FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Sapņu kāzu kleita....

Radās pārdomas par savu reālo sapņu kāzu kleitu..... tik daudz,tik dažādas...tik skaistas...

Šobrīd esmu tādā pozitīvi pacilātā garastāvoklī un aktīvi meklēju kāzu kleitu:)

Meitenes padalieties ar savām domām par sapņu kleitām...krāsas, modeļi, summas šoreiz nav aktuālas... vnk brīvs sapņu lidojumsSkūpsts

14 Atbildes

Labots 13.10.2013 15:29

Apsveicu!

Pati esmu kleitas meklējumos Vēsais

budžets ir ierobežots, šobrīd man patīk šāda tipa kleitas

maksā gan 300Ls uz pasūtījumu

meklēju cenā līdz 200Ls

Cik jauki - apsveicu abas - Deimijs un Beta -  ar gaidāmo skaisto notikumu! :))

Ar to izsapņošanu ir interesanti - arī man bija izsapņota kāzu kleita, kādu vēlos, līdz iegāju salonā un ieraudzīju un uzmērīju šo kleitu, man vairs neko citu nevajadzēja, un ne šī kleita ne tuvu nebija tas, ko biju domājusi, ka vēlos :)

par cik man ir dažādi sapņi par kāzām - 4 dažādi varianti, tad attiecīgi arī kleitas patīk dažādas. žēl, ka uz kāzām tik 1 normāli vilkt. Pašai kāzas aiz muguras, neteiktu, ka kleita bija mana sapņu kleita, bet patika ļoti.

patīk gan kuplās, gan vienkāršās un elegantās, gan ekstravagantās. viss atkarīgs no stila, kāds tiek kāzās ieturēts un pašu - jauno koptēla, kas paredzams.

Nepatīk kleitas, kas šūtas no auduma kā padomjlaikos bantes bija, bet katrai līgavai sava kleita izskatās labi, jo tajā dienā viss notiek ar savu burvestību.

man patīk kaut kas šāds

mežģīnes un bez tortes efekta

Es veletos kaut ko lidzigu sadai kleitinai!

Melns ar baltu vai balts ar melnu :)

Es jau pārdzīvoju šo momentu,  un domāju ka biju tieši trāpījusi savai sapņu kleitai.

Starpcitu tagad to vēlos pārdot, un lai apskatītos vari ieiet manā skapī :)

Mani saista mežģīnes.

Noteikti vilktu kleitu, kas man labi izskatās, nevis vienkārši patīk. :)  Tādēļ esmu gatava atteiksties no iedomātā tēla brīdī, kad uzvilkšu kleitu un sapratīšu- tā ir īstā! :)

wholesale One Shoulder Sheath A Line Train Pleated Floral Wedding Dress

kā Jums šada tipa kleitiņas?? Un nav dārgas:))

man patīk šī!!

man bija šāda stila un auduma kleita

1 - 10 no 14