Bildes

Pētot portālu, iedomājos par to, kādi piedāvājumi jums labāk patīk - kad drēbe uzlikta uz kāda pamata/pakārta vai kad drēbe uzvilkta mugurā? Man labāk patīk pirmais variants, bet kā jums? Jūs vispār pievēršat uzmanību tam, vai drēbes bildēs ir izgludinātas, smuki nofotografētas vai par to ir vienalga? :)

14 Atbildes

Mani laikam vairāk uzrunā bildes ar labu kvalitāti, un nav īpaša nozīme kur viņas ir novietotas- uz pakaramā, uz cilvēka, manekena, vai gultas.

Taču noteikti bildes kārtīgi pārpētu vai nav defektu, pleķu.

Ja apģerbs ir neizgludināts un grūti saprast, tad pārjautāju kādu citu bildi, vot tā :D

Man vairāk tomēr patīk,ja drēbīte ir mugurā uzvilkta,tā vairāk var ko saprast.Un nepatīk ja drēbīte ir kā saburzīta lupata

Nepatīk noburzītās un švakas kvalitātes bildes.

Patīk, ja ir uzvilktas muguraa, lai zinu kaa apmēram izskataas. Bet nepatīk, ja neder cilvēkam vai kas taads, jo tad bojaajas priekšstats.

Pati arī parasti fočēju uz sevis, bet taa kaa gaidu bēbi, nebojaašu bildes, jo liks paarprast pircējaam

Nepatīk, ja drēbe ir uzvilkta uz cilvēka, kam neizskatās. Vēl nepatīk, ja bildē drēbei ir savilkts viduklis vai tamlīdzīgi, ka nevar redzēt visas vīles, piegriezumu. Smukāk jau tādā veidā izskatās, bet totāli zūd jebkura nojausma, kā lieta dzīvē izskatās :/

Protams, arī sliktas kvalitātes foto. Acīs iekritusi viena meitene, kura fočā drēbes pleķainā spogulī un tā kā skapis atrodas neapgaismotā istabas galā, bildēs praktiski neko nevar saprast..

Savādāk laikam tomēr dodu priekšroku titulbildei uz pakaramā, pēc tam uz auguma, pēdējā vietā uz zemes vai gultas fočētai..

Personiski, man ir vienalga, kādā veidā nofotogrāfetas drēbes jo ja kkas ieinteresē, un ir uz pakarama(vai kka savādāk), tad pārjautāju, vai pašai der, un ja der, tad lai atsuta bildi uz auguma,ja ir iespējams. :)

Man vienalga kur nofotografetas drebes, galvenais , lai bilde nav miglaina :)

Pievienojos abām meitenēm par to, ka arī ir vienalga. Esmu šeit redzējis ļoti dažādas bildes, lai varētu teikt - meitenes, pirms liekam iekšā bildes - apskatīsimies vēlreiz, jo mēdz būt tā, ka kaut ko esam nobildējušas klāt, kas citiem nebūtu jāredz... :D (Balsoties no pieredzes)

atkarīgs no bildes un apģērba. ir apģērbs, kurš uz pakaramā bildē izskatās ne visai, ir apģērbs, kas man pašai ne visai izskatās vai neder, tad saprotams uz sevis nefotografēju un šo vispār retu reizi daru, jo nav īsti vēlmes taisīt fotosesiju, tāpēc izvēlos vai nu oriģinālbildes no tirgotāja lapām, jo daudzas drēbes tiek sūtītas un neder vai vienkārši izklātā veidā. saburzītas lietas īsti nav jēga fotografēt, jo tādas bildes pircēju mazāk piesaista.

Galvenais lai nav miglaina.

1 - 10 no 14