XS izmeera meiteneem jautaajums par apgjeerbu ko vilkt

Meitenes,kuraam Xs izmeeri,nu ko Juus velkat???:)) Jautaaju taapeec, ka , piemeeram,uz 38.izmeeru kleitas izskatiijaas super labi.Kleitas,papeezji....Bet tagad ar 32.,34.izmeeru ir taa, ka kleitas nestaav uz auguma, jo nav taas sievishkjiigaas formas...Ok,pamainiju,sportiskias stils...Bet dzjinsas uz 32.izmeeru un taadas lai piegulj ar atrast nav tik viegli!!!Kruutiis postreri buutu jaaliek, lai kaada kleita dereetu, bet nu posteri nepatiik, jo pati nejuutos eerti un ne savaa aadaa:)) Ko Juus velkat?) Man 163 vai164 cm augums un 45-46 kg

28 Atbildes

Youtube noteikti, kavar atrast pamacibas ka labak gerpties :) Tumblr vispar paradize, visas tur tievas.:D 

Personigi man liekas,ka tievam meitenem loti labi izkatas oversized lietinas... 

ha ha ha ,es atkal gribu jautāt, ko Tās xs meitenes ēd un cik bieži :DD! ??

Visu velku! Un tas labāk piestāv, ir jāatrod vienkārši savu izmeru, nevis lielāku izmeru))

> fon Raabe

ha ha ha ,es atkal gribu jautāt, ko Tās xs meitenes ēd un cik bieži :DD! ??

ēdu daudz un visu, ko gribās. Ļoti daudz ēdu saldumus, neēdu liesus ēdienus. Nešķiroju - ko gribu, to ēdu.

Varu piedavat kleitas un topus kas izskatisies perfekti uz sadu augumu:)

es arī, ēdu visu kas garšo un cik daudz gribu. Tas laikam atkarīgs no vielmaiņas. :)

nu ja esu ari tada smalka bet ne tik gara,,iesaku sut pie suvejas drebes,,kuras velies un lai izskatas labi.patiesiba uznemt nepieciesamo svaru ir tik pat gruti ka nomest,,varbut pat grutak tiem kas tendeti uz svara kritumu,,mes tadas esam daudz ,tikai maz to publice..ieteikt ipasi nedrikstu jo si ir katra individa lieta,bet ja par apgerbu jauta man ja intrese

Man ir 32/34 izmērs un var atrast terranovā gan kleitas gan džinsus un ir ļoti pieguļami,ka grūti novilkt.

Bet nu jā ar kleitām ir pagrūti,bet ja grib atrast var. :)

Ebayā var atrast uz xs izmēru kleitas.

Es pati esmu loti īsiņa un pārsvarā manas draudzenes arī ir maza auguma (nu lidz Tavam) gan tievākas,gan normālas-man jau liekas viņas var uzvilkt jeeebko un izskatās forši, bet protams ir lietas, pareiza piegriezuma kleitas,kas izskatās labāk par citām..vnk jāpamera dažadas un viss. Pati esmu apaļīga, tapēc precīzi ieteikt nemācēšu, tik smalki neesmu pētījusi draudzeņu garderobes, bet zinu ka iepērkas parastajos veikalos- terranova, ny, zara, mango utt, visur var atrast mazos izmērus.

man ir stingra auduma smalkajam damitemt kas ir bieza stingra un tai pat laika elastiga auduma kleitina,,raksti privati

11 - 20 no 28