FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Kā jums patīk kleitu tops?

Tikko pamanīju... Smejošs vai esiet kādu reizi veikušas balsošanu par kleitām? Kā patīk iebalsotās kleitas?

http://www.atverskapi.lv/lv/sludinajumi/tops.html

06.10.2013 17:00

> Indigo

taa gan nav,man nemaz nav taadu kleitu par ko balsot,tikai viena,neesmu iedziljinaajusies nemaz tai balsoshanaa.

06.10.2013 17:01

> MaZaRiiTe

+

bet tai pat laiaka neiedziljinaas muusu ieteikumos ieteikumu diskusijaa.

06.10.2013 17:23

> zaiza

kuros ieteikumos? man šķiet, ka to vien dara, kā cenšas izpatikt lietotājiem Vēsais

06.10.2013 18:02

> Beta

Izpatikt lietotājiem?

Hmmm, es varētu momentā uzskaitīt virknīti lietu, kas man kā lietotājam patiktu daudz labāk. Kā piemēram -

1) izveidot sadaļu, kur apskatīt visas nesen pievienotās preces (ar izvēli apskatīt pēdējās dienas, divu utt. laikā pievienotās) - lai nav jāklikšķinās cauri visām sadaļām.

2) meklētājā iespēju ierakstīt tās cenu robežas, kas interesē (nevis izvēlēties no jau dotajām, ko personīgi es vispār nekad neizmantoju, jo tas tikai visu apgrūtina)

3) meklētājā atzīmēt vairākus parametrus (piemēram, ja interesē vairāk kā viena krāsa vai vairāk kā viens izmērs)

4) izveidot sadaļu, kurā varētu apskatīt citu lietotāju vēlmes...

Saprotu, ka droši vien to nav tik vienkārši izdarīt, tāpēc arī tas joprojām nav, tomēr... ja jau runā par izpatikšanu lietotājiem... man tas kleitu tops bijis - nebijis. (Starp citu, nesaprotu arī, kāpēc tieši kleitas, nevis džemperi vai apakšveļa).

06.10.2013 18:16

> Beta

tajaa pashaa ieteikumu diskusijaa,neesmu nevienu no saviem ieteikumiem redzeejusi realizeetu,kaa arii virkni daudzu citu.

man liekas,ka ir daudz vajadziigaaku lietu,ko vareetu ieviest nekaa kleitu tops :D

06.10.2013 18:16

> Beta

tajaa pashaa ieteikumu diskusijaa,neesmu nevienu no saviem ieteikumiem redzeejusi realizeetu,kaa arii virkni daudzu citu.

man liekas,ka ir daudz vajadziigaaku lietu,ko vareetu ieviest nekaa kleitu tops :D

06.10.2013 18:17

> zaptesburka

+++

11 - 17 no 17