FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

iesakiet,ka pareizi rīkoties?

Sveikas,gribētu lai dodat man padomu ka pareizi rīkoties...tātad nosūtīju paku 25€ vērtība un 5€ pircēja pārskaitīja par pasta izdevumiem...diemžēl pircejai nederēja manis sūtīta paka un teica ka gribot sūtīt atpakaļ,uz ko atbildēju ok lai sūta...bet ka man darīt?sūtīt 25€ vai 30€...vai jūs atmaksatu sutisanas izdevumus vai tas būtu jādara pircejai?zinu ka daudzas vispār preci neņem atpakaļ,bet nu nācu pretī un piekritu atgriezt naudiņu...lūdzu meitenes savas domas un ieyeikumus tieši par sutisanas izdevumiem...vai man jāmaksā par to ka pircēja sūta atpakaļ vai tomēr viņai tas jāatmaksā?paldies un jauku šo dienu Jums

37 Atbildes

Kaa nederēja paka? Ja neprasīja konkrētus mērus, pati vainīga, lai tirgo taalaak. Personīgi es neko neņemu atpakaļ

Varbūt varat vienoties, ka pusi nosedz tu, pusi viņa.

Lai no sakuma paku atsuta, neviens i veikals ari neatgriez naudu par pakas sutisanu.

atvaino,ka iejaucos,man cits jautaajums- par naudu,ja paarskaitiita pusdienlaikaa no dnb uz swed,ir iespeeja shodien sanjemt?

Ja vienkārši nepatika pakas saturs es liktu maksāt par pasta izdevumiem pašai pircējai, tā nu tas ir. Ja tev patīk mīnusos rēķināt savu budžetu, tad vari sūtīt 30, personīgi es sūtītu tikai preču vērtību.

Jā, tā mulsinoši sanāk, ka Jūs tērējat laiku, transporta izd. utt, lai sūtītu paku, bet saka, ka neder un Jūs atkal tērēsiet laiku un naudu par to, ka pircējam neder. Uzskatu, ka lai vien maksā tas, kurš sūta atpakaļ, citādi pārdevējam zaudējumi. Pircējs iet uz veikalu nevis veikals pie pircēja. 

Aci miedzošs

> zaiza

atvaino,ka iejaucos,man cits jautaajums- par naudu,ja paarskaitiita pusdienlaikaa no dnb uz swed,ir iespeeja shodien sanjemt?

Cik zinu ja pārskaita pirms 12,tad saņem tajā pašā dienā līdz 17.00 apmeram

> zaiza

Jā. Darbadienās ātri notiek.

> Aiga S Akcija!

Ja vienkārši nepatika pakas saturs es liktu maksāt par pasta izdevumiem pašai pircējai, tā nu tas ir. Ja tev patīk mīnusos rēķināt savu budžetu, tad vari sūtīt 30, personīgi es sūtītu tikai preču vērtību.

Es tā padomāju,sanāk no savas kabatas zaudēt 5€,tā jau itkā vajadzētu saprast ka ir labi ka vispār piekrītu ņemt atpakaļ...Ja piekrītu tad kāpēc man būtu jāmaksā izdevumi ja cilvēkam neder un paku sūta atpakaļ .Nu itkā loģiski būtu neatmaksat sūtīšanu.

> Rita

> zaiza

Jā. Darbadienās ātri notiek.

nee,peec 12

1 - 10 no 37

Tēma slēgta