FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Kaut kas prātam neaptverams.

Šodien skatoties 40 izmēra sporta apavus ieraudzīju vienkārši nereālu sludinājumu.

Teksts vēl nereālāks.

http://www.atverskapi.lv/lv/sludinajumi/sludinajums.html?id=1070412&filter-size=23&cid=15&tid=53 

Tas ir tikai viens,bet te tādu ir simtiem.

Nu nevaru saprast kā vecāki ir audzinājuši tādus bērnus,nav iemācītas pat elementāras lietas apğērba izvērtēšanā.

Kā var tirgot kedas ar cauru purngalu,cauru zoli un vienkārši zvērīgi izplēstām apavu papēžu vietām.

Pluss ir tikai viens,ka sludinājuma autore ir visu safotogrāfējusi un aprakstījusi.

Cik ir tādas kas to nedara un uzskata,ka tie nav defekti.

Pati esmu nopirkusi šeit zābakus 2 izmērus par mazu un ar cauru zoli,virsjaku ar rāvējslēdža defektu,ādas jaku ar cigarešu+pelējuma+kaķu čuru smaku un tā var uzskaitīt ilgi...diemžēl.

Kāds teiks-ko cepies?

Bet teikšu jums vienu-noriebies jau zīlēt un minēt ko saņemsi paciņā.

Lūdzu,būsim godīgas viena pret otru!

Lai Jums jauka šī pavasara diena!

74 Atbildes

Paga...paga...es nezinu cik būtu pieņemami sausā laikā ar cauru zoli.

Gadās dzīvē visādas situācijas,var staigāt ar cauriem apaviem,jo viņi ir tavi un citus nav iespējas iegādāties,bet pirkt tādus neredzu jēgu.

Nu sasodīts,man būtu kauns novilkt ciemos tādus apavus.

Nerunājot jau par to,ka jāpiedomā sēžot,lai pārliekot kāju pār kājai kāds neierauga caur zoles caurumu manu zeķi.

Es viņas gribētu saukt par-asu izjūtu kedām.

Visu laiku esi tādā kā saspringumā-kaut nebūtu viņi jānovelk

-kaut neviens neredzētu zoli un purngalu

-kaut man nerīvētu lielais iekšas iznēsājums

-kaut nelītu lietus.

:D

Pēdējo reizi manīts: 27.11.2015 09:43

vinja skapii nemaz vairs neapgrozaas

jau 5 meen buus pagaajushi,domaaju taadus profilus jaadzeesh aaraa,ja cilveeks gribees lai peec tam registreejas pa jaunam

Es šokā Pārsteigts

Labots 04.04.2016 10:34

Sadi portali jau arī ir domāti asu izjūtu cienītājiem un radoši domajosiem. Veikali ir tam, lai garlaicīgi nopirktu jaunas visiem vienādas lietas. Outleti- lai iegadatu ko tadu, kas veikalos nav, vai ari par labaku cenu. 'Skapjos ' var atrast ari tadas lietas kas nekur pardosana nemaz vairs nav, pie kam cenas ziņā nesalīdzināmi lētāk parasti. Ja visi tirgoti tikai pilnigi jaunas pašreiz nopērkamas hm stockman rimi vai Maxima būtu tacu loti garlaicīgi :) Lietas stavoklis protams ir svarigs, bet ja ir apraksts tad kada problema, ja cena vienalga daudz zemāka nekā par ko līdzīgu jaunu veikala? Pirkt vai nepirkt visuma taču ir katrā pašā izvele ,)

> Snowfox

Es šokā Pārsteigts

Par šo tiešām drusku neadekvāti :d 5 eiro vai davanā būtu ok )

Es nezinu vai pat atrastos,kas pa 5 euro tadas pirktu.SmejošsEs noteikti neeee.

Atdot kādam būtu kauns...bet veel naudu prasīt un  15 eur...njā...

Tāpēc laikam cilvēki nepērk apavus, jo  netic, ka kaāds pa 15 eur piedāvā pilnīgi jaunus un pat no dabīgas ādas ;).. 

apavi tiesam traki iskatas. labi ka vel pardeveja nobildeja visus defektus. tadus tikai miskaste vai kautkur darza vai laukos nesat.

> Zangmo

> Snowfox

Es šokā Pārsteigts

Par šo tiešām drusku neadekvāti :d 5 eiro vai davanā būtu ok )

Ne velti labāk pārdodot aizmirst preces iegādes vērtību un pārdot par tādu naudu kas ir adekvāta stāvoklim. 

11 - 20 no 74