FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Kaut kas prātam neaptverams.

Šodien skatoties 40 izmēra sporta apavus ieraudzīju vienkārši nereālu sludinājumu.

Teksts vēl nereālāks.

http://www.atverskapi.lv/lv/sludinajumi/sludinajums.html?id=1070412&filter-size=23&cid=15&tid=53 

Tas ir tikai viens,bet te tādu ir simtiem.

Nu nevaru saprast kā vecāki ir audzinājuši tādus bērnus,nav iemācītas pat elementāras lietas apğērba izvērtēšanā.

Kā var tirgot kedas ar cauru purngalu,cauru zoli un vienkārši zvērīgi izplēstām apavu papēžu vietām.

Pluss ir tikai viens,ka sludinājuma autore ir visu safotogrāfējusi un aprakstījusi.

Cik ir tādas kas to nedara un uzskata,ka tie nav defekti.

Pati esmu nopirkusi šeit zābakus 2 izmērus par mazu un ar cauru zoli,virsjaku ar rāvējslēdža defektu,ādas jaku ar cigarešu+pelējuma+kaķu čuru smaku un tā var uzskaitīt ilgi...diemžēl.

Kāds teiks-ko cepies?

Bet teikšu jums vienu-noriebies jau zīlēt un minēt ko saņemsi paciņā.

Lūdzu,būsim godīgas viena pret otru!

Lai Jums jauka šī pavasara diena!

74 Atbildes

> orhideja

Cena neadekvaata.

Man vienreiz ar gadījaas iegaadaaties kurpes, bet ne šeit izsoļu portaalaa 5santīmi, kuras man būtu bijis kauns kaadam atdot, kur nu vēl naudu maksaat! Nofočētas no priekšpuses, nu taa kaa jaunas, bet aizmugurē visi papēži noberzti, noskraapēti un pašas kurpes netīras! Es mēģinaaju ar to meiteni sarunaat tikšanos, atdot atpakaļ, bet viņa visvisaadi izlocījaas, lai nesatiktos. Tad nu  ieliku viņai vienkaarši sliktu atsauksmi. Iepriekš visas atsauksmes viņai labas bija...Kaa var sev taa imidžu bojaat? Nu gadaas visaadi. Varbūt ļoti naudu vajadzēja.. Eh, nezinu, bet traki, ka taapēc normaaliem paardevējiem uzticība zūd, jo ir arī šaadi varianti!Pārsteigts

Nu šajā gadījumā vienkārši negodīga rīcība, ja par lietas patieso stāvokli nav teikts bet lieta uzdota par tādu, kas laba stavokli. So es ari nesaprotu, kam tas vajadzigs. Aprakstu tacu var adekvati pievienot. Lai perk kam tiesam vajag vai patik kadel jamelo vai jaizliekas ka lieta labaka nekā ir. Var taču tirgot jebko ko citu, ja naudu vajaga vienkārši ) 

Apskatijos so sludinajumu-arprac! Tur tiesam ir galva jasaker!(atvainojiet,ka rakstu bez garumzimem).Un piedevam nav kauna uzlikt taaadu!!! cenu!un uzskatit,ka tie defekti nekadi ipasie nav...taja pasa laika es pardodu 40.izmera kurpes pilnigi bez jebkadiem defektiem par smiekla naudu un vel trisreiz izverteju,vai nebus par dargu...Neizlēmīgs

Jā, nu man laikam arī ir skaidrs, kādēļ apavus šeit ir tik grūti pārdot...Cilvēki saskatās tādus sludinājumus un tad netic, ka var būt apavi ļoti labā stāvoklī par zemu cenu.

Un sludinājuma teksts vispār-žēl mest ārā, mēģināšu pārdot par 15 eiro...:)))

> zuzanna

Jā, nu man laikam arī ir skaidrs, kādēļ apavus šeit ir tik grūti pārdot...Cilvēki saskatās tādus sludinājumus un tad netic, ka var būt apavi ļoti labā stāvoklī par zemu cenu.

Piekrītu+++++++!!!

Es vispār pārdodu tikai to, kas ir jauns vai vienreiz uzvilkts un perfektā stāvoklī. Un kas biežāk uzvilkts, to atdodu pret kādu našķi, kaut ļoti labā stāvoklī...

Pat dauudz labāka izskata apavus esmu metusi ārā, ja ir kāds caurums, noberzušies purngali vai tml. Pat labdarībā kauns atdot.

Labots 04.04.2016 14:27

Ok, piekrītu - apavi šausmīgi. Tajā pat laikā defekti godīgi norādīti un nevienai no jums neviens ar varu neliek viņus pirkt. Un varbūt kādai viņi patiks tik ļoti, ka būs ar mieru viņus remontēt? Katram jau savs. Un arī cenu un kvalitāti katrs pa savam vērtē. Katrā ciņā tās pārdevējas, kuras pārdod veikalos nopirkto (primark, cubus utml. neskaitās), nekad cenu ziņā neizkonkurēs humpalu aktīvistes, kuru pirkumi maksā no 0,5 - 5 eur par gabalu.

Labots 04.04.2016 14:36

> Adhara

Ok, piekrītu - apavi šausmīgi. Tajā pat laikā defekti godīgi norādīti un nevienai no jums neviens ar varu neliek viņus pirkt. Un varbūt kādai viņi patiks tik ļoti, ka būs ar mieru viņus remontēt? Katram jau savs. Un arī cenu un kvalitāti katrs pa savam vērtē. Katrā ciņā tās pārdevējas, kuras pārdod veikalos nopirkto (primark, cubus utml. neskaitās), nekad cenu ziņā neizkonkurēs humpalu aktīvistes, kuru pirkumi maksā no 0,5 - 5 eur par gabalu.

Labots: šodien, 14:27

+1

Izskatàs kà no miskastes izvilktas.

Es jau sen par šo "cepjos". Vissāpīgāk, kad redzu, ka bērnu lietām fantastiskas cenas, piemēram, par galīgi netīriem un nobružātiem zābakiem-20eur.. Vēl trakāk, kad ieraugu sludinājumā, ka mamma pārdod saplēstu šūpuļzirdziņu vai saplēstu stumjamo mašīnīti, jo, lūk, žēl ārā mest..Bet ko lai cits berns ar viņu dara, ja reiz viņa ir saplēsta un nedroša?!! Prātam neaptveramas lietas... Es visu, kas ir ar kādu defektu, nesu uz Azur. Tur ir zaļā ziedojumu kaste. Nu, nevar citam smērēt, atvainojos, sūdus.. Pat ja tie "sūdi" agrāk ir maksājuši dārgi un žēl izmest..

31 - 40 no 74