FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Apavi spiež

Ko darīt, ja pilnīgi visi apavi spiež, berž? Pat iešļūcenes. Nav tā, ka nav īstais izmērs, vienkārši ļoti grūti ienēsāt.

9 Atbildes

Labots 15.03.2016 21:11

Ar ādas apaviem tā nevajadzētu būt, tie vienmēr ienēsājas. Ja grūti ienēsāt, samitrini ar lupatiņu un tad vēl miklus velc kājās un staigā, apavi ieņems Tavas kājas formu.

Pusaudžu gados domāju,ka ir normāli, ja visas kurpes sākumā ir jāienēsā un jārēķinās ar noberztām kājām.. bet tad izrādījās, ka tā nav visiem :D būtībā palīdzēja jā-ādas apavi,kas diezgan ātri ienēsājas, lai gan iešļūcenes reizēm gadās,ka trāpa tādā vietā,kur vienalga noberž..

Labots 15.03.2016 22:01

Tagad jau nav problēmu, vairs neviens nepiekasās pie botām ikdienā, un tās vienmēr ir ērtas :)

Neatceros kad man pēdējo reizi apavi kaut ko noberza. Laikam pusaudžu gados, kad vilku kājās visu, kas patīk, neskatoties uz to vai materiāls un paši apavi ir kvalitatīvi. Svarīgi, lai apavi elpo un vēl daudz nianšu, kas ietekmē ērtu apavu valkāšanu. Kāpēc spiež un berž man nav ne jausmas. Varbūt tiešām nav īstais izmērs vai arī pie vainas ir pēdas forma/tās izliekums, kas katram ir citāds. Man, piemēram, kreisā kāja ir par dažiem milimetriem īsāka, līdz ar to apavus pērku pēc lielākās kājas. Vasaras un vaļējiem apaviem tas man neko nemaina, bet ar slēgtajām kurpēm reizēm rodas problēmas, piemēram, cilājas papēdis. Tad nu nākas izmantot veikalos pieejamos brīnumlīdzekļus, lai noturētu papēdi vietā. Viss, ko pratīšu ieteikt ir izvēlēties kvalitatīvus apavus, jo dabīgi.materiāli vieglāk pakļaujas tavām prasībām un no manas pieredzes varu teikt, ka neberž un neuzvedas tik nekontrolējami kā mākslīgie mteriāli. :)

Nu jā, augstas kvalitātes apavus nenēsāju.. paldies, meitenes.

Gadijuma tev nevajag EEE izmerus? 

> Reita VISS LIDZ 5 EIRO

Ò, pilnīgi interesanti kļuva- kas ir EEE izmēri?

Platais izmers. Parasti pie viniem ir E burtins,atskiriba no platuma. 

> Rita

> Reita VISS LIDZ 5 EIRO

Ò, pilnīgi interesanti kļuva- kas ir EEE izmēri?

Pēc googles spriežot, ļoti plats izmērs.

Man arī ļoti bieži apavi spiež pēdas, praktiski vienmēr noberzts tiek mazais pirkstiņš, pat tagad ar slēgtiem apaviem ir kaut kas uzberzējies, ciets. Vasarā viena tulzna pēc otras. Vismaz pierasts un nesāp tik traki. Apavi arī lielākā daļa mēdz būt pēdas mokoši pirmās 2 nedēļas līdz iestaigās, ir īpaši iekšpēdas kauls kreisajai kājai.
Var mēģināt saprast, kas tieši ir tas, kas parasti noberžas un tam piemeklēt apavus.
Ja bērž katrreiz citas vietas, tad gan kvalitatīvāki apavi palīdzēs.

1 - 9 no 9