FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Meitenes! Būsim godīgas!

Pēc mana pēdējā pirkuma šeit, atverskapi.lv man radās pārdomas par to, cik ļoti var uzticēties tam, kas tiek rakstīts sludinājumos..

Gadījums, ar ko es saskāros - meitene pārdeva džemperi par 5Ls, pie tam jau sludinājuma virsrakstā ierakstījusi, ka džemperis jauns. 5Ls par jaunu, skaistu džemperi - manuprāt, smieklīga nauda. Sarunājām satikties. Pirmo tikšanos pārcēlu par dažām stundām darba problēmu dēļ. Otro nokavēju. Tā iemesla dēļ, ka nokavēju, džemperi paņēmu neskatoties, atvainojos par kavējumu. Aizbraucot mājās, izņēmu džemperi no maisiņa un uzreiz jau pēc skata džemperis likās...lietots. Uzvilku - uz tieši pašā priekšā uz krūts džemperim bija caurums. Šeit publicētajā bildē caurums bija piesegts ar apkakli, jo džemperim bija augsta apkakle. Es, protams, uzreiz meitenei sūtīju vēstuli, ka tas nav smuki rakstīt, ka džemperis ir jauns, bet pārdot ar defektiem, un pateicu,ka vēlos savu naudu atpakaļ. Uz ko pretī es saņēmu diezgan rupju vēstuli, ka es vispār esmu bezkauņa, jo man vajadzēja uzreiz apskatīt un kā es vispār tagad iedomājos naudas atgriešanu, ja esmu stundām (?!) kavējusi tikšanos. Naudu es atpakaļ saņēmu, džemperi meitenei atdevu.. Negatīvu atsauksmi neatstāju, un arī šeit neatklāšu, par kuru lietotoāju ir runa.

Tas, ko es gribēju pateikt - jā, mana uzticēšanās sludinājumā norādītajai informācijai (stāvoklis, izmērs u.tml.) mani tiešām pamudināja nekavēt meiteni vēl vairāk ar džempera apskatīšanu vai mērīšanu. Bet par ko man ir "abidna" šajā situācijā.. Meitene zināja, ka pārdod džemperi ar defektu, un tas netraucēja viņai pārdot to kā jaunu un paņemt par šo nevelkamo apģērba gabalu piecus latus. Man ir žēl, ka šeit ir arī tādas meitenes.

Arī man ir bijis, ka meitenes nokavē tikšanos, aizmirst par tikšanos... Es nekad neesmu atļāvusies kādu nosaukt par bezkauņu un pēc šīs situācijas man ir skumji, ka mēs neviena neesam pasargātas no šādām "iesmērētājām"... es vienmēr uzticos sludinājumā norādītajai info un arī pati kā "jaunas" pārdodu tikai lietas, kas ir jaunas...

Meitenes! Būsim godīgas!

18 Atbildes

Es biezi uzeju uz Sludinajumiem!

Apgerbs Jauns, tik paris reizes uzvilkts! Ka var but Jauns, Ja ir valkats??? Nav svarigi vienu divas vai tris reizes..

Samērā bieži to var izlasīt sludinājumos.. Labāk uzrakstīt gandrīz kā jauns.. Tas skan daudz labāk, ka arī pierakstīt klāt info par to, ka ir uzmērīts.. Ja tā ir - tas vairāk nebūs jauns. Jaunu var aizvietot ar gandrīz kā jaunu vai tamlīdzīgi.. :)

ari vienu reizi uzvelkot apgerbu var netišam vai kur aizkert un pec tam par to nokluset! 

ja jaunu nopirki, pasutiji vai uzdavinaja un neder tad ja, bet noteikti jauns nebus ja meitene uzvilks aizies uz balluku pec tam pardos, ka nav valkats... Tad nju jau garam! 

Labots 09.10.2013 16:23

> Boy66

es atvainojos ,bet es ja uzvelk kleitu uz vienu vakaru , es vinu varu saukt par gandriiz jaunu , saliidzinott taas kuras ir lietootas vairaakaart. 

jaunaam kleitaam ir attieciigas cenas , taapat kaa mazlietotaam un lietotaam. 

vakar pārdevu kleitu , kuru uzvilku uz vienu vakaru. Pati pirku par 15ls , atdevu pa 8ls.

ne defekts ne kraasa izbaleejusi.  

Tapēc man patīk šī lapa,jo te pie preces stāvokļa var norādīt arī mazlietots,bet,pimēram,ss.lv ir tikai jauns vai lietots!

Pat ja preci uzvelku tikai 1x,pie preces stāvokļa norādu,ka mazlietota,bet aprakstā uzrakstu,ka vilkta tikai 1x!

Pie jaunām drēbēm kurām ir birkas,es norādu,ka tā ir jauna!Un tas nekas,ka 1x mērīta,bet tā arī neuzvilkta,jo visos veikalos,kur tirgo jaunas drēbes,tās ir mērītas pat vairākkārt un tāpat skaitās jaunas! :)

Katram cilveekam izpratne par to, kas ir jauns un kas nav jauns, ir dazhaada.

Runaajot par pielaikoshanu... Ieejot kaadaa lielveikalaa atlaizju laikaa var atrast n-taas reizes piemeeriitu dreebi, uz kuras ir palikushi tonaalaa traipi, dezodoranta traipi utt.. Teoreetiski jauna manta, nav valkaata, bet nu praktiski - piedodiet man.. :D Tajaa pat laikaa dreebiite var buut meenesi neesaata, bet nu tik ruupiigi, ka pat nepateiksi, ka neesaata. Kaa jauna. Taa kaa diskuteejams jautaajums par jaunu vai ne jaunu.

Runaajot par taam daamaam, kas te APZINAATI regjistreejushaas, lai visiem liidzekljiem kaadu piekraaptu (sanjemot dariijumu no otra cilveeka, bet pashai neveicot vai arii veicot ar apmaanu)... vinjaam nav sirdsapzinjas.. un vinjas nepierunaasi buut godiigaam.

Man jau šķiet, ka šādā situācijā tomēr vajadzēja uzrakstīt negatīvu atsauksmi, jo, piemēram, es (un domāju arī daudzas citas meitenes), kaut ko šeit pērkot, skatos uz to cik daudz atsauksmju ir konkrētajam pārdevējam un cik no tām ir pozitīvas. Tas dod nelielu drošības sajūtu. Tagad nav nekādas garantijas, ka šis bojātais džemperis netiks pārdots kādai citai. 

> Gita Ivanova

Kaut vai neitraalu komentaaru, ja jau naudu atpakalj sanjeema. Neitraalu komentaaru, iisi aprakstot situaaciju.

Ir kas negrib likt sliktu vērtējumu, jo parasti otra dusmās atbild ar to pašu. Atkal nav taisnības :)

Mani tracina,ka persona no kuras vēlos pirkt drēbītes,nepasaka ka ir kadi defekti un, ka drēbīte ir loti novelkāta,pati itkā vainīga nepajautaju kādā stavoklī,bet nu nau jau smuki pa lielām naudiņām pardot novalkātu preci.

1 - 10 no 18