FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

iesakiet,ka pareizi rīkoties?

Sveikas,gribētu lai dodat man padomu ka pareizi rīkoties...tātad nosūtīju paku 25€ vērtība un 5€ pircēja pārskaitīja par pasta izdevumiem...diemžēl pircejai nederēja manis sūtīta paka un teica ka gribot sūtīt atpakaļ,uz ko atbildēju ok lai sūta...bet ka man darīt?sūtīt 25€ vai 30€...vai jūs atmaksatu sutisanas izdevumus vai tas būtu jādara pircejai?zinu ka daudzas vispār preci neņem atpakaļ,bet nu nācu pretī un piekritu atgriezt naudiņu...lūdzu meitenes savas domas un ieyeikumus tieši par sutisanas izdevumiem...vai man jāmaksā par to ka pircēja sūta atpakaļ vai tomēr viņai tas jāatmaksā?paldies un jauku šo dienu Jums

37 Atbildes

> leennaa

man bija lidzīga situacija,es uz reiz teicu viņai kaa cik nopelniju tik ari atdošu par pasta izdevumiem nemaksašu.un viņa piekrita tas nav godigi ja nopelniji 25 euro tad ari atdot tikai 25:)

Ja,aizsutot 25€ kabatā nebūšu ielikusi ne centu viņas naudas,bet nosūtot 30€,no savas zaudesu 5€

Kāpēc gan nē?Protams, ka tā nav pārdevējas problēma, bet tīri cilvēcīgi visu var sarunāt. Par cik pati pārsvarā varu nopirkt tikai uz aci, tad šajā ziņā esmu saprotoša:)

> svesaisskupsts

> santa

> svesaisskupsts

> Aiga S Akcija!

Ja vienkārši nepatika pakas saturs es liktu maksāt par pasta izdevumiem pašai pircējai, tā nu tas ir. Ja tev patīk mīnusos rēķināt savu budžetu, tad vari sūtīt 30, personīgi es sūtītu tikai preču vērtību.

Es tā padomāju,sanāk no savas kabatas zaudēt 5€,tā jau itkā vajadzētu saprast ka ir labi ka vispār piekrītu ņemt atpakaļ...Ja piekrītu tad kāpēc man būtu jāmaksā izdevumi ja cilvēkam neder un paku sūta atpakaļ .Nu itkā loģiski būtu neatmaksat sūtīšanu.

Tiesi ta, bet vel jau nav garantija, ka to paku nosutis atpakal:(

Paka ir nosūtīta,piegādāta...Tik vēl neesmu iznemusi...Pusi parskaitiju pirms pakas izsūtīšanas,otru teicu tad kad saņemšu.,bet galvenais par sūtīšanu,vai tiešām būtu godīgi man no savas naudas maksāt par sutisanas izmaksām?

Ja jus jau piekritat ka pirceja atgriez preci tad jums jaatgriez tikai 25 € par preci.  Ja  jus jau atgriezat pusi no summas tad paku iznemet uz jaapskatas   kas jums ir atgriezts pirms atgriezt parejo naudinu.

> zaiza

atvaino,ka iejaucos,man cits jautaajums- par naudu,ja paarskaitiita pusdienlaikaa no dnb uz swed,ir iespeeja shodien sanjemt?

Man sūtīja reiz 15.00,nauda atnāca nākamajā dienā.

> zaiza

> svesaisskupsts

> zaiza

> Rita

> zaiza

atvaino,ka iejaucos,man cits jautaajums- par naudu,ja paarskaitiita pusdienlaikaa no dnb uz swed,ir iespeeja shodien sanjemt?

Jā. Darbadienās ātri notiek.

nee,peec 12

Nu tad gan ta saubigi...var atnākt un vai var tik no rīta pēc 9

nu jaa,stulbi,man dikti luudz izsuutiit paku,lai aatraak sanjemtu,atsuutiija tipa screenshot,kas man neko neizsaka,jo reiz mani taa apkraapa un naudu nesagaidiiju

Ar to nesteidzies! Man arī bija,ka dāma sūtīja naudu,kura nebija manā kontā,bet teica,lai izsūtu preci uzreiz. Mani vienmēr mulsina šī steiga pirms nauda ir kontā,tādēļ neko nesūtu. Ja cilvēks būs godīgs,tad sapratīs. Man beidzās ar to,ka naudu tā arī nesagaidīju norunātajā laikā. 

Pievienojos meitenēm, izdevumus par atpakaļ sūtīšanu nesegtu. Ir bijušas 2-3 reizes, kad pircēja vēlas sūtīt atpakaļ. Un man liekas tas kaut kā pašsaprotami, ka sūtīšanas izdevumus sedz pircējs, tā vienmēr ir bijis. Kļūda tā, ka pati bijāt domīga un nesaprašanā, jautājāt padomu pircējai par sūtīšanas izdevumiem. Var teikt, ka Jūs pati bez maz vai piedāvājāties tos segt. Šajā situācijā, šobrīd vislabākais variants -  sūtīšanu uz pusēm, manuprāt. Smaidīgs

Labots 21.01.2016 15:10

Manuprāt. nav jāatmaksā pasta izdevumi. Tā jau liela pretīmnākšana, ka ņem atpakaļ preci, Tas diezgan reti sastopams.

> redlijs

Manuprāt. nav jāatmaksā pasta izdevumi. Tā jau liela pretīmnākšana, ka ņem atpakaļ preci, Tas diezgan reti sastopams.

Labots: šodien, 15:10

Arī to pašu pircējai teicu,reti kurš piekrīt ņemt preci atpakaļ...bet nu piekritu,bet sūtīšanu gan noteikti man nav jāatmaksā.

> redlijs

Labots: šodien, 15:10

Tieši taa.

Sūtīšanas izdevumi - tā ir trešā uzņēmuma (ne pārdevēja) pakalpojumu cenu, turklāt ar tiem pakalpojumiem viss Ok, tie ir saņemti un sūdzību par to kvalitāti nav. Vai tā? Tātad samaksa par sūtīšanu veikta pamatoti, pakalpojums par to ir sniegts. Kāda tad te var būt atgriešana vēl? Prece ir atpakaļ - lūdzu te naudu par to, bet sūtīšanas pakalpojumu jau neatgriezīsi, tad arī samaksu par to ir jānoraksta izdevumos un viss.

21 - 30 no 37

Tēma slēgta