FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Kā jums patīk kleitu tops?

Tikko pamanīju... Smejošs vai esiet kādu reizi veikušas balsošanu par kleitām? Kā patīk iebalsotās kleitas?

http://www.atverskapi.lv/lv/sludinajumi/tops.html

17 Atbildes

Esmu balsojusi, bet patiesībaa neuzrunaa. Balsoju tikai tad, kad ir bijis baigi garlaicīgi, bet bieži vien spiežu "Izlaist". 

Un kur vispaar var apskatīt iebalsotaas kleitas??

neinteresee,manupraat bezjeedziiba.

> zaiza

droši vien tāpēc ka nevari par savām sabalsot :)

Dudzreiz esmu balsojusi , bet tur parasti nav izvēles normaalas par ko balsot . abas novalkaatas un bieži vien spiežu '' izlaist ''

Man pat vienalga vai manas tur būtu :D Tiešaam liekas, ka bezjēdzīga, jo ja meklēju kleitu, tad zinu kaa meklēt. Tur liekas tikai laika patēriņš, bet protams, administraacija cenšas ko jaunu ieviest, lai mums interesantaak būtu. :)

KAd nav ko darit vel var paspaidit,bet nu ja pekritu kleitu labu maz=(

Esmu balsojusi, kad nav ko darīt, bet kleitas tur diezgan briesmīgas. Taču tās, kas pirmajā lapā topā rādās ir ok.

Jā, balsojusi pāris reizes esmu... Nu ko lai dara, ja liela daļa lietotāju pārdod briesmīgas kleitas? Varbūt ir jēga tomēr daļu no sava piedāvājuma tiešām filtrēt, ko likt pārdošanai un ko nē...

P.S. Bildes arī varēja būt labākas, tas atkal akmentiņš pārdevēju dārziņā Mēdīgs

Ieraugot šo tēmu, atradu to topu, gan tikai, kur var balsot, bet ja viedoklis, tad manuprāt pilnīgi bezjēdzīga lieta, ja iearugu kādu kleitu, kura patīk un interesē tad uzreiz arī pērku, savukārt, ja neinteresē tad nekāda vieta topā to lietu priekš manis interesantāku nepadarīs.

dazreiz pat nevar salidzinat... jo viena ir jauna otra kada novalkata..vai ari viena pa 2ls viena 10ls ir jau starpiba.

1 - 10 no 17