaak taa nebuutu>? Meegjinaat  celt trobeli Omnivai ?Ir jeega?

31 Atbildes

> Reita VISS LIDZ 5 EIRO

> Inky - izdevīgi - ieskaties! :)

> Karina

man panema naudu par sutisanu un durvis neatvera, pateica paldies par sadarbibu un viss, dabuju otreiz visu noformet un samaksat otreiz, sudzibu uzrakstiju, atbildes nav un nauda ari ne

Ja izmanto inbox.lv paskaties, vai nav Spam/mēstuļu mapē. Man inbox Omnivas e-pastus met tur.

Man ir bijis, ka aizsūta uz citu pilsētu, lai arī dati ievadīti pareizi un pēc tam jāmaksā interneta otrreiz, lai nosūtītu uz pareizo, jo Omniva atsakās pieņemt, ka tā ir viņu kļūda, bet tas bija jau diezgan sen. Vairs starpgadījumi nav gadījušies.
Ik pa laikam nepieņem kartes, neizdod čekus, bet tas jau standars.

ja neizdruka ceku, vari zvanit viniem un prasit,lai suta uz e-pastu ceka kopiju. pasta stacija, gan strada dunduki un ir atbildejusi - nu un? prieks kam ceku? utt. tizli jautajumi.

Mana personīgā pieredze rāda to , ka Omnivai ir ļoti neprecīza sistēma, kura turklāt bieži nedarbojās vispār! Ja ir iespēja tad pasta stacijai ir priekšroka. Vai kāds ir izmantojis Mobilly koda atlaidi pasta stacijai?

31 - 31 no 31