FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Māmiņām ar bērniņiem ap 1,5-2 gadiem.

Jautājums māmiņam - kā stiprinat mazo veselību šajā gripas sezonā un zobu nākšanas laikā? Vai dodat kaut ko papildus D vitamīnam - varat ieteikt? Lietojam zivju eļļu, arī daudz ogas (sasaldētas no vasaras), manuprāt, labs vitamīnu avots, esmu mēģinājusi dot arī ziedputekšņus, bet no tiem uzmetas pumas  -un ko es gribu ar to teikt - mēs slimojam vienalga.... vai tas ir normāli? kā lai imunitāti stiprina?

19 Atbildes

> fon Raabe

Bērna imunitāte attīstās un daudz maz  nostabilizējas  līdz 3 gadiem un nevajag uztraukties par to ka slimo, tas ir tikai normāli! Ir jāiepzīst antigēni, lai attīstītu imunitāti;) Nu nepičkājiet bērnam iekšā to ko nevajag. Lieki alergēni - ziedputekšņi, medus utt.,nevis palīdz, bet kaitē!

Tā ir , jā , visticamāk tas laiks vienkārši ir jāpārdzīvo :) gribas jau mazajam visu to labāko :) bet jāiegūst imunitāte pašam. ..šogad tik laidīšu pa āru basām kājām skriet,  lai rūdās :)

Lai mums visām stipri un veseli mazulīši, meitenes :)

Es savai dodu zivju eļļu un tagad sāku dot WellKids. Skatos, lai dienā izdzertu pietiekami daudz šķidruma, pa retam tējai pieliku klāt medu. Dodu svaigus dārzeņus grauzt.

Sveikas. Es savām meitās sataisīju potes pneimo23 un mums lielākais ko noķeram ir iesnas.

> Marija

> fon Raabe

Bērna imunitāte attīstās un daudz maz  nostabilizējas  līdz 3 gadiem un nevajag uztraukties par to ka slimo, tas ir tikai normāli! Ir jāiepzīst antigēni, lai attīstītu imunitāti;) Nu nepičkājiet bērnam iekšā to ko nevajag. Lieki alergēni - ziedputekšņi, medus utt.,nevis palīdz, bet kaitē!

Tā ir , jā , visticamāk tas laiks vienkārši ir jāpārdzīvo :) gribas jau mazajam visu to labāko :) bet jāiegūst imunitāte pašam. ..šogad tik laidīšu pa āru basām kājām skriet,  lai rūdās :)

Lai mums visām stipri un veseli mazulīši, meitenes :)

Man ir tris berni-visi jau lieli,bet varu ieteikt tikai vienu-pec iespejas vairak pastaigu svaiga gaisa(ne jau pa lielveikaliem,kur bacilu pilns)! Es savejos vedu lauka pat piecreiz diena un veseligi.Aci miedzošs

Paldies , mīļs, par ieteikumiem:)

Mums dakteris profilaksei ieteica Vivasolu pa 5 pilieniem dienā. No rudens sākuma dodu katru dienu. Domāju, ka mums tas palīdz.

http://www.drfuhrman.com/shop/ChildBookReviews.aspx
sekojam šai grāmatai. Bērns neslimo ;)

> Anete

http://www.drfuhrman.com/shop/ChildBookReviews.aspx
sekojam šai grāmatai. Bērns neslimo ;)

Vai LV var dabut so gramatu?

Manai meitiņai peciņai 1,7 gadiņi. Izņemot D vitamīnu, augļus, dārzeņus un ikdienas pastaigas svaigā gaisā neko imunitātes stiprināšanai nelietojam. Arī zobiņi aug pēc plāna un bez blakusefektiem- temperatūras, utt.

11 - 19 no 19