FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Stopēšana

Labvakar!

Kā jums liekas no cik gadiem var cilvēks sākt stopēšanu un kad šī nodarbe būtu jāpārtrauc? Pārsvarā stopē studenti, arī pati esmu to ik pa laikam darījusi (vienatnē gan nē), lai taupītu naudu, bet liekas, ka ir kāds vecums, kad būtu jābeidz stopēšana - 30, 40 gados? Smaidīgs Kāda jums ir attieksme pret stopēšanu vai esiet stopējuši?


7 Atbildes


nuu jo vecāks cilvēks , jo mazāk iespēja ka kautkur tiksi :D 

pluss

viss ir atkarīgs , kā izskatās cilvēks , ja kautkāds melnstrādnieks - tad nespīd :D

 


Man liekas nav nozimes vecumam,jebkura vecuma var stopet,ja velas,un esmu redzejusi,ka apstajaas,neskatoties uz to ka izskatas cilveks,un aizved,bet biežak par naudu


Mazam bērnam tomēr nevajazētu stopēt, 16-18 gadi liekas robeža, kad drīkstētu sākt, beigšanas vecuma gan nav.

Esmu stopējusi, pārsvarā uz festiem un biežāk sanācis vienai, vienmēr paskatos kādā mašīnā sēžos, kādi cilvēki, labi, ja līdzi ir kāda pirparu gāze vai nazis..

Pēdējo reizi stopēju pirms gada pēc Jāņiem no Ķeguma, kad biju nopirkusi vilciena biļeti un izrādījās, ka saraksts mainīts un nākamais vilciens pēc 4-5h, autobusi vairs nebrauca, naudas gan arī nebija, jo visa bija biļetē iztērēta, un biju viena. Steidzīgi bija jātiek mājās pabeigt kursa darbu, jo nākamajā dienā bija aizstāvešana, no kuras biju cerējusi atprasīties ar ārsta zīmi, bet neatļāva, līdz ar to bija tonna darāmā, kas bija jāpaspēj :D Mājās biju vēl stundu vai pāris pirms vilciens izbrauca no Ķeguma.


man vienalga,cik veci cilveeki stopee,aarzemees jau arii vecumam nav noziimes- nav stereotipu,arii penshi stopee.

pati stopeeju ,kad bija 17-18 gadi,no Dziesmu sveetkiem braucaam liidz koledzai,bet no koledzas uz maaju ar draudzeni izdomaajaam stopeet,jo bija sveetku dienas un autobuss negaaja,liidz maajai ap 100km,nu visaadi gaaja,vairaak neesmu stopeejusi un neveelos.


Oij,man stopēšana dikti patika, visādi kuriozi ir bijuši :D Arī situācijas, kuras varētu beigties arī nelāgi, ja būtu bijusi viena pati...  :/

Vecumam,manuprāt,nav nozīmes, izskats gan - jo nevīžīgāks esi,jo lielāka iespēja ka staigāsi tomēr kājām.


Pāris reizes esmu stopojusi vienatnē, tā kā bez stresa neiztiku (no savām iedomām gan) tad savu nervu labad šo nodarbi neturpināju... Dinātā gan nav ne vainas, tikai izredzes nostopēt mašīnas krietni vien mazinās Satraukts


esmu aktiva stopetaja..gan cela nauda ietaupaas..gan darba del dazkart nokavejas pedejais aucis uz maaju..veicies ir labi..un esmu iepazinusies ar feiniem cilvekiem:) pagaidam tikai pozitiva pieredze:)

1 - 7 no 7