FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Kaut kas prātam neaptverams.

Šodien skatoties 40 izmēra sporta apavus ieraudzīju vienkārši nereālu sludinājumu.

Teksts vēl nereālāks.

http://www.atverskapi.lv/lv/sludinajumi/sludinajums.html?id=1070412&filter-size=23&cid=15&tid=53 

Tas ir tikai viens,bet te tādu ir simtiem.

Nu nevaru saprast kā vecāki ir audzinājuši tādus bērnus,nav iemācītas pat elementāras lietas apğērba izvērtēšanā.

Kā var tirgot kedas ar cauru purngalu,cauru zoli un vienkārši zvērīgi izplēstām apavu papēžu vietām.

Pluss ir tikai viens,ka sludinājuma autore ir visu safotogrāfējusi un aprakstījusi.

Cik ir tādas kas to nedara un uzskata,ka tie nav defekti.

Pati esmu nopirkusi šeit zābakus 2 izmērus par mazu un ar cauru zoli,virsjaku ar rāvējslēdža defektu,ādas jaku ar cigarešu+pelējuma+kaķu čuru smaku un tā var uzskaitīt ilgi...diemžēl.

Kāds teiks-ko cepies?

Bet teikšu jums vienu-noriebies jau zīlēt un minēt ko saņemsi paciņā.

Lūdzu,būsim godīgas viena pret otru!

Lai Jums jauka šī pavasara diena!

74 Atbildes

Labots 04.04.2016 20:46

> evikita

> Zangmo

> Ieva

> evikita

To sludinājumu , kas minēts , es uztveru vai nu kā tādu muļķīgu joku , vai kā ironizēšanu par šeit vispār pārdodamajām lietām . Nu neviens reāli , nopietni domājošs cilvēks taču kaut ko tādu pat nemēģinās pārdot ! 

tu būsi pārsteigta uzzinot to, cik daudz cilvēkiem ir sūdīgi ar adekvātu lietu novērtēšanu

Labots: šodien, 17:23

Tā ir... patiesībā... Piemeram, nesen fb lasīju, ka lai glābtu dzīvību savām bērnam, kurām vajadzēja operāciju par 84000 eiro (vai tas vien jau nav neadekvāti?) ģimenē lūdza slaveno futbolistu Ronaldo noziedot viņiem savu veco t kreklu un botas (ar autografu) ko pārdot un samaksāt par ārstēšanos! Viņš noziedoja un arī naudu, bet tas starp citu. Bet fakts ka šādas botas maksā tādu naudu paliek fakts.... :)

Labots: šodien, 18:33

Visu šo pārdomājot . . . nonācu pie slēdziena , ka katrai precei savs pircējs . Kas vienam lieks , smieklīgs , nevajadzīgs , otram - laba manta !

Un vēl kas . . . runājot par apaviem / drēbēm ar defektiem . . . Nu kāpēc gan neielikt šeit ( kaut vai par simbolisku samaksu ) , jo nāk vasara un laukos dārza darbos maz kas noder ! Šeit es to saku ne vairs par konkrēto botu sludinājumu , bet vispārīgi . 

Seit pati lasiju ka ludzas pec lietotam apenem :) Drosi vien ka pirceji ari nosaka daudzejada zina so. Jo tikpat labi atkal jaunas labas kvalitativas lietas seit daudzreiz neviens nenaz neperk. Pat par loti labam cenam! ka mekle apgerbu apavus tiesi darbam ar tadu noradi, vai laukos vai tml tadu sludinajumu nemaz nav maz. Ir arī kas meklē pārveidošanai, rokdarbiem, materiāliem un tml.Ļoti dažādi patiesībā, bet ar to arī portāls interesanta kā sava ziņā :)

Ja arī meklētu laukiem,remontam ko plēšamu un smērējamu-par 15 € tepat nopirktu jaunus nejau nonēsātus apavus vai apgērbus. Ja tos atdotu novazāšanai par brìvu,tad cita lieta,bet par 15€ varu arī jaunu nopirkt!smieklīgi..

"Lūdzu,būsim godīgas viena pret otru!" -  un kas meica nav godiga? Norada visu ka ir, kaut pardod par 100eur, ja ir defekti noraditi, neredzu iemeslu kapec nedrikstetu pardot. Reali sak jau nirgaties par cilveku,laigan vins nevienu nav apkrapis. 

> mehukatti

Ja arī meklētu laukiem,remontam ko plēšamu un smērējamu-par 15 € tepat nopirktu jaunus nejau nonēsātus apavus vai apgērbus. Ja tos atdotu novazāšanai par brìvu,tad cita lieta,bet par 15€ varu arī jaunu nopirkt!smieklīgi..

Es nezinu man tādu nav:) bet cik varu spriest no tā sludinājuma, tur cena domāta simboliski,)

> Janeta

Man vislabāk patīk ''žēl mest ārā'', tādēļ pārdošu caurus apavus par 15 eur. :D

Tiešaam, domaa, ka citaam maajaas ir miskaste, kur var nogrūzt to, ko jaamet aaraa, un vēl naudu saņemt!

> Reita VISS LIDZ 5 EIRO

"Lūdzu,būsim godīgas viena pret otru!" -  un kas meica nav godiga? Norada visu ka ir, kaut pardod par 100eur, ja ir defekti noraditi, neredzu iemeslu kapec nedrikstetu pardot. Reali sak jau nirgaties par cilveku,laigan vins nevienu nav apkrapis. 

+1 un taču pat nav izlasijusas textu. 

15 eiro par šādām? tiešām šausmas.

Galvenais ka puma, tāpēc arī ceņiku uzliekam, viss pārējais jau sīkums vien ir :D :D :D 

Nē,nu labi,cilvēki vismaz godīgi norāda defektus,bet vai viņi paši pirktu cauras kurpes par naudu? Nemaksā jau tās kurpes jau tik lielu bagātību un ja ir žel izmest beigtas mantas ārā,jo gribas nopelnīt vismaz 15 eur,tad nevajag iegādāties ''dārgas''mantas,kuras žēl izmest,iztērētās naudas dēļ. Beigts ir beigts,tā to arī sauc,nevis kā citādāk.

61 - 70 no 74