FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Ieteikums tām, kuras uzpelnās......

lūdzu,  ja  pērkat  drēbes  lietotajos apģērbos,  pa  ļoti  mazām  naudām,  un  ir  vēlme  uzpelnīties,  tad  vismaz  to  cenu  kas  uz  šiltes  ir,  nogriez  vai  aizsvītro.  pērku  krekliņju  pa  8  euro  ,  bet  saņemot  uz  šiltes  ar  pildspalvu  uzrakstīts  2 euro.  :D     un  pie  sludinājuma  rakstīts ,ka  jauns.  :D    

49 Atbildes

hmm....  Tur jau tā manuprāt ja tu esi atradis vienu "izcilu" apģerbu gabalu, kuru tiešām var pārdot dārgāk, kāds ceu uzskata par adekvātu un nopērk...  itkā nekā nosodāma nav, bet ja jau sāk kvantumāšādi tirgot, tad jāformē kā bizness un viss kārtībā oficiāla peļņa. Bet nu jebkurā gadījumā, ja redzama cita cena ir nedaudz sarūgtinājums. :) 

Man nekad nav gribējies kko pirkt , ja neesmu mērījusi, jo mazums, varbūt nepiestāv un tā... un protams, apģērba stāvoklis, kāds uzraksta, ka jauns, bet atnāk ka labi var redzēt, ka ir vilkts ne pāris reizes vien, bet labu laiku nēsāts, tad ir nepatīkami...  Tāpēc vislabākais tikties un uzmērīt..

Man gan liekas, ka te problēma nav apģērba izcelsmē, humpalas vai veikals, un kas ir nēsājis (ja meitene pasaka godīgi, no kurienes, tad kur problēma, tiešām? Humpalās ir labākas drēbes nekā dažā veikalā), cik tas, ka dažām humpalu lasīšana un pārdošana dārgāk ir bizness, kas ir pretrunā ,,skapja” koncepcijai – atbrīvoties no liekajām drēbēm. Un tas ir netaisnīgi pret meitenēm, kas reģistrējušās kā veikali un ,,skapim” par to maksā.

> euuva

hmm....  Tur jau tā manuprāt ja tu esi atradis vienu "izcilu" apģerbu gabalu, kuru tiešām var pārdot dārgāk, kāds ceu uzskata par adekvātu un nopērk...  itkā nekā nosodāma nav, bet ja jau sāk kvantumāšādi tirgot, tad jāformē kā bizness un viss kārtībā oficiāla peļņa. Bet nu jebkurā gadījumā, ja redzama cita cena ir nedaudz sarūgtinājums. :) 

Man nekad nav gribējies kko pirkt , ja neesmu mērījusi, jo mazums, varbūt nepiestāv un tā... un protams, apģērba stāvoklis, kāds uzraksta, ka jauns, bet atnāk ka labi var redzēt, ka ir vilkts ne pāris reizes vien, bet labu laiku nēsāts, tad ir nepatīkami...  Tāpēc vislabākais tikties un uzmērīt..

Ja  būtu  drēbei bijis stāvoklis tik ļoti labs,ka  var  uzcenot,  tad  viss kārtībā,  bet  ja  atnāk  tā  drēbe,  skaties,ka  palietota  pa nopietnam,  un vēl  ieraugi  ,ka  cena  ir  2  euro,  bet  pirku  pa  8,  tad  ir  kā  ir  ar  to  noskaņojumu  iepirkties  ......

Runajot par smaku..man bija viens mazgashanas lidzeklis,kursh oda pec humpalu dezinfekcijas lidzeklja..

Un  runa  bija  par  mazlietotu.  Nevis  atzinās,ka  pirkta  lietotajos  apģērbos  un ka cena  uzcenota.  bet  nju  lai  jau,  bet  vismaz  meitenes,  tad  nogriežat   cenu,  lai  nav  tāds  aplauziens.....  :D

> Diāna Ropiņa

Runajot par smaku..man bija viens mazgashanas lidzeklis,kursh oda pec humpalu dezinfekcijas lidzeklja..

es  arī  kkad  saņēmu  drēbes  ar  tādu  smaržu,  bet  viņas  nebija  no  humpalām,  jo  zināma  pārdevēju.....  vnk  ir  tāds  mazgāšanas  līdzeklis  ar  tādu  smaržu....  

> Diāna Ropiņa

Starpcitu,jā. Pirms kāda laika par to vēl bija kādā diskusijā komentāri. 

> ilis

> euuva

Ja  būtu  drēbei bijis stāvoklis tik ļoti labs,ka  var  uzcenot,  tad  viss kārtībā,  bet  ja  atnāk  tā  drēbe,  skaties,ka  palietota  pa nopietnam,  un vēl  ieraugi  ,ka  cena  ir  2  euro,  bet  pirku  pa  8,  tad  ir  kā  ir  ar  to  noskaņojumu  iepirkties  ......

nu jā... par to jau iet runa... 

pilnīgi piekrītu..

Bet atkal... nevar likt stāvokli jauns, ja ir redzamas valkāšanas pazīmes, tas ir pilnīgi noteikti..

bet līdz ko sākas mazlietots tā jau sākas ..citam tas ir maz lietots citem jau lietots... kādam bez maz vai nevelkams,...  

man tiešām bailigi te pirkt drēbes ... īpaši bez mērīšanas.... bet ik pa laikam arī veikalos akcijas, ka te ir pat dārgāk... reizēm, protams,kko vajag un veikalos dārgi, tad jā ir vērts paskatīties... 

Bet atceros kā ieberzos ar mēteli, kas bija norādīts kā jauns , atnāca kā lietots un arī S izmēra vietā XXL vai XL..

41 - 49 no 49