Ķekavas iedzīvotājas!!!

Ķekavas iedzīvotāji, lūdzu atsaukties! Meklēju šo nelaimīgo stārķi kas klaiņo pa Jūsu pilsētu esam ar mieru kopā ar ģimeni dot pajumti. Lūdzu atsaucaties!!!

kur viņš tieši klaiņo!

15 Atbildes

SOOOOOS

TIK jauki! Lai viss izdodas! :)

> Janeta

Mums jau ir viens stārķis kuru apkopjam, jo viņam bija ievainoti spārni, esam gatavi šo pieņemt, varbūt sanāks varenjauks pārītis. Nosūtīši Tev bildi ja vēlies privāti. :))

> Goldeye

> Janeta

Mums jau ir viens stārķis kuru apkopjam, jo viņam bija ievainoti spārni, esam gatavi šo pieņemt, varbūt sanāks varenjauks pārītis. Nosūtīši Tev bildi ja vēlies privāti. :))

Es neatteiktos! :)

Labots 21.02.2016 17:33

> Goldeye

SOOOOOS

varbūt pēc bildēm vari atpazīt vietu,kur starķis atrodas?Bet diez   vai viņš sēž uz vietas )

http://www.delfi.lv/mansdraugs/zveru-dzive/47083675_kekavas-starkis-izradijies-skunisa-migrants-putni-vel-nav-atlidojusi

> Sana

> Goldeye

SOOOOOS

varbūt pēc bildēm vari atpazīt vietu,kur starķis atrodas?Bet diez   vai viņš sēž uz vietas )

http://www.delfi.lv/mansdraugs/zveru-dzive/47083675_kekavas-starkis-izradijies-skunisa-migrants-putni-vel-nav-atlidojusi

Labots: šodien, 17:33

Galīgi nepārzinu ķekavu, cik nu caurbraucot. :( 

Labots 21.02.2016 17:56

> Goldeye

Kā es Tevi saprotu, es esmu braukusi pa nakti meklējusi suni pēc pavirši iemesta paziņojuma, ka klīst izkāmējis un nelaimīgs.  Visu boderāju pārstaigājām krustu škērsu divās dienās, atradām un tas ir galvenais.

Bet skumjākais, ka cilvēki redz, bet nepalīdz, nepietur un nedod kaut pagaidu mājvietu. Labakajā gadījumā iemet kautkur paziņojumu un liekas , ka ir palīdzējuši...

Bet par šo stārķi... varbūt var ielikt sludinājumu Ķekavas pašvaldības mājas lapā, varbūt kāds dod kādu ziņu un izdodas atrast. 

Pēc bildes var aptuveni saprast, kur tas ir, taa nav problēma- tur ir veikali , ēkas tas izkstās pēc viena no Ķekavas centra rajoniem,  bet vai viņš tur tā būs vēl tagad...

Vislabāk no agra rīta braukt ar mašinu un meklēt. 

> fon Raabe

> Goldeye

Kā es Tevi saprotu, es esmu braukusi pa nakti meklējusi suni pēc pavirši iemesta paziņojuma, ka klīst izkāmējis un nelaimīgs.  Visu boderāju pārstaigājām krustu škērsu divās dienās, atradām un tas ir galvenais.

Bet skumjākais, ka cilvēki redz, bet nepalīdz, nepietur un nedod kaut pagaidu mājvietu. Labakajā gadījumā iemet kautkur paziņojumu un liekas , ka ir palīdzējuši...

Bet par šo stārķi... varbūt var ielikt sludinājumu Ķekavas pašvaldības mājas lapā, varbūt kāds dod kādu ziņu un izdodas atrast. 

Labots: šodien, 17:51

Protams ideāli būtu ja kāds viņu palīdzētu vēl notvert, bet tas jau ir par daudz prasīts mūsdienu cilvēkam. :(

skumji ka tā, taču neko darīt, cenšos jau kā varu caur soc.portāliem atrast viņa atrašanās vietu. Nesaprotu cilvēkus kuri var uz to visu noskatīties, kaut uzmest kādu ēdamo, tad viņš izdzīvotu. Bet zinot kādi ir daži tautieši. Ilgi viņš neizvilks. 

Labots 21.02.2016 18:07

> Goldeye

Zini man ir teiciens: Gribi izprast cilvēku sabiedrību- pēti aitas!;) 

Ja zinātu, kur ir, tad varētu palīdzēt noķert. Tu ar gaļu viņus baro pa ziemu? Kā viņu dabūt klāt?

Man šovakar viens cilvēks brauks no Bauskas puses, palūgšu lai izbrauc caur Ķekavas centru, ja nu paveicas ieraudzīt.  

> fon Raabe

> Goldeye

Zini man ir teiciens: Gribi izprast cilvēku sabiedrību- pēti aitas!;) 

Ja zinātu, kur ir, tad varētu palīdzēt noķert. Tu ar gaļu viņus baro pa ziemu? 

Vistas gaļu, vai reņģes pērkam saldētās. :) 

1 - 10 no 15