FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Šampūns čirkainiem matiem

Lūdzu padalieties ar pieredzi, kurus šampūnus lietojiet un kur ieperkaties? Ļoti čirkaini mati, gribas kadu stipri mitrinošu šaumpūnu.

6 Atbildes

Varu piedāvāt matu krēmu čirkainiem matiem. Veikala cena 11€, pādodu par 3€:

http://www.atverskapi.lv/lv/sludinajumi/sludinajums.html?id=1165510&filter=users

Paldies par piedavajumu :)

Man ļoti iepatikušies šie produti no Avon:

*Supreme oils šampūns ar 5 eļļu kompleksu

*Supreme oils kondicionieris

Skatīt šeit:

http://www.avon.lv/PRSuite/eBrochure.page?index=1&cmpgnYrNr=201605 138.-139.lpp

Pati eļļiņu nelietoju, jo tad šķiet, ka mati aatraak sataukojas, bet bija man viena kolēģe ar gariem matiem, kurai šī eļļiņa ļoti noderēja.

Mani dabiskie mati ir taadi pa vidam - ne taisni, ne ļoti lokaini un šķipsnaas balinaati. Ja taisnoju, tad man ir taisni mati (1 dienu, otrajaa jau saak spuroties), ja ar želeju saveidoju, tad čirkaini. Man  produkti ar 5 eļļu kompleksu ir ļoti iepatikušies, vai arī BB Absolute perfection no 164.lpp. Ik pa laikam pamainu, jo apnīk smarža, bet beigaas taapat atgriežos pie viena no šiem variantiem.

Labots 04.04.2016 13:50

jalieto pec matu mazgasanas uz mitriem matiem ellas kas netauko ,piemeram 100% kokosriekstu ellu,si nepaliek taukaina un veido matus ta dabigaja veida,,lietoju pati un esu super apmierinata,,var ari veikala nopirkt ta saucamo kokosriekstu pienu ,vins ir tads ka tauki ,pirms lietosanas uzsildit lai ir skidrs,un leti un loti labi matus veido un atjauno pukainos matus.kokosriekstu piens marketos maksa lidz 2.50 eiro,ar to pietiks 10 mazgasanas reizem

> sniedze

jalieto pec matu mazgasanas uz mitriem matiem ellas kas netauko ,piemeram 100% kokosriekstu ellu,si nepaliek taukaina un veido matus ta dabigaja veida,,lietoju pati un esu super apmierinata,,var ari veikala nopirkt ta saucamo kokosriekstu pienu ,vins ir tads ka tauki ,pirms lietosanas uzsildit lai ir skidrs,un leti un loti labi matus veido un atjauno pukainos matus.kokosriekstu piens marketos maksa lidz 2.50 eiro,ar to pietiks 10 mazgasanas reizem

Labots: šodien, 13:50

Vai tiešaam kokosriekstu eļļa netauko matus??? Kaut kaa neticaas, jo pat ziežot uz ķermeņa pirms sauļošanaas taa šķiet diezgan trekna...

Ja grib taisnākus matus, tad faberlic piedāvā labu šampūnu čirkainu matu taisnošanai.

1 - 6 no 6