FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

iesakiet,ka pareizi rīkoties?

Sveikas,gribētu lai dodat man padomu ka pareizi rīkoties...tātad nosūtīju paku 25€ vērtība un 5€ pircēja pārskaitīja par pasta izdevumiem...diemžēl pircejai nederēja manis sūtīta paka un teica ka gribot sūtīt atpakaļ,uz ko atbildēju ok lai sūta...bet ka man darīt?sūtīt 25€ vai 30€...vai jūs atmaksatu sutisanas izdevumus vai tas būtu jādara pircejai?zinu ka daudzas vispār preci neņem atpakaļ,bet nu nācu pretī un piekritu atgriezt naudiņu...lūdzu meitenes savas domas un ieyeikumus tieši par sutisanas izdevumiem...vai man jāmaksā par to ka pircēja sūta atpakaļ vai tomēr viņai tas jāatmaksā?paldies un jauku šo dienu Jums

37 Atbildes

Labots 21.01.2016 16:40

Sūtīšanas izdevumi noteikti NAV jāatmaksā,ne Tava problēma,ka nederēja.Meičai jābūt pateicīgai,ka pieņem atpakaļ,jo visā visumā pircējai ir jādomā pašai tālāk notirgot.

mjā es tikko ar nonācu nelāgā situācijā, nopirku kažoku ,teica bez defektiem,bet reali savalkāts un ar caurumiem,ož pēc humpalām, kadēļ man kā pircējai būtu pa velti jāizgrūš 7 eiro pa saņemšanu un atpakaļsūtīšanu>?>>>?Kliedzošs

Naudu par pasta pakalpojumiem neatgriez. Aci miedzošs

> Šopaholiķe.

mjā es tikko ar nonācu nelāgā situācijā, nopirku kažoku ,teica bez defektiem,bet reali savalkāts un ar caurumiem,ož pēc humpalām, kadēļ man kā pircējai būtu pa velti jāizgrūš 7 eiro pa saņemšanu un atpakaļsūtīšanu>?>>>?Kliedzošs

Šajaa situaacijaa arī nav zinaams preču atgriešanas iemesls.

Varbūt ka saņemtaa prece neatbilst ne sludinaajumaa sniegtajai informaacijai, ne fotograafijaas redzamajam.

Vai arī tad viennozīmīgi būtu jaamaksaa pircējam??!!?? Jau taa pietiekoši liela vilšanaas. Maldinaašana arī nav attaisnojama...

Kādēļ gan būtu jāzaudē sūtīšanas izdevumi? Tu jau tā izrādi pretimnākšanu. Protams ja vien neesi aizsūtījusi aprakstam un foto neatbilstošu preci.

Ja pircējs brauc pie Jums pēc preces -  ceļa izdevumus sedz viņš pats, un, gadījumā, ja pircējam noskatītā prece neder/nepatīk, neviens pārdevējs jau nemaksā izdevumus par braucienu atpakaļ uz mājām, piekrītu pārējām meitenēm, ka pārdevējam sūtīšanas izdevumus nav jāsedz (ja vien iepriekš nav cita vienošanās, protams). 

Paldies visām

31 - 37 no 37

Tēma slēgta