FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Kaut kas prātam neaptverams.

Šodien skatoties 40 izmēra sporta apavus ieraudzīju vienkārši nereālu sludinājumu.

Teksts vēl nereālāks.

http://www.atverskapi.lv/lv/sludinajumi/sludinajums.html?id=1070412&filter-size=23&cid=15&tid=53 

Tas ir tikai viens,bet te tādu ir simtiem.

Nu nevaru saprast kā vecāki ir audzinājuši tādus bērnus,nav iemācītas pat elementāras lietas apğērba izvērtēšanā.

Kā var tirgot kedas ar cauru purngalu,cauru zoli un vienkārši zvērīgi izplēstām apavu papēžu vietām.

Pluss ir tikai viens,ka sludinājuma autore ir visu safotogrāfējusi un aprakstījusi.

Cik ir tādas kas to nedara un uzskata,ka tie nav defekti.

Pati esmu nopirkusi šeit zābakus 2 izmērus par mazu un ar cauru zoli,virsjaku ar rāvējslēdža defektu,ādas jaku ar cigarešu+pelējuma+kaķu čuru smaku un tā var uzskaitīt ilgi...diemžēl.

Kāds teiks-ko cepies?

Bet teikšu jums vienu-noriebies jau zīlēt un minēt ko saņemsi paciņā.

Lūdzu,būsim godīgas viena pret otru!

Lai Jums jauka šī pavasara diena!

74 Atbildes

> Mistērija

Es jau sen par šo "cepjos". Vissāpīgāk, kad redzu, ka bērnu lietām fantastiskas cenas, piemēram, par galīgi netīriem un nobružātiem zābakiem-20eur.. Vēl trakāk, kad ieraugu sludinājumā, ka mamma pārdod saplēstu šūpuļzirdziņu vai saplēstu stumjamo mašīnīti, jo, lūk, žēl ārā mest..Bet ko lai cits berns ar viņu dara, ja reiz viņa ir saplēsta un nedroša?!! Prātam neaptveramas lietas... Es visu, kas ir ar kādu defektu, nesu uz Azur. Tur ir zaļā ziedojumu kaste. Nu, nevar citam smērēt, atvainojos, sūdus.. Pat ja tie "sūdi" agrāk ir maksājuši dārgi un žēl izmest..

Ja runa par šo konkrēti sludinājumu, apskatiju vēlreiz. Tur teikts kā cena runajama, Drizak simboliski ,) ja kādai iepatikas,)

Kaut kāds murgs. Kur cilvēkam prāts tādus apavus tirgot un vēl par tādu cenu. Man būtu kauns pat tādus kādam atdot....

Njāaaa Kājmutis  tādus pat labdarībai neziedotu. Vai šeit ir kādas ētikas normas? Kāpēc labu portālu pārvēršam par izgāztuvi?

> Zangmo

> Mistērija

Es jau sen par šo "cepjos". Vissāpīgāk, kad redzu, ka bērnu lietām fantastiskas cenas, piemēram, par galīgi netīriem un nobružātiem zābakiem-20eur.. Vēl trakāk, kad ieraugu sludinājumā, ka mamma pārdod saplēstu šūpuļzirdziņu vai saplēstu stumjamo mašīnīti, jo, lūk, žēl ārā mest..Bet ko lai cits berns ar viņu dara, ja reiz viņa ir saplēsta un nedroša?!! Prātam neaptveramas lietas... Es visu, kas ir ar kādu defektu, nesu uz Azur. Tur ir zaļā ziedojumu kaste. Nu, nevar citam smērēt, atvainojos, sūdus.. Pat ja tie "sūdi" agrāk ir maksājuši dārgi un žēl izmest..

Ja runa par šo konkrēti sludinājumu, apskatiju vēlreiz. Tur teikts kā cena runajama, Drizak simboliski ,) ja kādai iepatikas,)

par simbolisku cenu var veikala jaunas iegadaties, pilns ar veikaliem kas tirgo letos apavus

> Mistērija

Jā,pilnīgi piekrītu,ka bénu lietas salauztas ir vēl briesmigāk,ja tirgo un vēl par neadekvātām summām.. man arī ir daudz ko žēl izmest, bet nu ir jāprotas- ja tas ir metams,nu tad vismaz naudu neprasi!jā,varbūt kāds var salabot,ja ir labojams, bet tad vai nu salabo vai atdod, lai labo pats, bet bez maksas.. Man arī žēl- tūdaļ būs bērnam jau par mazu attipas zābaciņi (replikas gan), bet nu novalkāti,kauns pārdot vai atdot..

To sludinājumu , kas minēts , es uztveru vai nu kā tādu muļķīgu joku , vai kā ironizēšanu par šeit vispār pārdodamajām lietām . Nu neviens reāli , nopietni domājošs cilvēks taču kaut ko tādu pat nemēģinās pārdot ! 

> Bella

> Zangmo

> Mistērija

par simbolisku cenu var veikala jaunas iegadaties, pilns ar veikaliem kas tirgo letos apavus

Lētiem apaviem kvalitate nereti jauniem ir briesmīgaka nekā šiem lietotajiem puma. Vismaz es izvēlētos labāk saremontet normālus nekā pirkt nekvalitatiivus jaunus. Vienīgi ja nu nav labojami, tad var arī izmest. Citādi, manuprat, ja kādam var noderēt, tad tas ir labs darbs tos piedāvāt un izmest mums vienmer ir vienkarsak neka fotografet un aprakstīt un tad vēl klausīties tikai sliktu. Nav jau brīnums ka šādi pārdevēji nemaz te nav sastopami. 

Katrai precei atrodas savs pircējs, neaizmirstam. Un ja es tagad atrodu tiešām to, kas man baigi patīk, bet vairs nav tik ļoti modē un tāpēc jauns nav nopērkams, es labprāt iegādāšos, ja defekti ir ar remontu novēršami. Lai tik tie defekti ir godīgi norādīti, lai spēju apsvert domu, pirkt vai nē. Iespējams, cilvēks ne bez pamata uzskata, ka īstie šīs firmas cienītāji redzēs, par ko šeit maksāt. Mēs neredzam, jo neesam cienītāji.

Teikšu,ka konkrēti pret šo pārdevēju neko nevaru iebilst,jo viss ir izstāstīts un parādīts.

Vienkārši izvēlējos kā piemēru no daudziem sludinājumiem.

Tieši tā-katrai precei savs pircējs. Katram savi kritēriji.

Tikai ļoti vēlētos(laikam esmu naiva savos gandrīz 30 gados),ka katrs to defektiņu precei tiešām uzrādītu vai vismaz par to godīgi pateiktu ja jau viņš tāds ir. ;)

> Margueritte

Katrai precei atrodas savs pircējs, neaizmirstam. Un ja es tagad atrodu tiešām to, kas man baigi patīk, bet vairs nav tik ļoti modē un tāpēc jauns nav nopērkams, es labprāt iegādāšos, ja defekti ir ar remontu novēršami. Lai tik tie defekti ir godīgi norādīti, lai spēju apsvert domu, pirkt vai nē. Iespējams, cilvēks ne bez pamata uzskata, ka īstie šīs firmas cienītāji redzēs, par ko šeit maksāt. Mēs neredzam, jo neesam cienītāji.

Ļoti labs formulējums +1

41 - 50 no 74