FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

H&M

Zinu, ka bija šī tēma, tomēr ātrumā nevarēju atrast..

Tātad uz H&M var nest drēbes un pret vienu maisņu dod 15% atlaižu kuponu pirkumam??

Vienanga kurā H&M? Apavus arī var likt? 

šeit skapī reti kad ko nopērk, nav , kur likt...  , nolēmu atbrīvot vietu skapī, pavasarī gribēsies kaut ko jaunu, vismaz dabūšu atlaidi. :)

10 Atbildes

http://www.hm.com/lv/garment-collecting

Apakšā ir atbildes uz jautājumiem. 

Jaa, es nesu arī apavus, viens kupons pret vienu maisiņu. Maisinu vajag aizsiet ciet. Jebkuraa H&M. 

Jā, par vienu maisu ir 15% un vienā reizē viens cilvēks var iegūt maksimums divus kuponus. Likt var jebko, jo neviens to, kas ir maisos neskatās. Nav nozīmes vai tur ir viens apavu pāris, mētelis vai daudz kreklu - galvenais, lai maiss būtu apmēram "Rimi" maisa lielumā.

Šonedēļ tieši Rīga Plaza nodevu vienu maisu un man teica, ka šaij "akcijai" nav termiņa - kuponiem ir termiņš, bet drēbes varēšot nodot vēl ilgi. :)

Apavus nedrīkst likt

> vivalafinta

Jā, par vienu maisu ir 15% un vienā reizē viens cilvēks var iegūt maksimums divus kuponus. Likt var jebko, jo neviens to, kas ir maisos neskatās. Nav nozīmes vai tur ir viens apavu pāris, mētelis vai daudz kreklu - galvenais, lai maiss būtu apmēram "Rimi" maisa lielumā.

Šonedēļ tieši Rīga Plaza nodevu vienu maisu un man teica, ka šaij "akcijai" nav termiņa - kuponiem ir termiņš, bet drēbes varēšot nodot vēl ilgi. :)

Ja nesu divus maisiņus vienā reizē, tad man dod divus kuponus?

Jā par apaviem man arī aktuāli - drīkst vai nē, kā tad ir? no kāda pāra arī varētu tikt vaļā.. 

Drebes var nest jebkada maisa,tas var but ari mazins

Nesu ari apavus un somas. Nem visu, viniem jau vienalga ko pienemt, tapat dalu atdod labdaribai 

Jā, ja nes divus maisus, tad iegūsti divus kuponus :)

> vivalafinta

forši. :) 

varēs vismaz pavasara jaku ar atlaidi nopirkt vai kko ko nu savajadzēsies, savādāk skapī haoss gaidot kamēr te kko nopirks . :D

1 - 10 no 10