FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Sirupi.

Sveicinati ! Gribetu zinat,apvaicaties,vai maz butu gribetaaji. Tatad doma ir tada-par,cik aiz loga valda nu jau kartiga ziema un gripas epidemija uznjemusi apgriezienus,radas ideja. Vai Jus butu gatavi iegadaties - Sipola sirupu (loti labs lidzeklis ja ir piemeties klepus) Ingvera sirups (ja ir saauksteshanas) ,ingvera zapte (imunitatei),piparmetra sirupu (tas gan butu nedaudz velak,paslaik lenam ieperku stadus) un tad vel,ja nu kadam vajadzetu-kiploka tinkturu(loti veseligs un labs profilaksei pret saauksteshanos ) .
Gaidu Jusu atsauksmes !
P.S vnk gribas zinat vai butu kads,kas butu gatavs to iegadaties,lai zinu vai maz ir verts to uzsaakt :)

9 Atbildes

Man interesētu, ja vien ir iespējams iegādāties Rīgā! Varu piemest klāt vēl ideju par ceļmallapu sīrupu. Smaidīgs

kadas cenas?

skatoties kādas cenas un kā ar uzglabāšanu?

Es parasti tādas lietas iegādājos, ja ir labas atsauksmes par konkrēto ražotāju un produktu, jo ir gana daudz nekvalitatīvā produkcija šajā jomā.

Vispār neizklausās pārliecinoši, ja te meklē atbalstu, uzsākt vai neuzsākt gatavot.  Bet tādas lietas jau noder pašai un draugiem uzdāvināt.

atbalstu, tikai žēl, ka neesmu no Rīgas:)

Tādas lietas nelietoju. Un man paziņu lokā arī nav dzirdēts par tādiem brīnumiem. Bet, ja pirktu, tad tikai, kā jau mona Ra rakstīja, ja ir labas atsauksmes par konkrēto ražotāju un produktu. Ja nav, tad droši vien mēğinātu uzražot pati.

par piparmētru sīrupu - atbalstu.

vēl varu pateikt priekšā, ka labi tirgojas priežu čiekuru sīrupi, mežrozīšu sīrupi un ceļmallapu sīrupi. :) tikai nevajag ar cenām aizrauties.

Labots 24.01.2016 17:44

> Mila

Tādas lietas nelietoju. Un man paziņu lokā arī nav dzirdēts par tādiem brīnumiem. Bet, ja pirktu, tad tikai, kā jau mona Ra rakstīja, ja ir labas atsauksmes par konkrēto ražotāju un produktu. Ja nav, tad droši vien mēğinātu uzražot pati.

Par visiem 100% pievienojos viedoklim. 

Un par piparmētru sīrupu (protams gaumes lieta) - man tādu pagājušajā gadā uzdāvināja. Lai cik ļoti garšo piparmētru tēja, tad kaut ko tik drausmīgu kā tas sīrups, sen nebija nācies degustēt. Vienk. manā uztverē tā ir tīrākā piparmētru izcūkošana.

Ideja apsveicama, pati gan nepirktu. Vēl ieteiktu uzmanīgi izpētīt PVD mājaslapu, attiecībā uz ievārījumiem ļoti stingri noteikumi- augsta saindēšanās iespējamība Smaidīgs

Veiksmi!

1 - 9 no 9