FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

sūtījums ar pēcapmaksu.

Pirmo reizi jāsūta ar pēcapmaksu pa pastu... 

ko ir jādara kà jāpako. Vai man ir jāmaksā uzreiz par piegādi?  Kā notiek apdrošināšana un kā es to naudu pēctam saņemšu.

Meitenes padalamies ar pieredzi savādāk galīg nav saķeres kas jādara:D

17 Atbildes

Paldies meitenes.

ojj es pati nevisai vēlos zaudēju divas pircējas jo meitene apsolijās ieskaitīt maudu uztaisīju vēl krietnu atlaidi.... nokļuva slimnīcā un nedeva nekādu ziņu bet apsolijās ņemt... atkal nozuda kaut solijās 2dien dot ziņu... uzrakstīju vēl  teica izlaidīs 3dien bet  naudas nav uz konta, lai sūtu ar pēcapmaksu laikam būs jāatsaka.

Reāli nekad neko nevar zināt, bet var taču dot ziņu.

Var jau saprast tās pircējas kuras baidās sūtīt naudu! Ka nepazūd pārdevēja ar visu naudu un preci! Bet ja nu viņai nemaz to preci nevajag? Ir tādi "pircēji" arī redzēti! Pasūta, bet nemaz neatnāk pakaļ! Tā ir laimes spēle gan pircējam gan pārdevējam!:) 

Drošāk protams nauda kontā un tikai tad uz pastu :)

> Parfait

Drošāk protams nauda kontā un tikai tad uz pastu :)

es par to pašu ,lai uzskaita naudu uz konta un tad suuti pa pastu ! Vēsais

Visdrošāk ir vispār neko nepirkt  un nepārdot virtuālajā vidē...

Ja pie kaut kā ļoti piedomā, tas arī notiek...

Katrs gadījums ir tik atšķirīgs, ka grūti ko ieteikt. Esmu sūtījusi ar pēcmaksu, parasti viss ok.

Jo arī pircējs ir tikai cilvēks, kā lai zin, ka preci saņems?

to pēcmaksu prasa parasti kaut kādām abusrdām summām,piemēram 2 vai 3 eiro :D, un ar visstulbākajiem argumentiem.

man vienreiz viena gribēja, lai sūtu ar pēcmaksu jo nevar tak zināt cik pastā būs jāmaksā parpiegādi un lieta maksāja 3 eiro :D

Nav tādas pieredzes ar pecapmaksu pastā, bet cilvēcīgi es kko pēkot saprotu pārdevēju un veicu priekšapmaksu (reizēm drebošu sirdi gaidu būs vai nebūs), jo man pašai negribas sūtīt un nesaņemt naudu par pārdoto lietu.es gan 2x kad piekritu uz pēcapmaksu, beigās uzdāvināju meitenēm tās lietas,jo biju jau pēc ielikšanas pakomātā morāli atvadijusies gan no preces,gan no naudas :D

11 - 17 no 17