FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

klepus

Sveiki, varbūt variet ieteikt labu līdzekli cīņā ar klepu - kņudināšanu? Pavasaris šogad pārsteidza nesagatavotu... silts piens ar medu? Medus? Alvejas sula? Faringospray? Ūdens?

Kakla kņudināšana publiskās vietās ir vienkāršu murgs! Kliedzošs

19 Atbildes

Es ilgi mocījos ar klepu, tieši ar kņudināšanu,  dzēru arī zāles, bet kā nepārgāja tā nepārgāja...man palīdzēja dzērvenes, ķiploks un medus..visu ar blenderi sablenderēju putriņā un lietoju. Ļoti ātri palīdzēja. :)

Ar pašu klepu ideāli palīdz Bronhial Balsam.

Man arī palīdz Locket, Halls utml. kaklam domātās ledenes, bet tas uz to brīdi, jāārstē jau cēlonis.

Pie klepus medu dzert nav velams jo kairina vel vairak, zales katram individuali...vienam var lidzet citam ne

Dēlam iegādājos DIO Smiltsērkšķu eļļu, bija saaukstējies un arī niezēja kakls. Gribu rekomendēt, jo tiešām bija ļoti efektīvs, viņš uzlabo mutes dobuma un rīkles gala gļotādu fizioloģisko stāvokli saaukstēšanās gadījumā, kā arī lasīju aprakstu, eļļa arī palīdz daudz un dažādām citām kaitēm. Jādzer divas nedēļas 1-2 tējkarotes dienā, tiesa gan 100 ml pudelīte maksā 7 Eur, bet ir to vērts. Smaidīgs

Es 2 nedēļas mocijos ar drausmīgu klepu.Medus,ievārijumi un izdzēru veselu pudelīti Bronhiāla balzāma- nekas nepalīdzēja.Beigās aptiekā ieteica Flavamed şķįstošas tabletes.Pēc 3 dienām klepus pazuda :)

Es mocījos ar klepu 2 mēnešus tad vēl bija saus klepus kādu mēnesi nepievērsu uzmanību, gan aizgāju pie ārsta bija izstaigāts plaušu karsonis.. nekad neko nevar zināt.. uzreiz pie ārsta!

Protāms, piekrītu - ka noteikti vizīte pie ārsta.

Bet no tautas līdzekļiem - rutks ar medu. Rutkam nogriez cepurīti, iepildi medu, ļauj pastāvēt un dzer to sulu.

Arī kartās sāls kompreses. Inhalācijas. 

Man un manai mazajai pecinai diezgan labi palidzeja "Ceļtekas sirups". Kadas 3-4dienas palietojam un vairs no klepus nebija ne zinas.

11 - 19 no 19