FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Portāla lietotāju TOP-5 - uzmini nu, kas tas ir

Vērojot visus portāla notikumus ilgu gadu garumā, vēlos izdalīt atsevišķi 5 visspilgtākās un aktuālākās "zvaigznes", kuras jau sacēla lielu troksni un rādīja visādas bāžas.

1. Mad Roger Rabbit. Baltais pūkains zvēriņš ar garām ausīm- persona ar kādiem 5 alter-ego (ceru, ka tā nav klīniskā problēma, bet cilvēka fantāzija), kas visu laiku savā starpā strīdējās, veidoja konfliktus, reklamēja viens otru, iesaistījās strīdos ar citām lietotājām un vienlaicīgi no cita profila aizstāvēja tās. Tagad lielākā daļa profilu ir dzēsti, bet esmu pamanījusi jaunu profilu un kas lai zina cik viņa profilu tagad aktīvi darbojas portālā… Varu dot mājienu - tagad viņai ir spārni. Tolaik foruma sarunas bija rekord-aktīvas, jo realitātē tos veidoja un tajās piedalījās tikai 1 persona. Nedomājiet, ka tāda aktīva lietotāja pazuda no portāla uz visiem laikiem-viņa ir starp mums, es pat teiktu "viņas" ir starp mums.
  2. Lupatu Teroriste. Koša jauna meitene ar sapni izskatīties pēc amerikāņu burleska striptīz dejotājas - ja kāds ko meklēja forumā, tad 100% varu galvot, ka ar šo lietotāju ir pazīstams, jo saņēma labāko pirkšanas piedāvājumu savā mūžā. Lietotājai ir sakrāts baigais secondhand skapī un viņa mēģina burtiski iesmērēt katram savas lupatas, kas, starp citu, pēc manas gaumes nekur neder. Pat ja jūs meklējāt ko tādu, kas viņai nav - viņa jums piedāvās ko citu, kas nu noteikti jums noderēs, jo viņa zina par katra cilvēka slēptiem sapņiem (tikai pats cilvēks par tiem nezina). Bet aplausi par neatlaidību, jo viņai bieži uz to norādīja, bet viņa ignorē un turpina savu "lupatu teroru".
  3. Es. Nē, nevis es, bet "Es". Šeit lielas jēgas slēpt segvārdu nav - profils ir feiku-feiks un visi to ļoti labi zina. Negatīva un žults pilna lietotāja, kas, slēpjoties aiz viltus profila, raksta visu, ko doma ar vārdiem, kas pirmie ienāk prātā. Lietotāja uzrādās reti, tikai pašos skandalozākajos strīdos, bet nepaliek nepamanīta. Profils bija rādīts pusotru gadu atpakaļ un īpaši aktīvi parādīja sevi konfliktā, kad portālā uzrādījās "psiholoģe" un mēģināja aizstāvēt lietotājas, kuru tiesības (pēc viņas domām) ierobežoja aktīvas portāla lietotājas (kaut arī viņu pašu varētu likt šajā sarakstā). Tas bija brīdis, kad viltus profils ļoti labi sevi parādīja un ja kāds aktīvi seko portāla dzīvei, tad arī varēja to atmaskot. Ja nē - turpiniet lasīt.
  4. Grammar Nazi. Rudmataina paresna dāma gados ar bērniem un paaugstinātu pašvērtējumu - šai lietotājai nevajag komentāru, viņu visi labi zina un dažas pat mēģināja strīdēties, bet tas tāpat kā cīnīties pret tanku ar ūdens pistoli. Izkastās, ka cilvēks cīnās pret analfabētismu un kļūdainumu vai kā tas saucās - īsta grammar nazi. Rupja dāma, bez elementāras audzināšanas, kurai patīk izrādīt savu "gudrumu" un pierādīt savu "taisnību" internetā. Nav skaidrs kādiem nolūkiem tas tiek darīts, bet izskatās, ka cilvēks no tā gūst emocionālu izlādi un baudu. Lasīt viņas komentārus vienmēr ir smieklīgi, bet nevis tāpēc, ka humors ir labs, bet rakstīt ko tādu ar tādām emocijām lupatu portālā, kur lielākā daļa lietotāju vēl skolnieces? Gaidu Tavu komentāru par manu analfabētismu.
  5. Draudzenes. Divas jaunas draudzenes, kas ir gudrākās un aktīvākās lietotājas portālā. Kāpēc ieliku zem viena punkta? Jo aktīvākām lietotājām ir skaidrs, ka tā ir viena persona, kas vienlaicīgi, ar starpību 1-2 minūtes, komentē vienu un to pašu tēmu, atbalstot savu otro profilu. Otrais profils gandrīz nekad neuzrodas viens pats un uzrodas tajā paša laikā kā pirmais - tik acīmredzami! Kamdēļ? Tādēļ, ka viena lietotāja darbojas kā labs policists un otrā kā slikts - mēģina pierādīt vienu un to pašu maigāk un rupjāk, lai nebojātu savu gaišo profilu un izskatītos sabiedriski atbalstītam. Pirmā draudzene ir vecs profils, kas aktīvi pārdod ar daudz un labām atsauksmēm, kas nevēlas bojāt savu tirdzniecību, bet vēlas pastrīdēties - ko darīt? "Draudzenes " viltus profils!

Visiem tiem, kam pietika pacietības izlasīt manu romānu līdz beigām dāvanā noslēpums. Kas tad ir tas noslēpumains viltus profils ar segvārdu "Es"? Ja esat aktīva lietotāja un sekojiet portāla foruma strīdiem, tad noteikti kāda varēja pamanīt, ka agrāk tas profils darbojas tāpat kā "Draudzenes" profils, atbalstot viņas idejas, bet ar daudz rupjākiem un kategoriskiem izteicieniem. Tas pats stils, tas pats aktivitātes laiks, vienmēr kopā, vienmēr laicīgi. Vēlāk gan nācās veidot vēl vienu "pozitīvāku" "draudzenes" profilu, jo "Es" pelnījis tik nelabu slāvu, ka šāds atbalstītājs varētu kaitēt "biznesam". Kad tika rādītā pēdējā "draudzene", vajadzības smērēt savas rokas vairs nebija un tagad var pat otrādāk vērot, ka īstais "draudzenes" profils apstrīd "Es" teikto, mēģinot tagad dabūt sev baltāko un pūkaināko slāvu, jo tā taču ir izdevīgāk "biznesam". Manas aizdomas nostiprināja viena no šo "draudzeņu" rokām cietušām meitenēm ar kuru sadarbojos un sarakstījos un kura saņēma vēstules no abām - viņai pat šaubu nebija, ka viņai raksta 1 persona.

Galu galā viss, kas tiek rakstīts forumā, ir rakstīts reklāmas nolūkos, tāpēc nevajag visam ticēt un veidot savu priekštatu par cilvēku no tā, ko viņš sarakstīja no anonīma profila drēbju pārdošanas portālā. Neņemiet galvā ja kāds mēģina jūs aizskārt - slēdziet ārā datoru un dzeriet kārsto tējiņu ar šokolādi. Galu galā varbūt visi šie minētie profili ir atkal Mad Roger Rabbit feika profili… kā es pati. Vai nē? :)

24 Atbildes

Man jau šķiet,ka tēmas autores mērķis bija izprovocēt meitenes... un rādās,ka viņai tas ir lieliski izdevies! Jo pats interesantākais notiek,kad IT KĀ sevi sazīmējušās lietotājas sāk reāli šūmēties, lai gan nekur pat nav pieminēti konkrēti "niki"! Tas izskatās diezgan muļķīgi, jo tikpat labi runa var būt arī par kādu citu...! Tēmas autore tagad drošvien ar baudu noskatās,kā jūs te intensīvi ņematies,nolaižoties līdz tam pašam līmenim... tāds ganjau arī bija viņas mērķis, un jūs veiksmīgi uzķērāties! Es ieteiktu ignorēt šo visu,un izlikties,ka "neko nezinat", tikai tā tēmas autore nebūs neko panākusi ar savu rīcību!

> parīze

Man jau šķiet,ka tēmas autores mērķis bija izprovocēt meitenes... un rādās,ka viņai tas ir lieliski izdevies! Jo pats interesantākais notiek,kad IT KĀ sevi sazīmējušās lietotājas sāk reāli šūmēties, lai gan nekur pat nav pieminēti konkrēti "niki"! Tas izskatās diezgan muļķīgi, jo tikpat labi runa var būt arī par kādu citu...! Tēmas autore tagad drošvien ar baudu noskatās,kā jūs te intensīvi ņematies,nolaižoties līdz tam pašam līmenim... tāds ganjau arī bija viņas mērķis, un jūs veiksmīgi uzķērāties! Es ieteiktu ignorēt šo visu,un izlikties,ka "neko nezinat", tikai tā tēmas autore nebūs neko panākusi ar savu rīcību!

+++

espiemēram nešūmējos, bet ņirgājos par šo cilvēku un man ir diezgan vienalga, cik briesmīgi tas kādam šķiet :D

nebūsim naivi - tās, kuras apgrozās forumā, lieliski zina par ko ir runa :D

Kādas emocijas!Kāda ekspresija! ...Kreatīvs autors Smejošs   Man patīk kad cilvēkam uznāk iedvesma kaut ko tādu vispār sarakstīt! : D

Autoram ir laba rakstnieka uztvere Mēdīgs

21 - 24 no 24