FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Kā nomaskēt pumpu rētas

Sveikas! Gribas pakonsultāties, ar kādiem krēmiem Jūs izlīdzaties, ja ir sarkana pumpa vai pēc tās paliek zilgana rētiņa? Mans tonālais netiek galā- cauri sit. Man no aknes ir palikušas uz zoda pumpu rētas, nezinu kādu tonālo ņemt, Drogās apjūku. Varbūt ieteiksiet? Man kombinēta āda ar noslieci zoda rajonā ,, pumpoties''

27 Atbildes

Man interesē, varbūt kāds šeit zina, ko iesākt ar lielām porām uz deguna ? :(

> Snowfox

Uz aptieku jāčāpo Smaidīgs tur ir ādai draudzīgi krēmi. 

sudocrem,palidz jebkuram adas bojajumam,iekaisumam un to izraisitajiem faktoriem liek atri efektigi visu arstet,,sis ir zidainu krems ,bet iesaku pameginiet ,jebkura aptieka pieejams un pietiks ilgi,lietoju pinnem pumpam nobrazumiem un pat sagriezumiem,sapes momentali nonem un dziede atri nakts laika ,,sakuma lietoju mazulei jo biezi sasitas un tagad bez sis smeres pati iztikt nevaru ,dazkart uzmetas aukstumpumpa un uz to liku so nakts laika samazinajas pumpa un sapes pat udenaina neparadas ,secinat jus

> Snowfox

sudocrem,palidz jebkuram adas bojajumam,iekaisumam un to izraisitajiem faktoriem liek atri efektigi visu arstet,,sis ir zidainu krems ,bet iesaku pameginiet ,jebkura aptieka pieejams un pietiks ilgi,lietoju pinnem pumpam nobrazumiem un pat sagriezumiem,sapes momentali nonem un dziede atri nakts laika ,,sakuma lietoju mazulei jo biezi sasitas un tagad bez sis smeres pati iztikt nevaru ,dazkart uzmetas aukstumpumpa un uz to liku so nakts laika samazinajas pumpa un sapes pat udenaina neparadas ,secinat jus

Jāiet pie kosmeteloga un jataisa pīlingi, un nevajadzēs neko maskēt :)

> sniedze

> Snowfox

Es Jums piekrītu, savulaik kad bebis bija mazs, lietoju- dziedēja ādu labi, noteikti tas pats efekts uz sejas būtu!

Personīgi mana pieredze- Bioderma tonējošais krēms ar zaļo korektoru otrajā galā. Cena lēta- ap 20 eur maksā, un efekts labs! Taukainai un problemātiskai ādai.

ir svarīgi noteikt, kaads ir cēlonis taam pumpaam, veselības problēmas vai nepareiza sejas kopšana un tad attiecīgi rīkoties :)

Perfekts līdzeklis - Bioderma Sebium Akn, nopērkams aptiekās, cena 13eur, bet tas ir to vērts! Jāliek tikai uz nakti. Lietoju to pilnīgi katru vakaru mēneša garumā un rezultātus jau var redzēt pēc 3 dienām! Nenožēlosi.

21 - 27 no 27