XS izmeera meiteneem jautaajums par apgjeerbu ko vilkt

Meitenes,kuraam Xs izmeeri,nu ko Juus velkat???:)) Jautaaju taapeec, ka , piemeeram,uz 38.izmeeru kleitas izskatiijaas super labi.Kleitas,papeezji....Bet tagad ar 32.,34.izmeeru ir taa, ka kleitas nestaav uz auguma, jo nav taas sievishkjiigaas formas...Ok,pamainiju,sportiskias stils...Bet dzjinsas uz 32.izmeeru un taadas lai piegulj ar atrast nav tik viegli!!!Kruutiis postreri buutu jaaliek, lai kaada kleita dereetu, bet nu posteri nepatiik, jo pati nejuutos eerti un ne savaa aadaa:)) Ko Juus velkat?) Man 163 vai164 cm augums un 45-46 kg

28 Atbildes

Legingus un tunikas ;)

Labots 17.02.2016 19:43

Manuraat shis ir ideaalais izmeers, jo piestaav gandriiz viss, ko var uzvilkt. pashai ir vairaak uz xxs un nekad neesmu jutusies, ka kaut kaa truukst vai neesmu formaa. Vislabak izskataas kleitas. :) domaaju Tev jaaveersh uzmaniiba nevis uz izmeeru, bet pashas kjermenja proporcijaam. Piemeeram, ja tev ir paaraak garas kaajas, piemeklee atbilstoshu svaarku garumu, lai vizuaali saiisinaatu. Pilns internets ar info, un vari eksperimenteet. :)

Veikalaa bershka var atrast šauras drēbes ja kas. :) 

Es arī esmu sīka un smalka. Velku pieguļošas kleitas, legingus,kardiganus, vienvārdsakot - visu, kurā es jūtos ērti. :)

> Lii

Manuraat shis ir ideaalais izmeers, jo piestaav gandriiz viss, ko var uzvilkt. pashai ir vairaak uz xxs un nekad neesmu jutusies, ka kaut kaa truukst vai neesmu formaa. Vislabak izskataas kleitas. :) domaaju Tev jaaveersh uzmaniiba nevis uz izmeeru, bet pashas kjermenja roporcijaam. Piemeeram, ja tev ir paaraak garas kaajas, piemeklee atbilstoshu svaarku garumu, lai vizuaali saiisinaatu. Pilns internets ar info, un vari eksperimenteet. :)

piekrītu,ka smalkām meitenēm piestāv viss. Nekur nekas nelien ārā. :D Skaisti pieguļ. :)

Ja tievē dabiskaa veidaa-sportojot, ēdot veselīgi, tad nerodas izkaamējis ķermenis. Uz šaada tiešaam nekas labi neizskataas :(

Ja tas nav saistīts ar tievēšanu, bet pati par sevi esi tieva- tad glītas formas, uz kuraam drēbes izskatīsies lieliski var iegūt ar to pašu sportu, veicinot muskuļu augšanu, protams, nepaarspīlējot un uzturu, kas veicina, taa saucamo, labo tauku rašanos ;)

Ieteiktu palasīt nedaudz par uzturu un painteresēties par vingrinaajumiem ;) atgūsi sievišķīgaas formas ;)

Līdz tam noteikti nevelc neko melnu. Lai neuzsvērtu mazaas krūtis velc blūzes ar kruzuļiem vai žaabo, viduklī apspīlētas žaketes. Noteikti nevelc neko platu, visaam drēbēm jaabūt apspīlētaam, bet atkal jaapadomaa, lai nebūtu kaa cīsiņš :) smalkas lietas un augsti papēži, būs VO!!! ;)

Lai neizskatītos sīciņa- īsa, velc vienkraasainu apģērbu. 

Spoguļojies, lai saprastu, kas Tev liek justies labi ;)

Sveika! Kā tu notievēji, ja var jautāt? :) Atteicies no saldumiem, ēdi veselīgi, uz diētām sēdēji vai kā citādi? Es vēl 3 mēnešus atpakaļ biju tieviņa kā skaliņš... Tāpēc varu ieteikt, kas tev derētu. Man liekas, ka tievām sievietēm piestāv vainu apguļoši apģērbi. Vainu apģērbi ar kupliem svārkiem vizuāli padara gurnus lielākus.

tievam augumam piestaav arii gaisiigi, briivi agjeerbi ar lieliem rakstiem. tas vizuaali paresnina. :) 

Diemžēl, ne visaam smalkajaam meitenēm piestaav viss :( Taa viņš ir un būs.

Es pati esmu tieva xs/s izmēra, bet to ko velk mana draudzene, arī būdama šī paša izmēra, man nepiestaav. Tas ir atkarīgs no visaam ķermeņa proporcijaam. 

Viena var būt tieva un vilkt balonsvaarkus un izskatīties lieliski, otrai šaadi svaarki var izskatīties briesmīgi. 

es kadreiz nesaju 32-34,ari jutos ne sava ada,likas ka visas kleitas par lielu vai krutis,vai kur dibena,ja ir apspileta,pec tam pienemos svara,tagad esmu 38-40,esmu ljoti apmierinata,protams katrs izmers ir perfekts,un ir liela izvele apgerbu,apskaties kadus padomus interneta,ka ko saskanot,ar shadu izmeru

Nav tik traki, kā autore rakstiet. Ir gan džinsi - pat vairāk uz XSizm, kā citiem, atrodami. Gan topi. Kleitām - vajag izvēlēties pareizos fasonus. Esmu pavisam tieva, bet nekad neesmu vilkusi ne kleitas al polsterētu krūšu daļu, ne krūšturus ar mega lielu polsteri, jo tas izskatās pabaisi uz kaulainās miesas. Izvēlos kleitas, kas nav ar pārāk lieliem dekoltē, jo kauli spiežas uz āru un pašai nevisai patīk kā tas izskatās, bet ir diezgan labi piedāvājumi apģērbiem, aks izskatās ok.

1 - 10 no 28