FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Čūsku eļļas AtverSkapi.lv portālā

*Čūsku eļļa - no angļu val. Snake oil - viela bez vērtības, bez dziednieciskām īpašībām, kas tiek uzdota par pārdabisku medicīnas preci, un tiek pārdota par iespaidīgu summu.

 

Sveikas, dāmas!

Jau kādu laiciņu atpakaļ vēlējos atstāt forumā rakstu par t.s. čūsku eļļām, kas šajā gadījumā ir lētas, ar pārdabisku spēku 'apveltītas' kosmētikas preces no Ķīnas, parasti iepirktas no tādiem saitiem kā eBay un AliExpress. Cilvēki sapērk lētas kosmētikas preces un, sapratuši, ka šī prece ir bijis tīrs lohatrons, pārdod kā mazlietotu preci par dārgu naudu šeit, AtverSkapi.lv

Situācija ir šāda:

 

Kāds ir ieraudzījis eBay vai AliExpress portālā kādu samērā lētu kosmētikas preci (sejas masku, skrubi, eļļu, utt), kas reklamēta kā brīnumzāles. ''krēms lūpu palielināšanai!'' ''Tievēšanas ierīce sejaii!'' Mēs katra būtu sajūsmā par iespēju nopirkt šādus līdzekļus... un par tādu naudu... kurš gan spētu teikt nē? Viena euro risks, lai iegūtu lielas lūpas, nav nekas īpašs, tādēļ mēs nereti sapērkam šādas preces cerībā, ka tās iedarbosies.

Taču, pēc preces saņemšanas, pircējs nereti saprot, ka prece ir nederīga. Prece:

a.) Neatbilst reklāmai un nav nekāds maģisks serums, kas palīdz palielināt lūpu apjomu, bet gan kaut kāds šķidrums, kuram nepiemīt nekādas funkcijas vai vērtības. Nauda (kaut arī tie ir pāris dolāri) izšķiesta velti.

b.) Izraisa alerģisku reakciju uz ādas un no preces ir jātiek vaļā.

...nodomā viltīgā, nelaimīgā pircēja un griežas uz AtverSkapi.lv portālu, kur kādam šo čūsku eļļu pārdot par lielāku naudu. 

Un tā, preces īpašniece izliek sludinājumu, ka pārdod Lūpu palielināšanas gēlu, mazlietotu, labā stāvoklī. Cena: 17 eur (nosvītrots, lai izskatītos, ka ir uzlikta liela atlaide, kaut arī pats produkts no AliExpress pirkts par ~1,5 eur), akcijas cena: 7 eur! Ōoo, tāda akcija! Produkts atzīmēts, kā mazlietots un aprakstā rakstīts, ka lietots tikai vienu reizi.

Un arī šeit, AtverSkapi.lv portālā ir daļa cilvēku, kuri nesaprot, kā strādā AliExpress un visi citi saiti, kuros ražotāji no Ķīnas un pārdevēji no Ķīnas pārdod čūsku eļļas naiviem cilvēkiem, kuri domā, ka šis produkts varētu mainīt viņu dzīvi.

Šis cilvēks nemaz neiedomājas pajautāt viltīgajai pārdevējai, kādēļ prece tiek pārdota, ja jau šim produktam piemīt pārdabiskas spējas un tas pilda savas funkcijas. Es ticu, ka cilvēks var šo preci pārdot pamatoti: krēms izraisīja alerģisku reakciju uz lūpām, izraisīja niezi, utt. Bet kādēļ šis produkts ir jāpārdod tālāk? Tu padod šo štruntu tālāk, lai nopelnītu naudu!

Secinājumi:

Ir iespēja, ka kāds šo uzcenoto štruntu agrāk vai vēlāk nopirks, ja pārdevējs būs bijis labs fotogrāfs un kaislīgi nofotogrāfēs preci un saldi sastāstīs pasakas par prodoukta 'iedarbību'.

Cilvēks, kurš nopirks šo produktu, jutīsies nelāgi un varbūt domās, ka šī brīnumziede uz viņu vienkārši neiedarbojas, piemēram, sava ādas tipa dēļ, vai vienkārši jutīsies stulbi, jo ir lieki samaksājis par čūsku eļļu, taču lielākajai daļai portāla lietotāju šīs pārdevējas sludinājums izraisa šādu reakciju:

Iesaku visiem portāla lietotājiem lietot internetu, lai iegūtu informāciju par kādu brīnumlīdzekļi, pirms produkta pirkšanas, lai izvairītos no viltus produktu iegādes un pārlieku uzcenotajām precēm no Ķīnas. Vienmēr:

a.) Apskatieties šīs preces cenu eBay vai AliExpress portālā, jo esmu pati redzējusi, kā daļa cilvēku liek ļoti lielas cenas precēm (ķīniešu kosmētikai un sliktas kvalitātes aksesuāriem, auskariem un mirdzošām kaklarotām, visiem citiem brīnumiem, kas mirdz un laistās), lai uzliktu 'atlaidi', taču preces īstā vērtība ir aptuveni viens euro! Piemēram: Cena - 15 eur, akcijas cena, par kuru prece patiesībā tiek pārdota - 7 eur, produkts pirkts par ~1 eur no AliExpress saita.

b.) Uzziniet no pārdevēja šīs preces pārdošanas iemeslu, jo liela daļa čūsku eļļas tiek padotas tālāk cilvēkiem, kuri tic brīnumiem un nevelta laiku, lai izpētītu produktu, kuru pērk. Ir iemesls, kādēļ šī prece tiek pārdota un var gadīties, ka kāds pārdevējs vienkārši cenšas uzvārīties uz citu naivuma.

Paldies par uzmanību! Būsim taisnīgi un godīgi pret visiem lietotājiem!

 


4 Atbildes


Kas vispār tic tiem visiem brīnumainajiem līdzekļiem, kas iegādājami par smieklīgu naudu portālos aliexpress vai ebay? Smejošs  Bet raksts ļoti labs! Aci miedzošs


Būs aitas, būs cirpējs!- Pasaulē ir mūžam nemainīgas lietas, lūk viena no tām:)! 


Teicams raksts!!


Vispār nepērku kosmētiku, parfimēriju no rokas... 100% skaidrs, ka nav ne tuvu oriģinālam.

1 - 4 no 4