FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Nepatīkama pieredze ar pircēju

Sveikas, meitenes! Vēlos padalīties savā pieredzē un varbūt sagaidīt kādus padomus no jums.

Vakar kāds pircējs ar puiša vārdu interesējās par sieviešu džinsām. Profils bez bildes un bez sludinājumiem - tātad pilīgi anonīms pircējs ar segvārdu. Atbildēju vēstulei, prasīja sīkākus mērus biksēm, kurus arī nosūtīju, un rezultātā norunājam tikšanos šodien, lai piemērītu. Neiedziļinājos un bija vienalga par segvārdu - puisis vaio meitene, kāda starpība. Tātad šodien tikāmies, izrādījās vīrietis pēc 30 (itā kā tās bikses varēja arī derēt viņam, jo bija garš un tievs - vai mazums, kāda katram gaume), teica, ka neesot laika mērīt, bet bikses tomēr nopirka. Pēc tam jocīgi izteicās, kur mani varot sastapt pēc tam un ka man vēlāk piezvanīšot (?). Izvairīti teicu, ka esmu sastopama Rīgas centrā, un tā arī šķīrāmies.

Tad pēc vairākām stundām vakarā sāka nākt sms ar tekstiem pēc cik ilga laika mēs varētu tikties utt. Uz to neatbildēju, jo nezināju, kā to uztvert. Vēlāk zvanīja 2x, bet es necēlu. Tad atsūtīja sms, ka es esam sarunājuši, ka es bikses ņemšot atpakaļ (!), lai es esot godīga pārdevēja, kaut gan neko tādu es neteicu. Pēc tam sapratu, ka mājieni par vietu, kur es būtu sastopama un ka viņš man zvanīšot vēlāk laikam bija domāts, ka man tās bikses būs jāņem atpakaļ pēc tam.

Ko man darīt šajā situācijā? Vakars sabojāt ne pajokam vienas lupatas dēļ! Esmu godprātīgā pārdevēja, un līdz šim nav bijis nekādu problēmu ar meitenēm. Saku "meitenēm", jo šis gadījies pirmais puisis un ļoti dīvaina situācija. It kā no vienas puses varētu atvieglot viņa ciešanas un tikties, lai savāktu bikses(kuras no viņa es vairs nevēlos) un atdotu naudu (3.50ls) un mēs visi mierīgi dzīvotu tālāk (tikai es vairs vaigā skatīt viņu nevēlos, bet kaut kā jau izdomātu kas un kā). No otras puses man kā pārdevējai tas ir principa jautājums - es piedāvāju tikšanos, lai piemērītu, kuru viņš noraidīja, bet vēlāk cer, ka tērēšu atkal savu laiku, lai savāktu vienu drēbi. Neesmu veikals, kas atgriež naudu par preci 30 dienu laikā. Pat humpalās preci nepieņem atpakaļ.

Jebkurā gadījumā jūtos, ka būtu kādu piečakarējusi (kas patiesībā nav taisnība, jo pircējs veica savu izvēli un prece bija laba), no otras puses jūtos pati piečakarēta un vazāta aiz deguna. Pilnīgi bail iedomāties, kāds/kāda būs nākamā pircēja, ja cilvēkos valda tāda agresija.

Ko jūs iesakāt?

67 Atbildes

manupraat tas vītietis neīstajaa saitaa piereģistrējies un nav īsti paardomaata taktika - pirkt sieviešu drēbes, lai satiktos ar sievieti un paardošanu paarvērst par kko citu un galu galaa vēl atčuhnīties, ka nav īstenojis savas ilūzijas un tev kko paarmest.

Uzmanies, šaada tikšanaas varēja beigties sliktaak. Būtu labaak ziņot par šo lietotaaju.

Un nebūsim taču naivas un sauksim lietas īstajos vaardos, jo ir taču skaidras tavas aizdomas. Un visdrīzaak taa arī ir: bikšu pirkšana bija iegansts, lai tevi satiktu un sarunaatu intīmaakus pakalpojumus.

Man arī liekās, ka ne jau viņš to naudu grib atpakaļ, bet gan tevi satikt. 

"sadunkāšana" būtu tieši tas, ko viņš būtu pelnījis. 

Neielaidies nekādās diskusijās ar šo izvirtuli. 

phe, slikti pilnīgi sametās. 

Un tā ir tā skarbā puse komunikācijai internetā, Tu nekad nezini kas atrodas otrā galā. 

Nemaz nenojautu,ka mēdz būt šādas situācijas.. Būšu piesardzīga,lai nesanāk kā Tev.. Paldies,ka informēji! Un pati turpmāk arī esi piesardzīgāka ;)

Miermīlīgs Tev tas puisis gadījies :) Manējais aizietu satikties manā vietā un labākajā gadījumā tās bikses uzmauktu tam ķēmam uz galvas :D

Vispār tādus frīkus vajag sūtīt dirst, nevis tērēt uz tādiem savu laiku un naudu

> raiba_saule

Es Tev pilniba ticu!

nopirku Mammai forshas kurpes 42izm... Mammai tomer ne visai patika :D ieliku sludinajumu ss.lv portala!

un protams pircejs bija virietis... Un appetija no VISAM pusem un ka nakas :) Pat meitenes ta neiedzilinas prece :D uZLAIKOT NELAIKOJa bet nopirkA!

> Boy66

es kaut ka neredzu kosmetiku tavos sludinajumos. ja neskaita tos dargos virieshu shampunus.

Labots 16.10.2013 10:05

Mana pieredze sadarbībā ar vīrieti bija tāda: Portālā pārdevu ekskluzīvus dabīgas ādas šortiņu ar augstu jostu un rāvējslēdzeju priekšā.. uzrakstīja vīrietis, ka gribot pirkt, bet nezinot, vai viņa meitenei derēs. Tā nu uzrakstīju visus mērus, pēc kā vīrietis atrakstīja, ka šorti būšot par mazu (uz 1-2 izmēriem īstenībā), bet tāpat ņemšot, jo tie ļoti patīkot un ka varbūt kādreiz kāda slaidāka meitene būs..:D bet palūdza atlaidi no 25Ls uz 15Ls, uzrakstīju, ka jā, labi, var pa 15Ls.. Piebildīšu, ka vīrietis bija sarakstē ļoti korekts, bet arī pārāk runīgs, itkā mēs būtu jau pazīstami :D bet nu.. ok ;))

Pienāca diena, kad sazvanījāmies un tikāmies. Atbrauca "krutā" mašīna ar tādu pašu vīrieti.. No sākuma bija ne pa sevīm.. Vīrietis ļoti ilgi pētīja šortus no visām pusēmun tad ! jautāja, kādi man izmēri.. tad nu sāku stāstīt, ka ir dažādas figūras ar dažādiem vidukļiem (jo šorti tomēr īsi un ar augstu vidukli), ka man paaugstināts viduklis un tāpēc neder, bet tad apstulbu un jautāju, vai maz viņš saprot par ko es..?  atteica, ka jā..nu, nu.. Aci miedzošs

Beigās izskan frāze: vienojamies pa 10Ls, jo (!) meitenei neder, nezinu, cik ilgi skapī nostāvēs tie šorti.. bet, lai es neņemot ārā no sludinājuma, jo, ja kāds dribēs pirkt pa 20Ls, lai es viņam zvanu, un viņš atvedīs man tos atpakaļ!!!  Naudmutis Atteicu, ka nē, nē, lai ir pa 10Ls, ka tāpat tādus šortus reti kāda vilktu un pirktu..

Kronis visam bija, ka pēc 3 dienām viņš raksta, ka, esot aizmirsis steigā man pateikt, ka esmu ļoti skaista (..)  un ka vīram paveicies un kad būšu Rīgā. lai viņam zvanot, ka viņš mani pacienās ar kafiju, jo esot man parādā par tik lielu atlaidi.. nu moins.. diez kā viņš bija domājis atmaksāt.. : laikam jau "graudā".. Smejošs

> fragolina

Baudā, baudā :D:D:D

Man viens jautājums ne pa tēmu - tas Boy66 nav Kristapiņš???

11 - 20 no 67