FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Kaut kas prātam neaptverams.

Šodien skatoties 40 izmēra sporta apavus ieraudzīju vienkārši nereālu sludinājumu.

Teksts vēl nereālāks.

http://www.atverskapi.lv/lv/sludinajumi/sludinajums.html?id=1070412&filter-size=23&cid=15&tid=53 

Tas ir tikai viens,bet te tādu ir simtiem.

Nu nevaru saprast kā vecāki ir audzinājuši tādus bērnus,nav iemācītas pat elementāras lietas apğērba izvērtēšanā.

Kā var tirgot kedas ar cauru purngalu,cauru zoli un vienkārši zvērīgi izplēstām apavu papēžu vietām.

Pluss ir tikai viens,ka sludinājuma autore ir visu safotogrāfējusi un aprakstījusi.

Cik ir tādas kas to nedara un uzskata,ka tie nav defekti.

Pati esmu nopirkusi šeit zābakus 2 izmērus par mazu un ar cauru zoli,virsjaku ar rāvējslēdža defektu,ādas jaku ar cigarešu+pelējuma+kaķu čuru smaku un tā var uzskaitīt ilgi...diemžēl.

Kāds teiks-ko cepies?

Bet teikšu jums vienu-noriebies jau zīlēt un minēt ko saņemsi paciņā.

Lūdzu,būsim godīgas viena pret otru!

Lai Jums jauka šī pavasara diena!

74 Atbildes

> svetlana

apavi tiesam traki iskatas. labi ka vel pardeveja nobildeja visus defektus. tadus tikai miskaste vai kautkur darza vai laukos nesat.

Bet citreiz vari meklēt tos apavus ko dārzā vai laukos vilkt un nav! Lol. Var doties savos isabell marant jaunajos plest nost :d Es esmu par to ka piedāvājums ir pozitīva lieta tomēr :) protams godīgs. 

> Snowfox

> Zangmo

> Snowfox

Es šokā Pārsteigts

Par šo tiešām drusku neadekvāti :d 5 eiro vai davanā būtu ok )

Ne velti labāk pārdodot aizmirst preces iegādes vērtību un pārdot par tādu naudu kas ir adekvāta stāvoklim. 

Vērtība jau nav tikai nauda. Ja,protams, sākotnējā cena patiesībā šādi pārdodot nespēlē nekādu lomu. Jo lielākoties absolūti neatbilst, cenas šeit tomer lielakoties ir simboliskajā vairāk vai saistītas ar piegādes izdevumiem utml :) 

haa haa :D

tades vīra kunga darba Nike Air Force arī varu likt pārdošanā :D jo pirmkārt jau Nike un otrkārt savā laikā 70 eur maksāja, tikai tagad ar špahteli un krāsu. maznozīmīgs defekts. ir 2 pāri, interesentus rakstīt :D

Principā katram ir acis pierē. Pārdevēja neslēpj mīnusus.Un pirkt par tādu cenu neviens neliek.

Labots 04.04.2016 11:11

> Ieva

tades vīra kunga darba Nike Air Force arī varu likt pārdošanā :D jo pirmkārt jau Nike un otrkārt savā laikā 70 eur maksāja, tikai tagad ar špahteli un krāsu. maznozīmīgs defekts. ir 2 pāri, interesentus rakstīt :D

Pieņemu ka par simbolisku samaksu (Ja ir vēlēšanās to darit ) :) kādam arī noderētu ,) prieks manis piemēram arī mazs defekts ir defekts, bet vis ir atkarīgs, kam lieta domāta... 

> redlijs

Principā katram ir acis pierē. Pārdevēja neslēpj mīnusus.Un pirkt par tādu cenu neviens neliek.

+1

> Zangmo

> Ieva

Pieņemu ka par simbolisku samaksu (Ja ir vēlēšanās to darit ) :) kādam arī noderētu ,) prieks manis piemēram arī mazs defekts ir defekts, bet vis ir atkarīgs, kam lieta domāta... 

Labots: šodien, 11:11

nee es gribu vismz pusi no saakotneejas veertiibas

> Ieva

> Zangmo

> Ieva

Lol :) tad jābūt tadam ekskluzīvam ka kads perk :) piemeram maikla dzeksona urina burcinu ja nemaldos viena izsole pardeva par milionu lol

> Zangmo

> Ieva

> Zangmo

> Ieva

Lol :) tad jābūt tadam ekskluzīvam ka kads perk :) piemeram maikla dzeksona urina burcinu ja nemaldos viena izsole pardeva par milionu lol

ja?

Cena neadekvaata.

Man vienreiz ar gadījaas iegaadaaties kurpes, bet ne šeit izsoļu portaalaa 5santīmi, kuras man būtu bijis kauns kaadam atdot, kur nu vēl naudu maksaat! Nofočētas no priekšpuses, nu taa kaa jaunas, bet aizmugurē visi papēži noberzti, noskraapēti un pašas kurpes netīras! Es mēģinaaju ar to meiteni sarunaat tikšanos, atdot atpakaļ, bet viņa visvisaadi izlocījaas, lai nesatiktos. Tad nu  ieliku viņai vienkaarši sliktu atsauksmi. Iepriekš visas atsauksmes viņai labas bija...Kaa var sev taa imidžu bojaat? Nu gadaas visaadi. Varbūt ļoti naudu vajadzēja.. Eh, nezinu, bet traki, ka taapēc normaaliem paardevējiem uzticība zūd, jo ir arī šaadi varianti!Pārsteigts

21 - 30 no 74