FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Kā nomaskēt pumpu rētas

Sveikas! Gribas pakonsultāties, ar kādiem krēmiem Jūs izlīdzaties, ja ir sarkana pumpa vai pēc tās paliek zilgana rētiņa? Mans tonālais netiek galā- cauri sit. Man no aknes ir palikušas uz zoda pumpu rētas, nezinu kādu tonālo ņemt, Drogās apjūku. Varbūt ieteiksiet? Man kombinēta āda ar noslieci zoda rajonā ,, pumpoties''

27 Atbildes

Es izmantoju CC krēmu Clinique - tas atstaro un nomaskē pietiekoši labi, neradot ādai smaguma sajūtu

gribu jautat nomasket vai izarstet,man ir ir lidzeklis kas nonem apsartumu un iekaisumu jebkurai pumpai nakts laika,nakamrit pec lietosanas saskatit var tik kreveliti   ja plesta pumpa,,otra gadiena nemanisi neko tikai to punktinu  apttuveno kur bij    si,,,,ja velies leti pardosu jo man ir liela tara ,kas palidz visam ,sutisu ja vajag

> Irena

> Katrīna Megija

Ir tādi zaļie zīmuļi, konsīleri, ļoti labi nomaskē. Man palīdz. Drogās esmu redzējusi firmai catrice arī šķidrā veidā, man personīgi šķidrie labāk patīk.

Man no Avon tas zaļais- sasmērēju vienalga cauri sit. 

zaļie konsīleri nosegs -sarkanīgos defektiņus, silti dzeltenie -zilganos , viss vienkārši ,lai nomaskētu kādu krāsu izmanto pretkrāsu...man patīk no MAKE UP FOREVER -Camoutlage Cream Palette , šī palete ar korektoriem ir perfekta ;)
,vienīgi jāreķinās ,ka tā ir profesionālā kosmētika un līdz ar to lēti nebūs

Taču ,ja problēmas ir nopietnas ,ja rētas ir jau ar rētaudiem ,izveidojušāas bedrītes ,,,tad jau jāaēršas pe dermatologa piem."Veselīibas centrā 4 "  ārstē postaknes rētas ;) Varu palīdzēt sakontaktēt ,ja nepieciešams.

Lai izdodas !Vēsais

Artdeco-camouflage cream_perfekti maske visu

Ar vienu tonalo nekas nesanak ja ir problemātiska āda,lietoju praimeri + konsileri + tonalo + uz "probleminjam" camouflaged+ puderi uz vaigu kauliem +  izgaismotaju... ne katru dienu tas viss vajadzigs bet kad shaizite uzmetas tad palidz.

> sniedze

gribu jautat nomasket vai izarstet,man ir ir lidzeklis kas nonem apsartumu un iekaisumu jebkurai pumpai nakts laika,nakamrit pec lietosanas saskatit var tik kreveliti   ja plesta pumpa,,otra gadiena nemanisi neko tikai to punktinu  apttuveno kur bij    si,,,,ja velies leti pardosu jo man ir liela tara ,kas palidz visam ,sutisu ja vajag

Padalisies varbut ar citam, kas Tev tas par superlidzekli? Smaidīgs

Uz aptieku jāčāpo Smaidīgs tur ir ādai draudzīgi krēmi. 

Sveikas.. Varu jums padalīties pieredzē! Loti garšo miltu izstradajumi un to ēdieni, cepumi, maize u..t.t, ar ko līdz sejai parādās pumpas.. (lasīju internetā- bet vayrs nevaru atrast-)  TO visu var ēst , BET ēdoet ķiploku- ŠIS produkts ir tas kas iznīcina pumpu saknes ! ne jau uz Sitiena, bet ar laiku !!  vnk vinu nebus!

VAI ARI maksa!! NAUDAS koks- paņemiet 2, 3 lapiņas smalki sasmalciniet - Tā lai dabū sulu laukā - un to sulu smērējies uz pumpām , rētām pušumiem, sasitumiem VISUR , ļoti labi palīdz, savam 2gadigajam dēlam pat kaklu esmu smērējusi pret klepu !!PALIDZ !

Sodas maska: soda+ūdens putriņa uz rētām, iedarbojas balinoši Nevainīgs

Lai cik smieklīgi neizskatītos, bet man pret tikko uzmetušām pumpām, vai apsārtumiem ļoti palīdz zobu pasta. Noturu visu nakti un ir jau rezultāts. Ir bijis arī rezultāts, ja uz 3h, bet vislabāk, ja visu nakti. Neiesaku mēģināt neko ar sodu, jo man no tās sametās vēl vairāk. Internetā lasīju,ka balina pumpas - man tieši sametās mazi augonīši. Varbūt tas ir kā kuram, tāpat arī ar zobu pastu. 

11 - 20 no 27