FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Kā rīkoties šajā situācijā?

Sveikas, meitenes! Nedaudz esmu sajūsmā par vienu situāciju, ar kuru šeit nesen sanāca saskarties. Pārdevu Nike Air botes, perfektā stāvoklī. Mana māsa aizbrauca uz Angliju strādāt un atstāja botes, palūdza lai pārdodu, jo izmēri mums tāpat atšķiras. Ieliku tikai pa 35 eiro, kaut arī botes maksāja 3 reizes vairāk. Uzraksta meitene, ka grib pirk. Pēctam pajautā vai derēs sportošanai, jo viņai viņai pasākumam vajadzētu.  Nosūtīju laicīgi, sūtīšanu apmaksāju, iztērēju naudu braucieniem līdz pakomatiem(man patālu sanāk līdz tiem braukt, paraksti sūtu vairākas preces reizē lai izdevīgāk),  lai viņa botes saņem līdz savam pasākumam. Saņem botes, vakarā uzraksta ka tās galīgi neder un lai atgriežu naudu atpakaļ. Saka ka bildē izskatījās savādāk, kaut arī es fotografēju pie iespējami spilgtākas gaismas un šī meitene pat nepaprasīja papildus bildes, bet uzreiz idomāja pirkt. Tagad vēl ielika sliktu atsauksmi.  Manuprāt, viņa gribēja uzvilkt botes uz pasākumu un pēctam dabūt naudu atpakaļ. Pašai profilā ir rakstīts "Naudu un drēbes atpakaļ nepieņemu! Visas bildes un mērus jautāt uzreiz!"

Kā Jūs rīkotos šajā situācijā?

61 Atbildes

> Pantera

Nē, neuzrakstīja. Uzrakstīja tikai ka tās ir domātas "princesēm", bet nekāda tālāka paskaidrojuma nebija.

Jautajums ko tad vina pirka ja stils nepatik vai ka? Pasakumus ar sadu stilu apmeklet patik bet citadi nepatik lol? 

61 - 61 no 61