FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

XS izmeera meiteneem jautaajums par apgjeerbu ko vilkt

Meitenes,kuraam Xs izmeeri,nu ko Juus velkat???:)) Jautaaju taapeec, ka , piemeeram,uz 38.izmeeru kleitas izskatiijaas super labi.Kleitas,papeezji....Bet tagad ar 32.,34.izmeeru ir taa, ka kleitas nestaav uz auguma, jo nav taas sievishkjiigaas formas...Ok,pamainiju,sportiskias stils...Bet dzjinsas uz 32.izmeeru un taadas lai piegulj ar atrast nav tik viegli!!!Kruutiis postreri buutu jaaliek, lai kaada kleita dereetu, bet nu posteri nepatiik, jo pati nejuutos eerti un ne savaa aadaa:)) Ko Juus velkat?) Man 163 vai164 cm augums un 45-46 kg

28 Atbildes

> Lii

Manuraat shis ir ideaalais izmeers, jo piestaav gandriiz viss, ko var uzvilkt. pashai ir vairaak uz xxs un nekad neesmu jutusies, ka kaut kaa truukst vai neesmu formaa. Vislabak izskataas kleitas. :) domaaju Tev jaaveersh uzmaniiba nevis uz izmeeru, bet pashas kjermenja proporcijaam. Piemeeram, ja tev ir paaraak garas kaajas, piemeklee atbilstoshu svaarku garumu, lai vizuaali saiisinaatu. Pilns internets ar info, un vari eksperimenteet. :)

Veikalaa bershka var atrast šauras drēbes ja kas. :) 

Labots: vakar, 19:43

NAv man paaraakgaras kaajas:)Esmu kkur 163 cm gara:)) Vienkaarshinav izteikti dibens un kruutis.

jaa,ok,tagad Mohito (manaa miiljaakajaa veikalaa) vairaaki apgjeerbi ir uz XXS izmeeru.Vakar forshu kleitinju arii tad nopirku.Bet paarsvaraa visaamkleitaam augshadalja peec standarta tiek shuuta arii garaaka,garaakam rumpim ...:))) Nopietni:)) Kaa es notieveeju?hmmm.....Nu patiesiibaa es tieva biju agraak , shaada.Bet tad speciaali uzbarojos+peec laicinja beerninja gaidibaas biju.Biju jau domaajusi,ka vairs nekad nebuus jaatgriezjaas pie mazaa izmeera,bet nu tas kaut kaa dabiski atkal atnaaca pie manis.....Vairaak jaataupa naudinjam jo beernam vajadzibas, ja jaaizveelaas nopirkt apgjeerbu vai eedienu,es labaak nopirkshu apgjeerbu un ietaupiishu uz eeshanu. Bet taa speciaali nav taa,ka kaut ko liegtu sev eest...

> sniedze

nu ja esu ari tada smalka bet ne tik gara,,iesaku sut pie suvejas drebes,,kuras velies un lai izskatas labi.patiesiba uznemt nepieciesamo svaru ir tik pat gruti ka nomest,,varbut pat grutak tiem kas tendeti uz svara kritumu,,mes tadas esam daudz ,tikai maz to publice..ieteikt ipasi nedrikstu jo si ir katra individa lieta,bet ja par apgerbu jauta man ja intrese

Nu jaa,shim es piekriitu. Varbuut izplatiitaak ir tas,ka cileekiem ir tendence uz svara pieaugumu, bet ir arii shaadi gadiijumi,kad ir tendence kristies.

Beidziet, apģērbu nopirkt nu galīgi nevar būt problēma. Ok, ir atsevišķi veikali, kur izmēri ir sākot no S, bet lielāko ties, visi veikali ir arī ar XSizm. Problēma ir ar apaviem - zābakiem, tos gan ir grūti atrast uz kaulainu kāju, īpaši garos

Kādas nu kurai problēmas.. jā,man ar škiet,ka apavu 37.izm. vienmēr ir izpirkts :D un viss ir šaurām kājām :D nu ciskām šaurām un garām, man īsas kājas,bet patīk tādi līdz celim-nereāli tadus atrast man nepieciešamajā garumā.. un jā, arī piebildīsu,ka S izmeram apģerbiem,īpaši blūzēm, nav paredzēts būt ar krūtīm :/

Man līdzīgs svars kkur 160 -162 cm un 46-48 kg kkur taa... 

ja nu uz kādu briidi kaks pakraajas tad varbuut uz punca ub mazliet mazliet dibens.... paareejie nemana atskiriibu, kam an ir piemaacis piem 1 kg klaat . :D 

Man arii reizeem probleemas kko nopirkt,... nu jaa ieejot veikataa ne vienmer var uzreiz kko nopirkt reizeem neder, bet nav tik traki , ka nevar tagad dzinsus atrast, bet ir bijis ta,ka pa mazu . ;D nu jaa reizeem nav iisti apspeeleeti.

pārsvarā velku dzinsus kaadu maiku.. zaketītes arii var dabuut , protams, saku mazliet piepuuli prasa...kleitinju ari mekleeju diezgan ilgi , bet muguraa smuki izskatas.

Jaaskatas no konkreta piegriezuma.

> euuva

ja nu uz kādu briidi kaks pakraajas tad varbuut uz punca ub mazliet mazliet dibens.... paareejie nemana atskiriibu, kam an ir piemaacis piem 1 kg klaat . :D 

Man arii reizeem probleemas kko nopirkt,... nu jaa ieejot veikataa ne vienmer var uzreiz kko nopirkt reizeem neder, bet nav tik traki , ka nevar tagad dzinsus atrast, bet ir bijis ta,ka pa mazu . ;D nu jaa reizeem nav iisti apspeeleeti.

pārsvarā velku dzinsus kaadu maiku.. zaketītes arii var dabuut , protams, saku mazliet piepuuli prasa...kleitinju ari mekleeju diezgan ilgi , bet muguraa smuki izskatas.

Njaa, nee nu atrast jau var, bet jaamekleeun nav taa kaa ar 38.izmeeru bija-viss dereeja un viss labi izskatiijaas.Tagad tomeer lielaaka piepuule atrast iisto apgjeerbu,sevishkji kleitas. Bet nu neko,nav jau tik traki arii:))))Taa kaa man patiik iepirkties, mekleet, tad neraudu:)))

> kristiana

> euuva

Njaa, nee nu atrast jau var, bet jaamekleeun nav taa kaa ar 38.izmeeru bija-viss dereeja un viss labi izskatiijaas.Tagad tomeer lielaaka piepuule atrast iisto apgjeerbu,sevishkji kleitas. Bet nu neko,nav jau tik traki arii:))))Taa kaa man patiik iepirkties, mekleet, tad neraudu:)))

mmm nu jā man nekad nav bijis lielāks izmērs. ;D kleiru gandrīz visu dienu meklēju, protams, lielākā daāl pa lielu, vēl k'\ada der, bet ne jau viss piestāv, tad krāsa, tad piegriezums.. Nepērku ar dekoltē..

Ja ieeju vienā veikalā, kur pilns ar kleitām, nav garantija , ka nopirkšu kko sev, tad ir nedaudz dusmas un nogurums, parasti visvairāk tracina ja kko vajag steidzīgi un nevar vienā dienā atrast , bet otrā piem jābūt darbā, tad sanāk, ka pārgurušai jāturpina meklējumi.. 

Bet kleitas es nemaz tik daudz nevelku, vairāk saskaros. ka nepatīk  kā bikses izskatās un žaketīti , kad meklēju bija par lielu, bet jā Rīga plaza šo to var atrast.

21 - 28 no 28