FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Kaut kas prātam neaptverams.

Šodien skatoties 40 izmēra sporta apavus ieraudzīju vienkārši nereālu sludinājumu.

Teksts vēl nereālāks.

http://www.atverskapi.lv/lv/sludinajumi/sludinajums.html?id=1070412&filter-size=23&cid=15&tid=53 

Tas ir tikai viens,bet te tādu ir simtiem.

Nu nevaru saprast kā vecāki ir audzinājuši tādus bērnus,nav iemācītas pat elementāras lietas apğērba izvērtēšanā.

Kā var tirgot kedas ar cauru purngalu,cauru zoli un vienkārši zvērīgi izplēstām apavu papēžu vietām.

Pluss ir tikai viens,ka sludinājuma autore ir visu safotogrāfējusi un aprakstījusi.

Cik ir tādas kas to nedara un uzskata,ka tie nav defekti.

Pati esmu nopirkusi šeit zābakus 2 izmērus par mazu un ar cauru zoli,virsjaku ar rāvējslēdža defektu,ādas jaku ar cigarešu+pelējuma+kaķu čuru smaku un tā var uzskaitīt ilgi...diemžēl.

Kāds teiks-ko cepies?

Bet teikšu jums vienu-noriebies jau zīlēt un minēt ko saņemsi paciņā.

Lūdzu,būsim godīgas viena pret otru!

Lai Jums jauka šī pavasara diena!

74 Atbildes

> Mistērija

Es jau sen par šo "cepjos". Vissāpīgāk, kad redzu, ka bērnu lietām fantastiskas cenas, piemēram, par galīgi netīriem un nobružātiem zābakiem-20eur.. Vēl trakāk, kad ieraugu sludinājumā, ka mamma pārdod saplēstu šūpuļzirdziņu vai saplēstu stumjamo mašīnīti, jo, lūk, žēl ārā mest..Bet ko lai cits berns ar viņu dara, ja reiz viņa ir saplēsta un nedroša?!! Prātam neaptveramas lietas... Es visu, kas ir ar kādu defektu, nesu uz Azur. Tur ir zaļā ziedojumu kaste. Nu, nevar citam smērēt, atvainojos, sūdus.. Pat ja tie "sūdi" agrāk ir maksājuši dārgi un žēl izmest..

Es uz Azur nesu tikai labas drēbes un apavus, jo uzskatu, ka trūcīgiem cilvēkiem būtu jāsaņem pieklājīgas drēbes. Ko nabadzīgs cilvēks iesāks ar drēbi, kurai ir defekts?  Defektainās nesu uz h&m pārstrādei, pretī saņemu kuponu, Visi laimīgi.

> Zangmo

> evikita

> Zangmo

> Ieva

> evikita

To sludinājumu , kas minēts , es uztveru vai nu kā tādu muļķīgu joku , vai kā ironizēšanu par šeit vispār pārdodamajām lietām . Nu neviens reāli , nopietni domājošs cilvēks taču kaut ko tādu pat nemēģinās pārdot ! 

tu būsi pārsteigta uzzinot to, cik daudz cilvēkiem ir sūdīgi ar adekvātu lietu novērtēšanu

Labots: šodien, 17:23

Tā ir... patiesībā... Piemeram, nesen fb lasīju, ka lai glābtu dzīvību savām bērnam, kurām vajadzēja operāciju par 84000 eiro (vai tas vien jau nav neadekvāti?) ģimenē lūdza slaveno futbolistu Ronaldo noziedot viņiem savu veco t kreklu un botas (ar autografu) ko pārdot un samaksāt par ārstēšanos! Viņš noziedoja un arī naudu, bet tas starp citu. Bet fakts ka šādas botas maksā tādu naudu paliek fakts.... :)

Labots: šodien, 18:33

Visu šo pārdomājot . . . nonācu pie slēdziena , ka katrai precei savs pircējs . Kas vienam lieks , smieklīgs , nevajadzīgs , otram - laba manta !

Un vēl kas . . . runājot par apaviem / drēbēm ar defektiem . . . Nu kāpēc gan neielikt šeit ( kaut vai par simbolisku samaksu ) , jo nāk vasara un laukos dārza darbos maz kas noder ! Šeit es to saku ne vairs par konkrēto botu sludinājumu , bet vispārīgi . 

Seit pati lasiju ka ludzas pec lietotam apenem :) Drosi vien ka pirceji ari nosaka daudzejada zina so. Jo tikpat labi atkal jaunas labas kvalitativas lietas seit daudzreiz neviens nenaz neperk. Pat par loti labam cenam! ka mekle apgerbu apavus tiesi darbam ar tadu noradi, vai laukos vai tml tadu sludinajumu nemaz nav maz. Ir arī kas meklē pārveidošanai, rokdarbiem, materiāliem un tml.Ļoti dažādi patiesībā, bet ar to arī portāls interesanta kā sava ziņā :)

Labots: vakar, 20:46

Es arī tāpat domāju ! Ja ir godīgi norādīts preces defekts un cena tiešām ir maza / simboliska ( nav jau kā veikalā mums šeit , vienmēr ir iespējams pajautāt par cenas samazināšanu ! ) , tad kāpēc gan lai neieliktu sludinājumā ?

Un par tiem aprakstiem , ka drēbe ir tikai pāris reizes uzvilkta , bet jau bezmazvai apnikusi . . . Nu nezinu . . . Var jau tā gadīties ! Bet vai tad pārējais , kas vilts tomēr vairāk , ir jāmet ārā vai jānes samainīt pret kuponiem ? Ja tā darīt negrib dažādu iemeslu dēļ , tad var taču arī šeit piedāvāt ! 

Kā daudzas meitenes raksta - cena nav akmenī kalta , visu var sarunāt . . . Kāpēc tad nepiedāvāt savu cenu , ja kas šķiet par dārgu ?

Mēs katrs šeit tirgojamies dažādu iemeslu dēļ - dažs grib nomainīt garderobi , kādam par mazu , kādam par lielu . . . Cits vēl varbūt ir nonācis grūtībās un tikai tāpēc kaut ko pārdod . Iemesli mēdz būt dažādi . . . 

Es , piemēram , vienkārši gribu iztīrīt visu māju no mantām , jo ir mainījies stiliņš un svars .  

Pats galvenais jau šeit ievietojot sludinājumus , ir tas lai būtu aprakstā norādīti visi mīnusi , kas piemīt precei . 

;))

> evikita

> Zangmo

> evikita

> Zangmo

> Ieva

> evikita

To sludinājumu , kas minēts , es uztveru vai nu kā tādu muļķīgu joku , vai kā ironizēšanu par šeit vispār pārdodamajām lietām . Nu neviens reāli , nopietni domājošs cilvēks taču kaut ko tādu pat nemēģinās pārdot ! 

tu būsi pārsteigta uzzinot to, cik daudz cilvēkiem ir sūdīgi ar adekvātu lietu novērtēšanu

Labots: šodien, 17:23

Tā ir... patiesībā... Piemeram, nesen fb lasīju, ka lai glābtu dzīvību savām bērnam, kurām vajadzēja operāciju par 84000 eiro (vai tas vien jau nav neadekvāti?) ģimenē lūdza slaveno futbolistu Ronaldo noziedot viņiem savu veco t kreklu un botas (ar autografu) ko pārdot un samaksāt par ārstēšanos! Viņš noziedoja un arī naudu, bet tas starp citu. Bet fakts ka šādas botas maksā tādu naudu paliek fakts.... :)

Labots: šodien, 18:33

Visu šo pārdomājot . . . nonācu pie slēdziena , ka katrai precei savs pircējs . Kas vienam lieks , smieklīgs , nevajadzīgs , otram - laba manta !

Un vēl kas . . . runājot par apaviem / drēbēm ar defektiem . . . Nu kāpēc gan neielikt šeit ( kaut vai par simbolisku samaksu ) , jo nāk vasara un laukos dārza darbos maz kas noder ! Šeit es to saku ne vairs par konkrēto botu sludinājumu , bet vispārīgi . 

Seit pati lasiju ka ludzas pec lietotam apenem :) Drosi vien ka pirceji ari nosaka daudzejada zina so. Jo tikpat labi atkal jaunas labas kvalitativas lietas seit daudzreiz neviens nenaz neperk. Pat par loti labam cenam! ka mekle apgerbu apavus tiesi darbam ar tadu noradi, vai laukos vai tml tadu sludinajumu nemaz nav maz. Ir arī kas meklē pārveidošanai, rokdarbiem, materiāliem un tml.Ļoti dažādi patiesībā, bet ar to arī portāls interesanta kā sava ziņā :)

Labots: vakar, 20:46

Es arī tāpat domāju ! Ja ir godīgi norādīts preces defekts un cena tiešām ir maza / simboliska ( nav jau kā veikalā mums šeit , vienmēr ir iespējams pajautāt par cenas samazināšanu ! ) , tad kāpēc gan lai neieliktu sludinājumā ?

Un par tiem aprakstiem , ka drēbe ir tikai pāris reizes uzvilkta , bet jau bezmazvai apnikusi . . . Nu nezinu . . . Var jau tā gadīties ! Bet vai tad pārējais , kas vilts tomēr vairāk , ir jāmet ārā vai jānes samainīt pret kuponiem ? Ja tā darīt negrib dažādu iemeslu dēļ , tad var taču arī šeit piedāvāt ! 

Kā daudzas meitenes raksta - cena nav akmenī kalta , visu var sarunāt . . . Kāpēc tad nepiedāvāt savu cenu , ja kas šķiet par dārgu ?

Mēs katrs šeit tirgojamies dažādu iemeslu dēļ - dažs grib nomainīt garderobi , kādam par mazu , kādam par lielu . . . Cits vēl varbūt ir nonācis grūtībās un tikai tāpēc kaut ko pārdod . Iemesli mēdz būt dažādi . . . 

Es , piemēram , vienkārši gribu iztīrīt visu māju no mantām , jo ir mainījies stiliņš un svars .  

Pats galvenais jau šeit ievietojot sludinājumus , ir tas lai būtu aprakstā norādīti visi mīnusi , kas piemīt precei . 

+1 pilnigi piekritu. To vai manta uzvilkta tiesi 2 gal 3 man varbut homes 4-5 reizes, man piemeram, atbrivojot skapi, noteikti neatcereties :) it ipasi par citu ģimenes locekļu mantām. Lol. To zinu par dazam lietam, kuram ir klat birka, vai nu kas tiesam ka pasutitas vienkarsi nav vajadziga izmera un neder! Vispārīgi lietas stāvoklis var tikt noteikts : jauna, jaunas lietas ( piemēram, ka pasūtīts, tikai merita, bet bez birkas), mazlietots bez lietojuma pazīmēm, (atkarigs ka lieto bet es teiktu ka tadas ir ari vairak par 2x uzvilktam lietam, ja izmantotas reti, uz kadu pasakumu vai svinibam uz paris h) lietots, bet laba stavokli, t.i. ar lietojuma pazimem, minimāli, iespējams, bet bez jebkādiem defektiem, trūkumiem, un visuma var tikt vēl lieliski izmantots, nu un protams, lietas ar defektiem, kur nepieciešama labošana vai tml. Dabīgi, ka visām šīm lietām ir nozīme izvēloties pirkt vai ne un kam, un protams ka tas ir jānorāda! Pie kam arī izmēri un reāla krāsa, lietas kopejais stavoklis gan no iekspuses gan arpuses utml :)saprotami ir jānorāda. Bet citādi pirkt vai ne tā nu gan tiešām ir pašu darīšana un es esmu par to, lai lietinas vajadzības gadījumā tomēr varētu iegādāties :) nevis baidit projām katru kas vai nu nemelo vai nav ielicis jaunāko d&g par 4 eiro :) jo tad arī ir izvēle un pašiem taču vieglak:) un Ja. Ari pircējiem vēlamā lasīt un kontaktet prasme :)

71 - 74 no 74