FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Kur pērkat Lielo izmēru drēbes (56izm/58ixm)?

Sveikas, sakiet kādos Latvijas  internetveikalos  jus pērkat Lielo izmēru apģērbu līdz 58izm? Iesakiet lūdzu :)

14 Atbildes

Mana skapī ir daudz kas no mammas drebem:)

Labots 25.02.2016 15:20

Dazadu brendu online shopi arī piedāvā izmēru izvēli cik sanācis sūtīt tad nav bijušas problēmas ar izmēru arī lielākiem vismaz lidz 46/48 vai 50/52.) Ir ari dazi skapi lidz kadu 54/56. Vieniga problema manuprat ir tas, ka tie ne vienmet atbilst. Tomer loti atkarigs no materiala un fasona utml:)

Paldies par ieteikumiem, mekleju liela izmera drebes savai mammai. šodien pavadiju vairakas stundas meklejot un tiesam www.lielieizmeri.lv ir diezgan labi modeļi, un tad te velviena lapa bija diezgan smuki www.gerda.lv .Vel tai lapa mani parsteidza ,ka var nopirkt Mosaic drebes un likas ka cenas ir zemakas ka viņu veikala.Vēsais

Džinsu bāze vismaz bija čiekurkalna 1. Un 4.šķērslīnijas krustojumā, bet google par to neko nesaka, nav nekada majaslapa,nekas. Ar sieviešu džinsām gan tomēr iesaku tur neaizrauties, jā, ir letāk (pedējoreiz par 2 samaksāju 30€, kad veikalā letākās 1 maksāja šādā summā), bet tas materiāls tur parsvarā ir tas staipīgais džinss(zinu ka coloseum veikalā arī parsvarā visas ir tadas džinsenes)-man nav iebildumu, un man patīk ka uzreiz un bez maksas nogriež galus (ko man vajag vnm), bet ir atsevišķi modeļi,kas regulari šļūk nost-nepārtraukti jāpavelk uz augšu.bet jostiņu cienitajām arī tā nebūtu problema :D 

11 - 14 no 14