FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

kur tiekaties un pielaikojat?

Esmu jauniņā visā šajā pārdošanas biznesā caur internetu, taču man ir milzīga soma ar diezgan normālām drēbēm, kuras es neesmu gatava vest līdzi uz jauno dzīves vietu. Es labprāt pamēģinātu patirgoties, taču jautājums, kas nodarbina manu prātu ir - ok, es sagatavoju sludinājumu, kāds piesakās pirkt, bet kur mērīšana, ja es piemēram neesmu gatava uzņemt pie sevis?

Dārgās dāmas, kā jūs parasti rīkojaties, ja nav noslēpums? Kā ir pieņemts, tā teikt, korektais veids kā veikt šādu operāciju?

33 Atbildes

man pienemami ir tikai majas, bet pircejas ir merijusas uz ielas,masina un toletes:)

Tikai ne tualetē un mašīnā, ja man kāda ieteiktu šādu variantu, paldies nevajag.

Nekad neaicinu mājās, ne arī eju pie citiem. Parasti jau tiekamies lielveikalos, un tad - vai nu kāda veikala uzlaikošanas kabīnēs, vai wc. Kurpes meitenes ir laikojušas arī parciņā :)

Tikai sūtu:)

Ja intresejas par kazokiem tad aicinu pie sevis majas laikot,nedargas preces sutu,jo tapat meitenes prasa merus un tml info,reti kludas,un ja kludas tad pardod talak:)

Veikalā var paņemt kādu preci 'laikošanai', bet pielaikot atnesto. 

Pašai gan slinkums, parasti nopērku un ja neder, tirgoju tālāk :)

Paldies par ieteikumiem, ņemšu vērā. :) Vai kāda no jums ir darījusi tā, ka sakrauj visko savā mašīnas bagažniekā, piemēram, un paziņo par vietu, kur stāvēs, un tad vairākas meitenes var vnk pienākt, piebraukt utt, un pa taisno no bagažnieka izcilāt un apskatīt kas patīk un kas ne, un ir turpat spogulis paņemts līdzi visā augumā, ka var apskatīt dienas gaismā. Es protams nedomāju, tad ja ārā ir drausmīgs laiks, bet nu vispār, kā jums liekas vai tāds variants varētu iet krastā?

Neatbalstu mērīšanu kopš laika,kad savas drēbes redzēju izmētātas pa sabiedriskās tualetes zemi un nerunājot par tonālajiem pleķiem vai izplēstiem caurumiem no centieniem ielīst mazākā izmērā. Jā,ja sanāk,var uzmest kādu virsjaciņu un tā,bet visam robežas ir. Nevienam uz pieres nav rakstīts,cik kulturāls viņš ir. Protams,no tā cieš tie,kuri saudzē citu drēbes,mērīšanas procesā. Jāskatās pēc situācijas.:) 

> ambivalenta

Paldies par ieteikumiem, ņemšu vērā. :) Vai kāda no jums ir darījusi tā, ka sakrauj visko savā mašīnas bagažniekā, piemēram, un paziņo par vietu, kur stāvēs, un tad vairākas meitenes var vnk pienākt, piebraukt utt, un pa taisno no bagažnieka izcilāt un apskatīt kas patīk un kas ne, un ir turpat spogulis paņemts līdzi visā augumā, ka var apskatīt dienas gaismā. Es protams nedomāju, tad ja ārā ir drausmīgs laiks, bet nu vispār, kā jums liekas vai tāds variants varētu iet krastā?

Tam ir domātas lielās Andeles,lai nav šādas darbības jātaisa uz ielas. :)

> ambivalenta

Es ta nvaretu,atbilst u pakomatus,un merit var majas:)

11 - 20 no 33